+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

niloofar.g

Star Member
Jul 28, 2012
70
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-5-2009
Doc's Request.
6-7-2009
AOR Received.
5-11-2009
saeedCan said:
بحث بسیار جالبی است، فقط شاید جایش اینجا نباشد.
دلم میخواهد یک نکته را در مورد برتر بودن و باهوشتر بودن ایرانیها ذکر کنم. وقتی که به کانادا مهاجرت کنید، متوجه میشوید که نژادپرست ترین مردم دنیا، همین ما ایرانیها هستیم. مگر خونمان رنگین تر از دیگران است؟ مگر چه گلی به سر مردم دنیا زدیم که فکر میکنیم از همه بهتریم؟ آنقدر به ابوعلی سینا و فردوسی و حافظ افتخار میکنیم که انگاری در هیچ کشور دنیا شاعر و دانشمند و ادیب نبوده است! و یا از تک و توک دانشمند و متخصص ایرانی شاغل در ناسا صحبت میکنیم بدون آنکه بدانیم دهها برابر این تعداد از کشورهای فیلیپین و چین و روسیه و غیره در آنجا مشغول موشک هوا کردن هستند.
شاید این اولین بار(و شاید آخرین بار) باشد که شما من را اینقدر منفی میبینید، اما این واقعیتی تلخ است که همین ما ایرانیان نژاد برتر در این سرزمین بدون تاریخ و فرهنگ، چگونه در خیابان از کنار هم رد میشویم و صحبتمان را با بغل دستیمان قطع میکنیم تا مبادا آنکه از روبرو می آید بفهمد که ما ایرانی هستیم و مبادا بخواهد سلامی کند و ما ناچار به جواب سلام شویم.
امیدوارم که تمام تلاشمان در زندگی در جهت آدم بودن باشد، هر چند که قم پرستی را هم مردود نمیدانم که آن هم جزئی از آدمیت میتواند باشد. با عذر از همه دوستان.​
کاملا موافقم , +1 برای شما

Farham

Full Member
Jul 25, 2012
30
4
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
May, 15, 2009
AOR Received.
Jun,19,2009
File Transfer...
Dec,1,2011
Med's Request
Aug,6,2012
Passport Req..
Soon
VISA ISSUED...
Soon
Arman1340 said:

فرهام عزیز کارت واکسیانسون را باید از انستیتو پاستور برای ثبت نام بچه ها تو کانادا بگیرید برای مدیکال نیاز نیست
ممنون آرمان جان از راهنماییت. شنیده بودم باید یه جایی ببرم این کارتهای واکسیناسیون رو نمی دونستم کجا​

goodluck2012

Full Member
Jul 17, 2012
22
3
چه خبر از مدیکال یا پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ ررررررررررررررررررررررررر ؟

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
kmahyar said:

بابا بذارین ما بیایم بعد واقعیات رو بگین، گناه دارما
:(

این دیگه آخرش بود مهیار کم آوردم

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
utab said:
دوست خوب پیمان عزیز
من در این روزها که فعلا خبری از مدیکال نیست و فرصت تحلیل و بررسی وجود دارد دوست دارم یک مسئله و پرسش اساسی و تا قسمتی فلسفی را در این تاپیک مطرح کنم و از دوستان تقاضا دارم در صورت امکان در این موضوع شرکت نمایند تا از نکات مثبت و منفی ایده ها و اندیشه ها، تمامی دوستان بهره مثبت به ارمغان ببرند
دوست مسعود خان علت مهاجرت را از ایشان سئوال می کند، پاسخ شما به این پرسش چیست؟
دوستان عزیز، در کانادا با چه عنوانی پایه های یک زندگی جدید را پی می ریزید؟ و آیا دوست دارید یک ایرانی باقی بمانید و از افتخارات سرزمین پارس دفاع نمایید و یا یک کانادایی واقعی ... و یا اینکه واقعیت دنیای امروز را قبول می کنید و برای همیشه خود را یک مهاجر کانادایی ایرانی تبار قلمداد می فرمایید
با سپاس فراوان

سوال جالبیه یوتاب عزیز
چرا مهاجرت می کنم؟ جواب این سوال از یک طرف مثنوی هفتاد من طلب می کنه، از طرفی دیگه بیانش به شکلی صریح و شفاف به دلیل شرایط کشوری که در اون زندگی می کنیم ممکن نیست. برای همین اگه خیلی خلاصه و سر بسته بخوام بگم

