+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]

تصنیف مدیکال بارونه

مدیکال بارونه زمینا تر میشه
پیمان جون کارا بهتر میشه

پیمان جونم توی مهاجرته
مدیکال می خواد میترسم بچاد

طاقت نداره طاقت نداره
دونه های مدیکال ببارین تندتر

پیمان جون داره میشه پرپر
افیسر آرامو میدن به وحید

خدای مهربون توی این زمستون
یا منو بکش یا مدیکالشو نستون

پیمان جون کارا بهتر میشه

متن اصلی تصنیف

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

تصنیف مدیکال بارونه

پیمان جون کارا بهتر میشه

پیمان جونم توی مهاجرته
مدیکال می خواد میترسم بچاد

طاقت نداره طاقت نداره
دونه های مدیکال ببارین تندتر

پیمان جون داره میشه پرپر
افیسر آرامو میدن به وحید

خدای مهربون توی این زمستون
یا منو بکش یا مدیکالشو نستون

پیمان جون کارا بهتر میشه

متن اصلی تصنیف

مهیار جون واقعا حرف نداری، ماشااله به این خلاقیت گل پسرهای ایرانی

حسین جان بچه ها رو جمع کند بلند بگن
مهیار جون حرف نداری، مهیار جون حرف نداری مهیار جون حرف نداری
:-* :-* :-* :-*آقایون بوس هم می تونند بفرستند :-* :-* :-* :-*

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
mahnaza said:
l+ برای شما منم میخواستم همین پیشنهادو بدم.در ضمنا تی تی جان تولد گل پسرت مبارک اینم یه لینک برای کادوی تولدش شعرهای زمان کودکیمونه
http://daliry.com/blog/persian/137-short-songs-for-awakening
البته با اجازت تقدیمش میکنم به تمامی منتظرین( از هر نوعش : مدیکال، پ ر؛ ویزا، خریدخانه، لانگ آیلند، ... :D) به امید اینکه زمان انتظار کوتاهتر شود.
ممنونم عزیزم لطف کردی

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
kmahyar said:

یوتب جان
اینکه پاسپورت قدیمی رو باید بفرستید از روی چه منبعی می گید؟ من اولین باری هست که می شنوم و نیازی به این کار نبوده و نیست
اگر کسی پاسپورتشو گم کرده باشه تکلیفش چیه؟
مهیار عزیز
این موضوع را یکی از دوستان من که به تازگی از اون کپی پاسپورت را ازش خواسته بودند نقل کرد و ایشان اعلام کردند، چون پاسپورت ایشان تنها یکماه اعتبار داشت نسبت به تعویض آن اقدام وسپس کپی تمام صفحات آنرا ارسال کردند و پس از مدتی با تماس تلفنی که با سفارت داشتند از ایشان خواسته بودند که کپی تمام صفحات پاسپورت تعویضی را نیز ایمیل کند. ایشان نیز کپی پاس قدیمی و جدید را بصورت دو فایل پی دی اف جدا ایمیل و منتظر پاس ریکوئست هستند
به نظر اینجانب نیز، خواستن کپی تمام صفحات در نگاه اول غیر متعارف بنظر می رسد خصوصا اگر این پاسپورت جدید و تاکنون هیچ استفاده ای نشده باشد و این موضوع در ارتباط به بررسی سکیوریتی چک میتواند باشد والا اگر تنها مشخصات پاسپورتی متقاضی مورد نظر سفارت باشد که تنها تصویر صفحات 2 و3 را طلب میکردند. شاید این موضوع یک موضوع ویژه و موردی باشد و نتوان به همه بسط داد اما تذکر آن به دوستان تنها جهت کاهش مدت انتظار بود و نه ایجاد نگرانی برای دوستان
با احترام

