+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
Ahora said:

یعنی حاج حسین هم بعله؟؟؟؟
پیمان جون وحید راست می گی؟؟؟؟
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

واقعا متاسفم که اینو می گم ولی متاسفانه باید بگم هییییییییییی

بیچاره این پدر مادر ها چقدر زحمت می کشن آخرش هم این پسرها اینجوری جواب زحمتهاشون رو می دن

هیهات من نذلته
وحید جان شارژ لب تابم داره تموم می شه سعی کن خودت یک کمی نصیحتش کنی

من که هر دو تا چشمهام اشکه ! هییییییییییییییییییی

حسین جان هماهنگ باش اشکهای حاجی رو پاک کنی

saeed dobare

Newbie
Aug 4, 2012
4
3
پیمان جان عزیزی که میگی دیگه ماجرا ادامه دار نشه .....و امیر عزیزی که میگی پستی رو بی دلیل گزارش نکنین ....فقط میخوام بدونین که ظرف یک ساعت گذشته دوباره آیدی که توی اون به مشکلاتم با پانی پایان دادم دوباره به دلیل شکایات زیاد بن شد . به خاطر یک پست که نوشتم مشکلات من با پانی تمام شد و دیگه بهش فکر نمیکنم و ضمنا روی آکادمیا هم با پانی مفصل صحبت کردیم پس معلومه این دیگه کار ایشون نیست . خانم تی تی من گفتم که دیگه قصد ندارم اینجا پستی بزارم . برای تک تک دوستان که نه ، دشمنانی که فقط غرض ورزی میکنن متاسفم . خیلی زیاد هم متاسفم

movahed20

Star Member
Jun 1, 2012
72
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12 May 2009
AOR Received.
11 June 2009
File Transfer...
01 Dec 2011
Med's Request
03 Aug 2012
Interview........
Waived
Passport Req..
copy was requested
VISA ISSUED...
Not yet
LANDED..........
Not yet
Pani85 said:
تشکر فراوان از شما

ا
راستی موحد جان رسیدن مدیکالتونو تبریک عرض میکنم
امیدوارم خیلی زود پاس رکوئست شین :D

پیمان خان هیرو شدنتون هم مبارک ;)

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
دوستان ، باز هم خواهش میکنم که از اعمالی که در شان خودتان نیست ، شدیدا پرهیز کنید. ما نمایندگان یک فرهنگ هستیم اینجا ، حداقل فرهنگ خودمان را نباید زیر سوال ببریم

saeed dobare

Newbie
Aug 4, 2012
4
3
paniz said:
دوستان ، باز هم خواهش میکنم که از اعمالی که در شان خودتان نیست ، شدیدا پرهیز کنید. ما نمایندگان یک فرهنگ هستیم اینجا ، حداقل فرهنگ خودمان را نباید زیر سوال ببریم
امیرجان لطفا پست شماره 4452 خانم پانی رو ببین ....این حاصل صحبتهای ما بوده که به اینجا رسیده . به نظرت تو این دو تا پست مشکلی بوده ....ای کاش پیمان نمیگفت پستها رو حذف کنین که الان قضاوت برای دوستان راحت تر میشد

pitermoon

Full Member
May 27, 2012
45
12
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2010
Doc's Request.
In process in May 2012
IELTS Request
Done
Med's Request
waiting
Med's Done....
waiting
Interview........
Hopefully will be waived
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
shamloo said:

آرمین جان تکلیف مایی که آنکارا هستیم چی میشه؟............................................... جسارتاً توصیه می کنم شما هم با بچه های گروهتون همین کار رو بکنید