:دلایل سلبی
مورد اول اینکه بنده از همرنگ جماعت شدن بیزارم که به تعبیر حافظ شیرازی ظاهراً تا بوده، این شیوه زندگی در این دیار بوده
می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب****چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند
:از طرفی اگر بخوام به این شکل زندگی نکنم در عمل از فرصت زندگی کردن به تعبیر آدورنو محروم میشم
آنجایی که اصل بر دروغ است، به فکر راستگویی نباشید، زیرا در متن زیستنی که ناراستی است، درستکارانه زیستن ناممکن است
!!!مورد دوم و سوم اینکه نه صبر ایوب دارم نه عمر نوح

:دلایل ایجابی
مورد اول اینکه می خوام در مملکتی زندگی کنم که ساختار سیاسی اون حداقل به طور نسبی، لیبرال و سکولار و دمکراتیک باشه
!!مورد دوم اینکه می خوام در جایی زندگی کنیم که ساختار اقتصادی اون حداقل به طور نسبی با ثبات تر باشه و در عین حال بخش بزرگی از اون حداقل به طور مستقیم در اختیار حکومت نباشه
مورد سوم اینکه می خوام تو کشوری زندگی کنم که از لحاظ فرهنگی فرد گراتر و بازتر باشه
............

آیا دوست دارم ایرانی باقی بمونم؟
پاسخ: تا ایرانی بودن چی باشه! هویت من چند پاره هستش و با این موضوع من مشکلی ندارم و حتی لذت هم می برم. باورهای من در کنش و واکنش به واقعیات زندگی روزه مره من شکل گرفته، بخشی متاثر از فرهنگ ایران باستان، بخشی متاثر از فرهنگ ایران بعد از اسلام، بخشی متاثر از فرهنگ غرب،.... این هویت من به طور کامل با باورهای رسمی و حتی غیر رسمی ایران همخوانی نداره در عین اینکه چیزهایی رو ازشون به ارث برده! در نتیچه شاید ایرانی باقی موندن در مورد من چندان معنای خاصی نداشته باشه
اگر پام به کانادا هم باز بشه وضع همینه و تغییری نمیکنه، در واقع باید بگم من تو کانادا هم حسین کاظمی باقی می مونم و در عین حال قطعاً از فرهنگ اونها هم متاثر میشم
بنده نه هرگز یک ایرانی به تمام معنا، معرف باورهای اصیل ایرانی، بودم و نه هرگز یک کانادیی به تمام معنا اصیل خواهم بود
تازه اینها همه با فرض این هستش که اصلاً اصالت مورد نظر در هر دو سو، وجود خارجی داشته باشه؟!؟
!در عین حال از شنیدن خبر پیروزی ورزشکاران ایرانی هم خوشحال می شم ولی این خوشحالی به قدری نیست که اشک شوق تو چشمام جمع بشه

Tara55

Star Member
Jul 27, 2012
78
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26/10/2009
File Transfer...
12/12/2011
بچه ها تو جمعمون كسي معمار هست؟؟؟

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
شماها سر به سر من نذارین اموراتتون نمیگذره دیگه!
[/rtl]
hamed. said:
حس عجیبیه​

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
در مورد این موضوعی که یوتاب عزیز مطرح کردند. به نظر من اونطور که غزال جون گفتند که نسبت به ایران بی اعتنا هستند ما نمی تونیم نسبت به ملیت خودمان بی اعتنا باشیم چون به خاطر ظاهرمون و همچنین لهجمون اونجا همیشه راجب ملیت ما و اینکه از کدوم کشور اومدیم از ما سوال خواهند کرد و اگه ایران و ایرانی تو دنیا موفق بوده باشه سرمون رو بالا می گیریم و می گیم ایران ولی اگه وجهه جهانی ایران مثل الان خراب باشه باید سرمون رو پایین بگیریم و به این سوال جواب بدیم. پس مهمه که ایران چی می شه چون بخواهیم یا نخواهیم ما ایرانی هستیم و این واقعیت رو هیچ جوری نمی تونیم عوض کنیم. در مورد نژاد برتر بودن و مسائلی که پیمان جان مطرح کردند، من شخصا به نژاد برتر یا چیزی شبیه این اعتقاد ندارم ولی این دلیل به نژاد پرستی نیست چون تو همه دنیا مردم به کشور خودشون افتخار می کنند و کشور خودشون و مردم خودشون رو بهترین می دونند و این اصلا مصداق نژاد پرستی نیست