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
utab said:
مهیار عزیز
این موضوع را یکی از دوستان من که به تازگی از اون کپی پاسپورت را ازش خواسته بودند نقل کرد و ایشان اعلام کردند، چون پاسپورت ایشان تنها یکماه اعتبار داشت نسبت به تعویض آن اقدام وسپس کپی تمام صفحات آنرا ارسال کردند و پس از مدتی با تماس تلفنی که با سفارت داشتند از ایشان خواسته بودند که کپی تمام صفحات پاسپورت تعویضی را نیز ایمیل کند. ایشان نیز کپی پاس قدیمی و جدید را بصورت دو فایل پی دی اف جدا ایمیل و منتظر پاس ریکوئست هستند
به نظر اینجانب نیز، خواستن کپی تمام صفحات در نگاه اول غیر متعارف بنظر می رسد خصوصا اگر این پاسپورت جدید و تاکنون هیچ استفاده ای نشده باشد و این موضوع در ارتباط به بررسی سکیوریتی چک میتواند باشد والا اگر تنها مشخصات پاسپورتی متقاضی مورد نظر سفارت باشد که تنها تصویر صفحات 2 و3 را طلب میکردند. شاید این موضوع یک موضوع ویژه و موردی باشد و نتوان به همه بسط داد اما تذکر آن به دوستان تنها جهت کاهش مدت انتظار بود و نه ایجاد نگرانی برای دوستان
با احترام

یوتب جان
من با نظر شما که در سکوریتی چک میتونه موثر باشه مخالفم، خیلی از دوستان حتی خبر پاسپورت جدید رو هم ندادند
اگر شخصی پاسپورتشو دزدیده باشند پس باید کلا قید کانادا رو بزنه؟
این دوست شما پاسپورتشو عوض کرده عزیز جان برای همین ویزا افیس می خواسته بدونه خود شخص متقاضی هست یا نه
صفحه بایو پیج پاسپورت کسی رو میشه یکجوری ازش گرفت ولی تمام صفحات رو نه، این یک ترفند هست برای اینکه بفهمن متقاضی داخل پرونده هست یا خیر
در ضمن چون لیبل ویزا رو روی کپی پاسپورت شما می چسبونن ارائه میدن به آنکارا باید تمام صفحات پاسپورت شما رو داشته باشن که تایید بشه برای ارسال با پست دیپلماتیک و مطمئن باشید سفارت آنکارا کپی پاسپورت فرستاده شده از ورشو رو با پاسپورتی که شما دادید مقایسه میکنه که تناقضی نداشته باشه

hamed.

Hero Member
Feb 15, 2012
291
41
تهران
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2009
Doc's Request.
15-05-2009
AOR Received.
01-06-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
01-08-2012
LANDED..........
BC
Peymanrs said:

مهیار جون واقعا حرف نداری، ماشااله به این خلاقیت گل پسرهای ایرانی

حسین جان بچه ها رو جمع کند بلند بگن
مهیار جون حرف نداری، مهیار جون حرف نداری مهیار جون حرف نداری
:-* :-* :-* :-*آقایون بوس هم می تونند بفرستند :-* :-* :-* :-*
حاجی جان اون موردی که فرموده بودید را پرسیدم
گفتند بین سه تا شش ماه
Problem?

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
مهیار عزیز
مگر تنها راه بررسی سوابق امنیتی افراد پاسپورت آنهاست که با گم شدن پاسپورت باید قید کانادا را زد و تمام!؟ دریافت این برگه ها تنها و تنها در سهولت و سرعت انجام کار است. اگر دقت شود در فرم های اولیه که ارسال می کردیم حتی از تعداد پاسپورت هایی که تاکنون داشتیم سئوال شده بود و بیخود یک آیتم جدول و فرم را به این سئوال اختصاص نداده اند
یک موضوعی که همین الان در ذهن من تداعی شد و یاد خاطرات زمانی که مهرداد در وبلاگ سلام کانادا افتادم و قبل از آن یاد وبلاگ ها مختلفی را همانند شانتمیس و خدا حافظ کانادا و ... را برایم تازه کرد و نمی دانم در کدامیک از این وبلاگ ها بود که یکی از دوستان تازه مهاجرت کرده در یک کامنتی که گذاشته بود، جهت تشکیل پرونده در کانادا و روند گرفتن کارت سین، از ایشان پاس قدیمی را خواسته بودند و ایشان به زحمت افتاده بود
شما که به امید و یاری خداوند راهی هستید و مدارک خود را به همراه می برید از پاس های قدیمی خود غافل نشوید و شاید یک عاقبت به خیری به شما گفت " پاس قدیمی " حالا در دنیای غریب، پاس قدیمی را از کجا میشود تهیه کرد و مشکلات ارسال آن از ایران!!!؟؟
من از حضور امیر عزیز که سالها بدون هیچگونه چشم داشتی، کمک و حامی دوستان بوده و هستند خواهش می کنم در یک پست کامل، تمام موارد ضروری و مهم را برای دوستان بیان کنند تا موردی از قلم افتاده نشود
با احترام و سپاس فراوان