حسین جان والله اینو باید صاحب نظران جواب بدند ولی دانسته های شخصی من نشون میده که اونا تابع یکسری سیاستها هستند که در سراسر ویزا آفیس هاشون در سراسر دنیا اعمال میشه با اینحال فکر میکنم باید کمی صبر کرد که ببنیم چگونه تاخر و تقدم رو راعایت می کنند از یک طرف حالا که دارند به همگی رسیدگی می کنند بنابراین بین 500 و 1000 و 38 نباید خیلی اختلافی باشه و باید تاریخ تشکیل پرونده ملاک باشه چون پروسه شما هم بعد از اینکه پرونده 38 تائی ها دوباره شروع شده یکم کند شده است و به ما هم قول 9 ماه داده بودند از طرفی دیگه شما جدیدترین لیست شغلی هستید که نیاز دارند و شاید هم شما رو توی الویت بگذارند که شخصا فکر کنم دومی همراه با نیمه نگاهی به 38 تائی ها باشه . ولی چیزی که مسلم است و نکته مثبتی هست اینه که کسانی که بتونند خوانین سخت رو طی کنند حتما ظرف یکسال ونیم آینده کانادا خواهند بود. این وسط بعضی اعتقاد دارند که ویزا آفیسها با هم فرق میکنند و من مطمئنم که خیلی از بچه های انکارا فکر می کنند اگر ورشو بودند براشون بهتر بود و یکجورائی دیرتر رفتن رو بر ریجکت شدن ترجیح می دهند. هر چند در بعضی ویزا آفیسهای دنیا بعضی ها همزمان با بچه های آنکارا هم مدیکال گرفته اند اما در هر صورت سهمیه کم ویزا آفیس آنکارا حاکی از این است که شانس کمی برای ماها برای مدیکال سریع وجود دارد و به نظرم در هر ویزا افیس بر اساس یک دستور عمل کلی به نسبتی این تقسیم رو بین همه انجام خواهد داد ولی خب دوستان کارکشته مثل امیر معتقدند که سهمیه چندان مهم نیست و میتونه خیلی راحت کم ویا زیاد بشه ما هنوز افرادی رو از سال 2008 داریم که در انکارا هنوز مدیکال هم نگرفته اند مثل پیرسان. یک نظر شخصیم رو هم اضافه کنم که این قضیه بک لاگ شدن طولانی پرونده ها خیلی از بچه ها رو شرطی کرده و همراه با استرس اوضاع رو پیگیری میکنیم در واقع بیشتر دنبال اطمینان از رفتن در همین یکسالی که قول دادند هستیم به نظرم باید یکم بیشتر صبر کنیم تا ببینیم که چه خواهد شد ضمن اینکه پیشبینیم اینه که گزارش آماری جدید بیشترین تغیرات رو در انکارا نشان خواهد داد

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
saeed dobare said:
امیرجان لطفا پست شماره 4452 خانم پانی رو ببین ....این حاصل صحبتهای ما بوده که به اینجا رسیده . به نظرت تو این دو تا پست مشکلی بوده ....ای کاش پیمان نمیگفت پستها رو حذف کنین که الان قضاوت برای دوستان راحت تر میشد

سعید جان من به شما حق میدم که ناراحت باشی از حذف پستت. ای کاش دوستان به توصیه امیر جان عمل می کردن و بلافاصله هر پستی رو گزارش نمی کردن

ولی جسارتاً من یه گلایه دوستانه هم بکنم، ای کاش شما از همون روز اول که به حذف پستت معترض بودی بلافاصله قضیه رو تو فروم مطرح نمی کردی، بلکه از طریق پیام خصوصی مسئله رو جلو می بردی
...شاید عنوان کنی که این حق تو بوده. اونوقت من در جوابت می گم بله حق شما بوده که تو فروم مطرح کنی اما...اما

اما یادمه هر وقت تو بچگی با خواهرم دعوامون می شد و جفتمون مدعی بودیم که حق با ماست، مادرم در خیلی از موارد به من وخواهرم می گفت یه خانواده فقط بر اساس حق و حقوق اداره نمیشه، بلکه بر اساس گذشته که قوام پیدا می کنه. البته گذشت هم حد داره ولی اگه قرار باشه هر بار که از هم می رنجیم بلافاصله شروع به مجادله کنیم هم دیگه اون خانواده، خانواده نمیشه

گاهی موقعها فارق از اینکه حق با کی هستش، منظور شما یا فرد خاصی نیست خیلی کلی می گم، باید گذشت کرد و از روش رد شد. شاید اینجوری این مسئله بهتر حل بشه! اگر قضیه ادامه پیدا کرد، اونوقت دیگه گذشت کردن جایز نیست

من نمی دونم شما چه حسی نسبت به اینجا داری ولی به نظر من اینجا خیلی شبیه یه خانواده مجازی هستش. حالا فرض کن شما به روی خودت نمی یاوردی و به فعالیت ادامه می دادی، چه مشکلی پیش می یومد؟ شاید اصلاً کدورتها کم کم کمرنگ می شد و از یاد میرفت. شایدم حل نمی شد، ولی به نظر من حداقل به امتحانش می ارزید

RaymondX

Star Member
Jul 19, 2012
98
34
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31 JUL 2009
Doc's Request.
24 SEP 2009
AOR Received.
11 JAN 2010
File Transfer...
12 DEC 2011

من واقعا نمیدونم مشکل چی بوده و نمی خوام هر چی بوده ادامه پیدا کنه اما دوست دارم یک نکته ای رو بگم متاسفانه نسل ما به دلیل مشکلاتی که داشتیم مثل جنگ و قرار گرفتن در پیک جمعیت و شرایط اضطراری وغیره. متاسفانه تربیت مناسب اجتماعی و تجربه درست دمکراتیک نداشتیم و شرایط را سریع هیجانی. وحیثیتی می کنیم .ما بیشتر بچه های شعاریم و عقب نشینی و گذشت برای ما از مرگ تلخ تره .بچه ها مواظب باشید. :D داریم وارد جامعه جدیدی می شویم که منتظر نمی مونه ما اینا رو یاد بگیریم از همین فرصتها برای یادگرفتن استفاده. کنیم​