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

ای ونکوور نشین بی درد
+1
;D
!پس چرا به ما مدیکال نمی دن؟ ببین چقدر پیمان مهیار سر این قضیه لغز بار من می کنن
بیا بین آنکارا با دانشجو ها چه می کنه! به یکی ایمیل پاس ریکوئست زدن بعد از چند ساعت زنگ زدن گفتن اشتباه شده
...به یکی دیگه که ویزا هم گرفته امروز زنگ زدن گفتن یه سری سوالت رو باید جواب بدی و اون ویزا دیگه معتبر نیست! به یکی دیگه
:eek:

بچه ها من واقعا نمی دونم «لغز» چیه که بار می کنند؟
آیا جسم سنگینیه که بزارن روی کسی له می شه؟
آیا مثل توهین و تهمته که بار کسی می کنند؟

ببین حسین جان چون من و مهیار این یارو لغز رو بارتو کردیم می شه یک کمی توضیح بدی ببینیم چی کار کردیم؟!؟

راستی این لیچار یا ریچار چیه که اون رو هم بار می کنند؟

rezashalizar

Member
Jul 20, 2012
15
2
TEHRAN
Category........
Visa Office......
WARSAW
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15 May 2009
Doc's Request.
19 June 2009
AOR Received.
5 Oct 2009
Med's Request
waiting
سلام دوستان
یک سوال فوری دارم.پاسپورت من و همسرم13/9/91 منقضی میشه.مدیکالمون 5 روز پیش اومده اگه پاسو تعویض نکنیم بهتره؟ ممنون میشم سریع جواب بدید

Arman1340

Star Member
Jul 17, 2012
128
25
124
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-04-2009
AOR Received.
15-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
25-06-2012
Med's Done....
16-07-2012
Passport Req..
Waiting
LANDED..........
Toronto:june-2013
shamloo said:

سوال جالبیه یوتاب عزیز
چرا مهاجرت می کنم؟ جواب این سوال از یک طرف مثنوی هفتاد من طلب می کنه، از طرفی دیگه بیانش به شکلی صریح و شفاف به دلیل شرایط کشوری که در اون زندگی می کنیم ممکن نیست. برای همین اگه خیلی خلاصه و سر بسته بخوام بگم

:دلایل سلبی
مورد اول اینکه بنده از همرنگ جماعت شدن بیزارم که به تعبیر حافظ شیرازی ظاهراً تا بوده، این شیوه زندگی در این دیار بوده
می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب****چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند
:از طرفی اگر بخوام به این شکل زندگی نکنم در عمل از فرصت زندگی کردن به تعبیر آدورنو محروم میشم
آنجایی که اصل بر دروغ است، به فکر راستگویی نباشید، زیرا در متن زیستنی که ناراستی است، درستکارانه زیستن ناممکن است
!!!مورد دوم و سوم اینکه نه صبر ایوب دارم نه عمر نوح

:دلایل ایجابی
مورد اول اینکه می خوام در مملکتی زندگی کنم که ساختار سیاسی اون حداقل به طور نسبی، لیبرال و سکولار و دمکراتیک باشه
!!مورد دوم اینکه می خوام در جایی زندگی کنیم که ساختار اقتصادی اون حداقل به طور نسبی با ثبات تر باشه و در عین حال بخش بزرگی از اون حداقل به طور مستقیم در اختیار حکومت نباشه
مورد سوم اینکه می خوام تو کشوری زندگی کنم که از لحاظ فرهنگی فرد گراتر و بازتر باشه
............