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
دوستان یه سوال.اگر کسی بعد از گرفتن مدیکال ازدواج کنه چقدر پروسه اش عقب می افته.این ازدواج بعد مدیکال انجام شه و دو نفر باهم برن بهتره یا اینکه صبر کنن مین اپلیکنت بره اونجا و بعد ازدواج صورت بگیره و برا همسر اقدام شه؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
maggie_zaryan said:
دوستان یه سوال.اگر کسی بعد از گرفتن مدیکال ازدواج کنه چقدر پروسه اش عقب می افته.این ازدواج بعد مدیکال انجام شه و دو نفر باهم برن بهتره یا اینکه صبر کنن مین اپلیکنت بره اونجا و بعد ازدواج صورت بگیره و برا همسر اقدام شه؟

مبارکه مگی جان
اگر الان اضافه بشه یکم تاخیر در پروندت بوجود میاد و با هم میرین ولی اگر شما بری بخوای برای یارت اقدام کنی شامل قوانین اسپانسری میشه که کلا ماجراش فرق می کنه
ببین اینکه چقدر زمان عقب میوفته دقیقا مشخص نیست و محدوده تایمی دقیقی نمی شه براش تعیین کرد
من به شخصه فکر نمی کنم خیلی زمانش زیاد بشه با توجه به تجربیات و پروندم

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
kmahyar said:

مبارکه مگی جان
اگر الان اضافه بشه یکم تاخیر در پروندت بوجود میاد و با هم میرین ولی اگر شما بری بخوای برای یارت اقدام کنی شامل قوانین اسپانسری میشه که کلا ماجراش فرق می کنه
ببین اینکه چقدر زمان عقب میوفته دقیقا مشخص نیست و محدوده تایمی دقیقی نمی شه براش تعیین کرد
من به شخصه فکر نمی کنم خیلی زمانش زیاد بشه با توجه به تجربیات و پروندم

ممنونم مهیار جان.من و یارم با وجودی که خیلی با هم خوبیم در حال حاضر تمایل به ازدواج نداریم.ولی از اونجا که برا ایرانیها پارتنر به رسمیت شناخته نمیشه در صورتی که مدیکالم بیاد و مطمئن بشم دارم میرم شاید مجبور شم ازدواج کنم تا بتونم اونو همراه خودم ببرم.عجب گیری کردیما.به خدا تو قبیله بائو بائو به دنیا اومده بودیم راحتتر بودیم.با یه برگ خودمونو می پوشوندیم و کاری به کار هم نداشتیم و در این قید و بندهای داغون شاه وزوزکی نمونده بودیم.در ضمن دوستانی که اونجا زندگی میکنن و از اوضاع و احوال اونجا با خبرن لطفا این سوال منو جواب بدن که با چند تا جواب بتونم به یه نتیجه ای برسم.

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
utab said:
مهیار عزیز
مگر تنها راه بررسی سوابق امنیتی افراد پاسپورت آنهاست که با گم شدن پاسپورت باید قید کانادا را زد و تمام!؟ دریافت این برگه ها تنها و تنها در سهولت و سرعت انجام کار است. اگر دقت شود در فرم های اولیه که ارسال می کردیم حتی از تعداد پاسپورت هایی که تاکنون داشتیم سئوال شده بود و بیخود یک آیتم جدول و فرم را به این سئوال اختصاص نداده اند
یک موضوعی که همین الان در ذهن من تداعی شد و یاد خاطرات زمانی که مهرداد در وبلاگ سلام کانادا افتادم و قبل از آن یاد وبلاگ ها مختلفی را همانند شانتمیس و خدا حافظ کانادا و ... را برایم تازه کرد و نمی دانم در کدامیک از این وبلاگ ها بود که یکی از دوستان تازه مهاجرت کرده در یک کامنتی که گذاشته بود، جهت تشکیل پرونده در کانادا و روند گرفتن کارت سین، از ایشان پاس قدیمی را خواسته بودند و ایشان به زحمت افتاده بود
شما که به امید و یاری خداوند راهی هستید و مدارک خود را به همراه می برید از پاس های قدیمی خود غافل نشوید و شاید یک عاقبت به خیری به شما گفت " پاس قدیمی " حالا در دنیای غریب، پاس قدیمی را از کجا میشود تهیه کرد و مشکلات ارسال آن از ایران!!!؟؟
من از حضور امیر عزیز که سالها بدون هیچگونه چشم داشتی، کمک و حامی دوستان بوده و هستند خواهش می کنم در یک پست کامل، تمام موارد ضروری و مهم را برای دوستان بیان کنند تا موردی از قلم افتاده نشود
با احترام و سپاس فراوان