Arman1340

Star Member
Jul 17, 2012
128
25
124
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-04-2009
AOR Received.
15-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
25-06-2012
Med's Done....
16-07-2012
Passport Req..
Waiting
LANDED..........
Toronto:june-2013
saeed dobare said:
پیمان جان عزیزی که میگی دیگه ماجرا ادامه دار نشه .....و امیر عزیزی که میگی پستی رو بی دلیل گزارش نکنین ....فقط میخوام بدونین که ظرف یک ساعت گذشته دوباره آیدی که توی اون به مشکلاتم با پانی پایان دادم دوباره به دلیل شکایات زیاد بن شد . به خاطر یک پست که نوشتم مشکلات من با پانی تمام شد و دیگه بهش فکر نمیکنم و ضمنا روی آکادمیا هم با پانی مفصل صحبت کردیم پس معلومه این دیگه کار ایشون نیست . خانم تی تی من گفتم که دیگه قصد ندارم اینجا پستی بزارم . برای تک تک دوستان که نه ، دشمنانی که فقط غرض ورزی میکنن متاسفم . خیلی زیاد هم متاسفم
آقا سعید یکی از افرادی که به شما امتیاز منفی (نه گزارش خلاف) داده من بودم چون متوجه نشدم چون شما هر بار با یه اکانت میای و فقط میگی این آخرین پست منه و باز دوباره برمیگردی و مطلب خاصی هم جز گلایه ندارید الان هم یک امتیاز منفی دیگه تقدیم کردم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
utab said:
حامد جان
در رابطه با ارسال کپی پاسپورت، یک مسئله ای را در نظر داشته باشید و آن اینکه اگر در پاس قدیمی سفرهای خارجی داشته اید، حتما و حتما کپی پاس قدیمی را نیز در اسنادی که ارسال می کنید همراه سازید تا در بررسی های ویزا آفیس و صدور ویزا با مشکلی برخورد ننمایید. این موضوع را دیگر دوستان هم در نظر داشته باشند
با سپاس

یوتب جان
اینکه پاسپورت قدیمی رو باید بفرستید از روی چه منبعی می گید؟ من اولین باری هست که می شنوم و نیازی به این کار نبوده و نیست
اگر کسی پاسپورتشو گم کرده باشه تکلیفش چیه؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]

...* فقط بخاطر وحید جان *...
وحید جان انیمیشن عکس نامزدت بهتر از این در نیومد، من شرمندتم

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
kmahyar said:

...* فقط بخاطر وحید جان *...
وحید جان انیمیشن عکس نامزدت بهتر از این در نیومد، من شرمندتم

;D :D ;) :)

mahnaza

Star Member
Jul 10, 2012
70
17
karaj
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7312
Job Offer........
Pre-Assessed..
Doc's Request.
03-03-2009
AOR Received.
08-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
19-06-2012
Med's Done....
30-06-2012
Passport Req..
17-10-2012
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
Modares said:
تي تي جان من از دیدن عكسها خوشحال شدم. اخري رو بيشتر خوشم اومد. يه پيشنهاد. بذارش تو وبلاگت ادرسشم بذار تو امضات
l+ برای شما منم میخواستم همین پیشنهادو بدم.در ضمنا تی تی جان تولد گل پسرت مبارک اینم یه لینک برای کادوی تولدش شعرهای زمان کودکیمونه
http://daliry.com/blog/persian/137-short-songs-for-awakening
البته با اجازت تقدیمش میکنم به تمامی منتظرین( از هر نوعش : مدیکال، پ ر؛ ویزا، خریدخانه، لانگ آیلند، ... :D) به امید اینکه زمان انتظار کوتاهتر شود.

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
paniz said:

امیر جان کسی باعث این مشکل نشده
دو تا احتمال وجود داره
یکی اینکه ممکنه سیستم داره خود به خود آی پی ایشونو بن میکنه

دیگه ممکنه استفاده از نام کاربری جان کوچولو باشه
از این دو حال یا مخلوطی از این دو خارج نیست
منم واقعا متاسفم که کار به اینجاها کشیده میشه

vartig

Star Member
Jul 18, 2012
112
18
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31-12-2009
AOR Received.
01-06-2010
File Transfer...
14-12-2011
mercedeh said:
یکی از بچه های آآ الان
مدیکالش اومد فایل نامبر اولش ماه جون ولی ارسال به سیدنی ننوشته تو ژانویه هم آپدیت داشته

آخ چه حــــــــــــــالي مي کنم مــــــــــــــــــــــــــــــن با اين خبراتون
واسه هر کدوم از اين خبرا منم اشک شوق دارم و احساس مي کنم به مديکال خودم دارم نزديکتر مي شم
:-* :-* :-*