+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
titi_lotfi said:
بچه ها دارم وسایل تولد پسرم رو کم کم اماده میکنم. تزئینات. تم نمو رو انتخاب کردم براش چون مثل نمو شخصیت جستجوگر و ریسک پذیری داره. میخوام عکس های نمو رو رو برچسب پرینت بگیرم و بچسبونم به لیوان و پیش دستی ها و غیره. کلیپ چند دیقه ای میخوام بدم درست کنند از سونویی که از جنیننیش دارم تا لحظه تولدش و تا الانش. فقططططططططططططططططططططططططططططططططططططط

مونده کادوی تولدش شما رو به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دعا کنید پاس ریکوئست بشم که این رو به عنوان کادو بهش اعلام کنیم و دیگه همه خانواده هم متوجه این مسئله بشن.

دوستان ایده ای دارین بگین خوشحال میشم

دعا میکنم واسطون اول سلامتی بعد ویزا پیک اپتون توی همین چند روز هفته
فقط این کادویی که می خواین بهش بدین به اسم اونه و کام شما
;D

november2009

Star Member
Mar 28, 2012
153
22
124
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26-11-2009
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
waiting
Interview........
waived
Passport Req..
waiting
shamloo said:

عذر خواهی بابت چی لیدای عزیز؟ من واقعاً منظوری نداشتم؟
صرفاً خواستم بگم زندگی همینه، یک روز فروم رو میزاریم رو سرمون با شوخی، یه روز دیگه هم همه با هم معترض میشیم
البته تو خیلی از که شوخی هایی هم که ما می کنیم، به نوعی داریم با زبون طنز از روزگار گلایه میکنیم
دیدید این چند قولوها رو یکیشون می خنده بقیه هم به ترتیب شروع می کنن به خندیدن و بالعکس. این وضع ماست تو اینجا
;D
در مورد کنترل بالا پایین رفتن روحیه هم باید بگم تو این مملکت انصافاً کار خیلی سختیه! بنده بعد از 28 سال شهره شدم تو خانواده به این موضوع که هم خیلی بلند می خندم و هم خیلی زود عصبانی و کفری میشم
;D
مگه نه حاج پیمان؟
:p
Don't worry Mr.Kazemi.+1 for your sense of humor.we need your interesting comments in this topic.Also thanks for Kmahyar and peymanrs

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
titi_lotfi said:
بچه ها دارم وسایل تولد پسرم رو کم کم اماده میکنم. تزئینات. تم نمو رو انتخاب کردم براش چون مثل نمو شخصیت جستجوگر و ریسک پذیری داره. میخوام عکس های نمو رو رو برچسب پرینت بگیرم و بچسبونم به لیوان و پیش دستی ها و غیره. کلیپ چند دیقه ای میخوام بدم درست کنند از سونویی که از جنیننیش دارم تا لحظه تولدش و تا الانش. فقططططططططططططططططططططططططططططططططططططط

مونده کادوی تولدش شما رو به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دعا کنید پاس ریکوئست بشم که این رو به عنوان کادو بهش اعلام کنیم و دیگه همه خانواده هم متوجه این مسئله بشن.

تی تی جان ما رو هم دعوت کن بیایم یک ذره جو مون عوض بشه
من و حسین و مهیار توانایی زیادی در برگزاری مراسم داریم
یک کاری می کنیم کوچولوتون بگه همینجا بمونید

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
Elenda said:
اگر بخوام وکیلم رو عزل کنم،باید چه کار کنم؟به خودش خبر بدم؟یا عزل کنم بعدا بهش خبر بدم؟

من و شما یک رشته هستیم و از نظرِ زمانی‌ هم یکی‌ هستیم،فکر می‌کنید که چقدر دیگه طول میکشه که مدیکال بگیریم؟۲ تا از دوستایی من که ۲ ماه بعد از من فایل نامبر گرفته بودن،مدیکلشون اومده،آلبت امجرد هستن و سفر خارجی‌ نداشتن من متاهل هستم و خیلی‌ سفرِ خارجی‌ داشتم.
من اول به خودش که نه به دفترش خبر دادم
در مورد زمان هم ای کاش میدونستیم!!!!!

یه زمانی صدور مدیکال بی برنامه بود و زیاد ربطی به زمان اقدام نداشت
بیشتر برای کسانی اومد که آپدیتی بودن

در مرحله صدور مدیکال ربطی به سفرهای خارجی جهت سکوریتی چک نداره
البته هنوز کاملا مشخص نیست داشتن ویزای شنگن یا حتی سفر به کانادا تاثیر مثبتی داشته یا نه
در کتگوری های دیگه عملا به این موضوع به عنوان یه نکته مثبت نگاه میکردن!!!!!

برای حذف وکیل هم امیر خان پست مفصل و مفیدی داره

http://www.migrant-bird.com/2012/02/06/%d8%b9%d8%b2%d9%84-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa%db%8c/​

farnazce

Star Member
Jul 17, 2012
150
17
titi_lotfi said:
کسی منو میبینه آیا؟
من می بینمت اولا تولد پسرتون مبارک ثانیا ان شا به زودی پ ر می شین ثالثا خوش به حالتون که کسی نمی دونه می خواین برین من عروسی دختر خالم رو سه ماه انداختم عقب که برسم کانادا دیروز عروسی برگذار شد من اینجام هنوز . فافامیل هر روز زنگ می زنند که پ ویزات اومد منم می گم نه!!!