یوتب جان
اون فرمهای زمان ما با جدیدها فرق کرده کاملا درست میگید حتی برای اقایون وضعیت خدمت سربازی داشت که فرمهای الان ندارن
ولی در رابطه با سی تی زنی اولین باری هست که این موضوع رو می شنوم سوال می کنم از سی تی زن های کانادا بعدا جواب میدم چون اطلاع ندارم
اینکه تمامی مدارک رو باید برد، کاملا موافقم غیر از دردسر ارسال از اینجا بطور کل مدارک هر فردی باید همراهش باشه، شاید در همون لحظه نیاز بشه

Modares

Star Member
Jul 18, 2012
104
36
123
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsa
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
16/April/2010
Doc's Request.
7/July/2010
AOR Received.
13/July/2010
File Transfer...
3/February/2012
آقا مهيار من حدود 3 ماه پيش از دانمارك ويزاي اقامت 6ماه گرفتم البته من آذر 89 اقدام كرده بودم و تو اين فاصله پاسپورت من عوض شد. خودمم باورم نمي شد ولي سفارت با تماس تلفني كپي تمام صفحات پاسپور قديمي و حتي جديد من رو كه كاملاً خالي بود گرفت. حتي من جدي نگرفته بودم و يكي از صفحات روكپي نگرفته بودم، موقع تحويل وقتي ايشون با حوصله ورق مي زد دل شوره گرفتم كه الان مي فهمه كه يك صفحه كمه!​

kmahyar said:

یوتب جان
من با نظر شما که در سکوریتی چک میتونه موثر باشه مخالفم، خیلی از دوستان حتی خبر پاسپورت جدید رو هم ندادند
اگر شخصی پاسپورتشو دزدیده باشند پس باید کلا قید کانادا رو بزنه؟
این دوست شما پاسپورتشو عوض کرده عزیز جان برای همین ویزا افیس می خواسته بدونه خود شخص متقاضی هست یا نه
صفحه بایو پیج پاسپورت کسی رو میشه یکجوری ازش گرفت ولی تمام صفحات رو نه، این یک ترفند هست برای اینکه بفهمن متقاضی داخل پرونده هست یا خیر
در ضمن چون لیبل ویزا رو روی کپی پاسپورت شما می چسبونن ارائه میدن به آنکارا باید تمام صفحات پاسپورت شما رو داشته باشن که تایید بشه برای ارسال با پست دیپلماتیک و مطمئن باشید سفارت آنکارا کپی پاسپورت فرستاده شده از ورشو رو با پاسپورتی که شما دادید مقایسه میکنه که تناقضی نداشته باشه

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Modares said:
آقا مهيار من حدود 3 ماه پيش از دانمارك ويزاي اقامت 6ماه گرفتم البته من آذر 89 اقدام كرده بودم و تو اين فاصله پاسپورت من عوض شد. خودمم باورم نمي شد ولي سفارت با تماس تلفني كپي تمام صفحات پاسپور قديمي و حتي جديد من رو كه كاملاً خالي بود گرفت. حتي من جدي نگرفته بودم و يكي از صفحات روكپي نگرفته بودم، موقع تحويل وقتي ايشون با حوصله ورق مي زد دل شوره گرفتم كه الان مي فهمه كه يك صفحه كمه!​

مدرس جان
اون علتش این بوده که می خواسته ببینه تا حالا برای شنگن ریجکتی داشتید یا خیر و اخراج از کشور توی پاسپورت شما ثبت شده یا نه، در ضمن ویزاهایی رو که گرفتید هم می بینن که چه جاهایی رفتید
بحث سکوریتی چک هیچ ربطی به پاسپورت های قدیمی نداره، من خودم یکی از پاسپورتهامو گم کردم و زودتر از همه هم پاسپورت ریکوئست شدم، کپی پاسپورتهای قدیمیم هم ندادم و نخواستن

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
بچه ها یه سوال

به نظرتون منطقی هست که ادم الان خونه رو بفروشه و موقعی که جنگ شد بخره؟ اخه جنگ رو هم میگن قطعیه و اون زمان خونه ارزون میشه

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........