آیا دوست دارم ایرانی باقی بمونم؟
پاسخ: تا ایرانی بودن چی باشه! هویت من چند پاره هستش و با این موضوع من مشکلی ندارم و حتی لذت هم می برم. باورهای من در کنش و واکنش به واقعیات زندگی روزه مره من شکل گرفته، بخشی متاثر از فرهنگ ایران باستان، بخشی متاثر از فرهنگ ایران بعد از اسلام، بخشی متاثر از فرهنگ غرب،.... این هویت من به طور کامل با باورهای رسمی و حتی غیر رسمی ایران همخوانی نداره در عین اینکه چیزهایی رو ازشون به ارث برده! در نتیچه شاید ایرانی باقی موندن در مورد من چندان معنای خاصی نداشته باشه
اگر پام به کانادا هم باز بشه وضع همینه و تغییری نمیکنه، در واقع باید بگم من تو کانادا هم حسین کاظمی باقی می مونم و در عین حال قطعاً از فرهنگ اونها هم متاثر میشم
بنده نه هرگز یک ایرانی به تمام معنا، معرف باورهای اصیل ایرانی، بودم و نه هرگز یک کانادیی به تمام معنا اصیل خواهم بود
تازه اینها همه با فرض این هستش که اصلاً اصالت مورد نظر در هر دو سو، وجود خارجی داشته باشه؟!؟
!در عین حال از شنیدن خبر پیروزی ورزشکاران ایرانی هم خوشحال می شم ولی این خوشحالی به قدری نیست که اشک شوق تو چشمام جمع بشه

حسين جان +1 طلبت فعلا 168 ساعت باید صبر کنی

Mehran23

Star Member
Jul 20, 2012
155
26
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-07-2011
AOR Received.
27-07-2011
Med's Request
22-02-2012
Med's Done....
01-03-2012
Passport Req..
04-09-2012
حسين جان اين جريانه ويزاها و كنسل كردنشون جدي بود؟

Mehran23

Star Member
Jul 20, 2012
155
26
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-07-2011
AOR Received.
27-07-2011
Med's Request
22-02-2012
Med's Done....
01-03-2012
Passport Req..
04-09-2012
rezashalizar said:
سلام دوستان
یک سوال فوری دارم.پاسپورت من و همسرم13/9/91 منقضی میشه.مدیکالمون 5 روز پیش اومده اگه پاسو تعویض نکنیم بهتره؟ ممنون میشم سریع جواب بدید
دوست عزيز من فكر ميكنم بهتره با همين پاسا مديكالتونو بدين و بعد عوضش كنيد و بهشون خبر بدين. فاصله بين مديكالو پاس ركوستي بهترين زمان واسه اين كاره.

Arman1340

Star Member
Jul 17, 2012
128
25
124
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-04-2009
AOR Received.
15-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
25-06-2012
Med's Done....
16-07-2012
Passport Req..
Waiting
LANDED..........
Toronto:june-2013
M.Farjam said:
در مورد این موضوعی که یوتاب عزیز مطرح کردند. به نظر من اونطور که غزال جون گفتند که نسبت به ایران بی اعتنا هستند ما نمی تونیم نسبت به ملیت خودمان بی اعتنا باشیم چون به خاطر ظاهرمون و همچنین لهجمون اونجا همیشه راجب ملیت ما و اینکه از کدوم کشور اومدیم از ما سوال خواهند کرد و اگه ایران و ایرانی تو دنیا موفق بوده باشه سرمون رو بالا می گیریم و می گیم ایران ولی اگه وجهه جهانی ایران مثل الان خراب باشه باید سرمون رو پایین بگیریم و به این سوال جواب بدیم. پس مهمه که ایران چی می شه چون بخواهیم یا نخواهیم ما ایرانی هستیم و این واقعیت رو هیچ جوری نمی تونیم عوض کنیم. در مورد نژاد برتر بودن و مسائلی که پیمان جان مطرح کردند، من شخصا به نژاد برتر یا چیزی شبیه این اعتقاد ندارم ولی این دلیل به نژاد پرستی نیست چون تو همه دنیا مردم به کشور خودشون افتخار می کنند و کشور خودشون و مردم خودشون رو بهترین می دونند و این اصلا مصداق نژاد پرستی نیست

فرجام جان متاسفانه بايد اقرار کنم حرف شما تا حد زیادی درسته برای همین من امیدوارم کشوری را برای مهاجرت انتخاب کرده باشم که از من نپرسند کجایی هستی متاسفانه در حال حاضر اکثر ما افتخاری به اینکه ایرانی هستیم نمیکنیم چون مشکل اصلی یک مهاجر ایرانی برخلاف اکثر مهاجرین صرف کار مناسب نداشتن نیست