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
farnazce said:
جالبه که امروز اصلا یک ایمیل هم نداشتم حتی اسپم خدایا کرمتو شکر رفت تا سه شنبه

مگه شما نگفتی وکیل دارید، به نظر من یک زنگ هم به دفتر کاناداش بزنید شاید هنوز به دفترشون توی تهران ارسال نکرده باشند
امیدوارم خوش خبر باشید

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
titi_lotfi said:
مرسییییییییییییییی . خب من که داریم کلی خرج میکنیم دیگه کادو نباید بگیریم. ولی خب چون اولین سالش هست باید تک باشه. از طرفی هم رفتنمون 50 درصدش برای پارساست دیگه

بخاطر تولد پارسا کوچولو پسر تی تی جان، با امید اینکه همشون به سلامتی زود پاسپورت ریکوئست بشن
تولدت مبارک پارسا کوچولو

sadegh-gh

Full Member
Jun 27, 2012
36
8
Iran - Mashad
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
20-10-2010
AOR Received.
10-11-2010
titi_lotfi said:

من نمیتونم دعا کنم چون به دعا اعتقادی ندارم ولی براتون آرزوی موفقیت میکنم و با تمام وجودم میخوام که کار همه دوستان درست بشه و بتونن از این خراب شده برن :) من هفته دیگه نتیجه آیلتسم میاد امیدوارم بتونم اسکوری که دانشگاه میخواد رو بتونم بیارم:)

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
بچه ها می گم خوب فیلممون کردنا. هر هفته می گیم دیگه از هفته بعد مدیکالا شروع می شه. سیل مدیکال از هفته دیگه می یاد. جولای تموم شه می یاد. بعضیا می گن آگست تموم شه می یاد. هر سال می گیم تا عید دیگه رفتیم. یادمه خواهرم یه سال بعد از اقدام من به فکر اقدام برای استرالیا افتاد. من بهش گفتم نرو استرالیا من دارم می رم کانادا تو رو یه جوری می برم پیش هم باشیم بهتره. خدا رو شکر به حرف من گوش نکرد واسه استرالیا اقدام کرد الان 10 ماهه که استرالیاست. اونوقت من نشستم دارم اینجا چرت و پرت می نویسم

anahid

Member
Jul 28, 2012
11
2
سلام من متقاضی 38 شغله سال 2009 هستم .از ما آپدیت مدارک خواستند و مدیکال هم در همان فاصله آمد.
چون در این سه سال بچه دار شده بودیم و ومدارکی نفرستاده بودیم مدیکال برای بچه نیامده بود.
وکیلمان گفت که فقط مدارک آپدیت و بچه را بفرستیم و گفت که از آفیسر با ایمیل وقت گرفته تا مدیکال را بعدا انجام دهیم یعنی صبرکنیم تا مدیکال بچه هم صادر شود
تقریبا یک ماه است که مدارک را فرستاده ایم ولی از مدیکل جدید خبری نیست

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
titi_lotfi said:
ووووووووووووووووووووووو مرسییییییییییییییییییییییییییی خیلی خیلی ممنوننننننننن عموجون. از طرف پارسا کوچولو
تیتی جون منم بهت تبریک میگم و خوب میتونم حستو درک کنم که چقدر هیجان زده ای. به قول غزال جان شاید ماها زیادی دپرسیم
که نمیتونیم غیر از آرزوهای خوب خوب برات کار دیگه ای کنیم. من یکی که بعد از اینهمه سال انتظار و مشکلات حاصل از اون
دیگه ذوق و سلیقه ای برایم باقی نمونده و واقعا دیگه درست زندگی کردن رو فراموش کردم
امیدوارم جشن 100 سالگیشو بگیری :D

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
حتما از مشاورتون پیگیری کنین! برخی از این دوستان مشاور گاهی با حواس پرتی یا کم توجهی هاشون اساسی کار دست آدم میدن!
[/rtl]
anahid said:
سلام من متقاضی 38 شغله سال 2009 هستم .از ما آپدیت مدارک خواستند و مدیکال هم در همان فاصله آمد.
چون در این سه سال بچه دار شده بودیم و ومدارکی نفرستاده بودیم مدیکال برای بچه نیامده بود.
وکیلمان گفت که فقط مدارک آپدیت و بچه را بفرستیم و گفت که از آفیسر با ایمیل وقت گرفته تا مدیکال را بعدا انجام دهیم یعنی صبرکنیم تا مدیکال بچه هم صادر شود

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
anahid said:
[font=tahoma
سلام
شما باید تولد فرزندتان را بلافاصله اعلام می کردید. من نمی دونم این وکیلا واسه چی پول می گیرن؟ وکیلتون باید سریع مدارک فرزندتون رو می فرستاد. حالا همه چی قاطی پاطی شده. فکر می کنم اگه مدیکال را انجام می دادید و همزمان برای فرزندتان هم اقدام می کردید بهتر بود. البته نظر شخصی است. مطلعین لطفا کمک کنند[/font]​

sadegh-gh

Full Member
Jun 27, 2012
36
8
Iran - Mashad
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
20-10-2010
AOR Received.
10-11-2010
titi_lotfi said:
ممنونم. منم براتون انرژی میفرستم که نمره مورد نیاز رو بگیرین. راستی برای کدوم دانشگاه میخواین . چه نمره ای؟ باهاشون صحبت کردین؟
. :) من یک استاد تو دانشگاه منیتوبا پیدا کردم اونجا هم اورال 6.5 میخواد. ولی من ترجیح میدم نمره بالاتر بیارم بتونم دانشگاه بهتری اپلای کنم

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
خب ما همون موقع تولدشو اعلام کردیم. یعنی وقتی اپدیت دریافت کردیم اعلام کردیم که مدیکال برای هر سه نفرمون اومد