+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Apr 3, 2011
3
3
کار ما توی این مدت شده مثه تلویزیون فقط اونا میگن شاید این جمعه بیاید شاید ماها میگیم شاید این دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه بیاید شاید ولی خوبیش اینه که در یک مسئله با هم وجه اشتراک داریم که مال هیچکدوممون ( نه ما نه تلویزیون ) نمیاد

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
hamed. said:
دیروز اینجا خوندم که امیر خان فرمودند بریتیش کلمبیا به پزشک نیاز داره ولی هرچی پستهای امیر را گشتم پیدا نکردم
شاید ما هم به جمع شما پیوستیم​

ایوووووووووول حامد جان
دیدی با هیئتی کردنت ونکوریت هم کردیم

:pبچه ها نقشمون گرفت
چنان این ونکور رو با حسین و مهیار و حامد و آرام و وحید و خودم به آتیش بکشیم

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
kmahyar said:

لینکاش که توی سایت امیر هست، خود امیر جان هم اینجاست اگه سوالی داری بپرس دیگه حامد جان
حامد جان این یک پروژه خاص سرمایه گذاری برای پزشکان و سرمایه گذران بخش مسکن هست، لینکی که گذاشتم ، مربوط به قوانین و شرایط در استان بی سی هست.
اصل داستان هم این هست که در شهر ویکتوریا در حال ساخت چندین واحد کلینیک بهداشتی هستند که فقط این دو قشر میتونند ۱/۳ مبلغ آن را که ۳۰۰ هزار دلار هست رو سرمایه گذاری کنند و علاوه بر اخذ مهاجرت ، ملک ۱/۳ آن کلینک شوند و سودی معادل ۱۰ درصد هم به آنها تعلق خواهد گرفت

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
سلام دوستان پولدار ونکووری.من تصمیم دارم برم مونترال پیش خواهرم البته اگر عمرم کفاف بده ولی امکان داره بعدها ساکن ونکوور شم .من تصمیم دارم از صفر شروع کنم و توی یه رشته هنری درس بخونم و از اونجا که یه کم از خدا بزرگتر هستم می ترسم عمرم قد نده بتونم یه لیسانس بگیرم برا همین دنبال انستیتوهایی هستم که بتونم تو رشته مورد علا قه ام سرتیفیکیت بگیرم.یکی از این انستیتوها تو ونکور هست که خیلی خوبه و می گن یه ساله داوینچی میشی.از اونجا که تو ونکوور کسی رو ندارم ممنون میشم یه جوری با شما عزیزانی که عازم اونجا هستین ارتباط داشته باشم .از اونجایی که ممکنه دوستان بعد از اینکه رفتن دیگه به این فوروم سر نزنن فکر کنم اگر توی فیس بوک باهم ارتباط داشته باشیم خوبه.اگر دوستی علاقه داره از طریق فیس بوک با من در تماس باشه لطفا پ خ بده .ممنونم

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
maggie_zaryan said:
سلام دوستان پولدار ونکووری.من تصمیم دارم برم مونترال پیش خواهرم البته اگر عمرم کفاف بده ولی امکان داره بعدها ساکن ونکوور شم .من تصمیم دارم از صفر شروع کنم و توی یه رشته هنری درس بخونم و از اونجا که یه کم از خدا بزرگتر هستم می ترسم عمرم قد نده بتونم یه لیسانس بگیرم برا همین دنبال انستیتوهایی هستم که بتونم تو رشته مورد علا قه ام سرتیفیکیت بگیرم.یکی از این انستیتوها تو ونکور هست که خیلی خوبه و می گن یه ساله داوینچی میشی.از اونجا که تو ونکوور کسی رو ندارم ممنون میشم یه جوری با شما عزیزانی که عازم اونجا هستین ارتباط داشته باشم .از اونجایی که ممکنه دوستان بعد از اینکه رفتن دیگه به این فوروم سر نزنن فکر کنم اگر توی فیس بوک باهم ارتباط داشته باشیم خوبه.اگر دوستی علاقه داره از طریق فیس بوک با من در تماس باشه لطفا پ خ بده .ممنونم

دوستان خیلی بی جا میکنن وقتی رفتن دیگه به این فروم سر نزنن! قابل توجه مهیار
:p
نهایتاً وقتی رفتن یه فرجه یکی دو ماهه دارن واسه جا افتادن! بعدش باید اینجا سر بزنن
تا یکسال، یکسال و نیم دیگه ایشالا اینجا میشه فروم تازه واردین کانادا
همه بگید آمین
:D

anahid

Member
Jul 28, 2012
11
2
سلام دوستان مدیکال پسر من دیروز اومد اگه خدا بخواد شنبه سه تایی میریم برای انجام آزمیشات پیش دکتر شریف هورااااااااااااااااا!
یعنی بعدش چه قدر طول میکشه ؟ کمتر یکسال باید وارد خاک کانادا بشیم؟ ای خدا جون!!!!!!!!!!!!!!!!

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-03-2010
Doc's Request.
10-06-2010
AOR Received.
22-08-2010
Med's Request
19-04-2012
Med's Done....
04-05-2012

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
shamloo said:

دوستان خیلی بی جا میکنن وقتی رفتن دیگه به این فروم سر نزنن! قابل توجه مهیار
نهایتاً وقتی رفتن یه فرجه یکی دو ماهه دارن واسه جا افتادن! بعدش باید اینجا سر بزنن
تا یکسال، یکسال و نیم دیگه ایشالا اینجا میشه فروم تازه واردین کانادا
همه بگید آمین

مین آ
وقتی توی فرودگاه برت گردوندن ایران می فهمی باید رفتارت با یک کانادایی قدیمی چجوری باشه

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
anahid said:
سلام دوستان مدیکال پسر من دیروز اومد اگه خدا بخواد شنبه سه تایی میریم برای انجام آزمیشات پیش دکتر شریف هورااااااااااااااااا!
یعنی بعدش چه قدر طول میکشه ؟ کمتر یکسال باید وارد خاک کانادا بشیم؟ ای خدا جون!!!!!!!!!!!!!!!!

مبارکتون باشه، یکسال چیه خانم خیلی زودتر تموم میشه

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
maggie_zaryan said:

به امید خدا اونجا هم ارتباطات رو حفظ خواهیم کرد
به هر حال یکبار هم گفتم داستان ما 38 تایی ها خیلی متفاوت بوده، توی اپلای قوی ترین تاپیک بودیم اینجا رو هم که واقعا ترکوندیم و در عرض حدود یک ماه بیشترین بازدید کننده و پست رو داریم

در خصوص ادامه تحصیل آکادمیک و دانشگاهی تا جایی که من شنیدم اونجا دنیای تخصصه نه دنیای مدرک و اغلب استخدامهاشون بر طبق مصاحبه و تعیین صلاحیته، کلا اونجا به تخصص و بهر وری که براشون داریم پول خواهیم گرفت نه با مدرکهای رنگارنگ
برای همین همونجوری که خودتون هم اشاره کردی طی دوره های کوتاه مدت تخصصی و کاربردی بنظرم بهتره
در این دوره ها هم با فضای کاری و تخصصی اونجا آشنا می شیم و هم زبانمون خوب می شه

در خصوص فیس بوک موافقم
با برخی از بچه ها دارین یک برنامه برای بچه های این فروم ترتیب می بینیم که ضوابط و شرایط رو بعدن اعلام می کنیم

حسین جان بچه ها رو هماهنگ کن فعلا سوال نپرسن بعدا اعلام رسمی می کنیم
مهیار جان حسین رو هماهنگ کن درست بچه ها رو هماهنگ کنه
وحید جان سهمیه سماق بچه ها رو یک کم زیاد کن فعلا مشغول باشند سوال نپرسند

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

مین آ
وقتی توی فرودگاه برت گردوندن ایران می فهمی باید رفتارت با یک کانادایی قدیمی چجوری باشه

خییییییییییییییییییییییلییی
باحال بود
100+ طلبت

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Peymanrs said:

به هر حال یکبار هم گفتم داستان ما 38 تایی ها خیلی متفاوت بوده، توی اپلای قوی ترین تاپیک بودیم اینجا رو هم که واقعا ترکوندیم و در عرض حدود یک ماه بیشترین بازدید کننده و پست رو داریم

در خصوص ادامه تحصیل آکادمیک و دانشگاهی تا جایی که من شنیدم اونجا دنیای تخصصه نه دنیای مدرک و اغلب استخدامهاشون بر طبق مصاحبه و تعیین صلاحیته، کلا اونجا به تخصص و بهر وری که براشون داریم پول خواهیم گرفت نه با مدرکهای رنگارنگ
برای همین همونجوری که خودتون هم اشاره کردی طی دوره های کوتاه مدت تخصصی و کاربردی بنظرم بهتره

در خصوص فیس بوک موافقم
با برخی از بچه ها دارین یک برنامه برای بچه های این فروم ترتیب می بینیم که ضوابط و شرایط رو بعدن اعلام می کنیم

حاج شهره درست بشو نیست کاری از دستم بر نمیاد بذار با وحید صحبت کنم ببینم بار بعدی مدیکال کی میرسه یکی بهش بدیم شاید همکاریشو بیشتر کنه

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
Peymanrs said:

در خصوص فیس بوک موافقم

کی اعلام می کنید؟
آدرس پیجش چیه؟
با چه کسانی دارید برنامه ترتیب می دید؟
چرا حسین ما رو هماهنگ می کنه و مهیار حسین رو؟
این یعنی مهیار از حسین هماهنگ تره؟
بچه ها هر چی سوال دارید بپرسید. چون پیمان هست من رفتم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
M.Farjam said:

کی اعلام می کنید؟
آدرس پیجش چیه؟
با چه کسانی دارید برنامه ترتیب می دید؟
چرا حسین ما رو هماهنگ می کنه و مهیار حسین رو؟
این یعنی مهیار از حسین هماهنگ تره؟
بچه ها هر چی سوال دارید بپرسید. چون پیمان هست من رفتم

یک +1 مثبت طلبت
نشد امتیاز بدم

Arman1340

Star Member
Jul 17, 2012
128
25
124
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-04-2009
AOR Received.
15-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
25-06-2012
Med's Done....
16-07-2012
Passport Req..
Waiting
LANDED..........
Toronto:june-2013
kmahyar said:

یکی از جالبترین نکاتی که گفت این بود سال اول که اونجایید حتما از بانک درخواست وام کنید با هر میزان پولی حتی رقم خیلی ناچیز، وقتی بانک وام رو داد سریع تصفیه کنید اینجوری می گفت سابقه خوبی پیدا میکنید در سیستم بانکی

مهيار حان از اینکه اطلاعات مفید کسب شده را به اشتراک میزاری متشکرم و از امیر جان هم ممنونم که با پاسخهاش مسائل را موشکافانه بررسی میکه
میخواستم پیشنهاد کنم لینکها و مطالب مهم را امیر جان و یا غزال جان قبول زحمت کنند و برای سهولت دسترسی در سایت خود به صورت کلاسه شده بزارند در این صورت اگه کس دیگه ای هم این اطلاعات را خواست به راحتی میشه لینکش را گذاشت الان دسترسی به اطلاعات و لینکهای قبل بسیار سخته