+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
این دیدگاه رو خود اداره مهاجرت اشاعه داده برای توجیه روند غیر منطقیش!
یک کشور مهاجرپذیر همه بنیانهاش (اعم از اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ...) بر اساس سیاستهای جذب مهاجرش بنا و برنامه ریزی میشه و نه تنها لطف به هیچ مهاجری نمی کنه بلکه بهشون نیاز داره و عامل حیات و بقا و پیشرفتش هستند!
[/rtl]

Peymanrs said:

من کلا با ارسال ایمیل اعتراضی موافقم، بنظر من اگه تا حداکثر یک ماه آینده جواب نگیریم و روند صدور مدیکالها شروع نشه باید پیگیری کنیم
توی کارهایی که انجام می دم همیشه دیدم کسایی که پیگیر کارشون هستند زودتر به نتیجه می رسند، هر چند این دسته روی اعصاب هستند ولی کار خودشون زودتر راه می یافته
به نظر من باید از همین الان به فکر تهیه یک ایمیل باشیم تا نهایتا اگر تا یک ماه دیگر خبری نشد بفرستیم و پیگیر کار بشیم
من همچنان یک جمله ای می گم که خیلی ها باهاش مخالفند و احتمالا دوباره دعوا می شه ولی من قویا اعتقاد دارم
پذیرش ما بعنوان یک مهاجر یک لطف نیست بلکه حق ماست که باید پاسخگو باشند
وقتی این قضیه می شه لطف که مثلا من یک بی سواد بی مهارت و بی زبان باشم بگم تو رو خدا منو قبول کنید بگم می دونم واجد شرایط شما نیستم ولی لطف کنید منو بعنوان مهاجر قبول کنید، ما طبق الگو و دستور العمل خودشون اسناد آماده کردیم نباید اینطوری بازیمون بدم
کسی در خصوص تعهدات بین المللی می دونه، بخدا در تمام دنیا تعهدات بین المللی وجود داره و لازم الاجرا! اگه این تعهدات نبود سنگ روی سنگ بند نمی شد، می تونم دلایل قانونی براتون ارائه بدم
مجددا تکرار می کنم ما طبق دستور العمل و طبق ضوابط اداره مهاجرت و توسط خودشون پذیرش شدیم و نمی تونند به این طریق عمل کنند
ببینید تصور کنید برای چند دانشگاه مدارکمون رو فرستادیم بعد یکیشون می گه پذیرش شدید و ضروری مدارک تکمیلی بفرستیم و ما هم دقیق طبق ضوابط مربوطه مدارک و همه چیز را براشون می فرستیم، آیا می تونه به راحتی بگه نه نمی خوام، من قبلا توی اپلای گفتم همسر پسر خاله من چنین اتفاقی افتاد براش و هنگامی که از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته بود بخاطر عدم ایفای تعهداتش تونست ازشون کلی غرامت بگیره

بچه ها هر چند بی قانون ترین وزارت خونه کل جهان بهمون خورده ولی باید حقمون رو بگیریم، من می گم حداقل پیگیر حقمون باشیم هر چند به نتیجه هم ممکنه نرسه
:mad: :mad: :mad:کلا من امروز اعصاب ندارم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
Pani85 said:
کاملا با این نظراتت موافقم لیدا جان
از دید من هم بهتره یه مقدار دیگه صبر کنیم تا دقیقتر بتونیم بفهمیم
دارن چی کار میکنن و همچنین ایمیل اعتراضی رو هم به ترتیب سلسله مراتب
بفرستیم چون واقعا اون آفیسر بنده خدا یا حتی ویزا آفیس هیچ نقشی نداره

:mad:در مورد تسهیم صدور ویزا هم من خیلی وقته به این موضوع مشکوک شدم

من هم موافق صبر کردن هستم ولی بنظر من اگه تا یک ماه دیگه خبری نشد باید یک ایمیل دست جمعی بزنیم
دوباره تکرار می کنم بنظر من باید روی موضوع زمان تمرکز کنیم

چرا توی ایمیل فایل نامبر اول گفتن حداکثر یکسال ، خوب الان هم یک تاریخ کاملا تقریبی بگن

november2009

Star Member
Mar 28, 2012
153
22
124
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26-11-2009
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
waiting
Interview........
waived
Passport Req..
waiting
Peymanrs said:

من کلا با ارسال ایمیل اعتراضی موافقم، بنظر من اگه تا حداکثر یک ماه آینده جواب نگیریم و روند صدور مدیکالها شروع نشه باید پیگیری کنیم
توی کارهایی که انجام می دم همیشه دیدم کسایی که پیگیر کارشون هستند زودتر به نتیجه می رسند، هر چند این دسته روی اعصاب هستند ولی کار خودشون زودتر راه می یافته
به نظر من باید از همین الان به فکر تهیه یک ایمیل باشیم تا نهایتا اگر تا یک ماه دیگر خبری نشد بفرستیم و پیگیر کار بشیم
من همچنان یک جمله ای می گم که خیلی ها باهاش مخالفند و احتمالا دوباره دعوا می شه ولی من قویا اعتقاد دارم
پذیرش ما بعنوان یک مهاجر یک لطف نیست بلکه حق ماست که باید پاسخگو باشند
وقتی این قضیه می شه لطف که مثلا من یک بی سواد بی مهارت و بی زبان باشم بگم تو رو خدا منو قبول کنید بگم می دونم واجد شرایط شما نیستم ولی لطف کنید منو بعنوان مهاجر قبول کنید، ما طبق الگو و دستور العمل خودشون اسناد آماده کردیم نباید اینطوری بازیمون بدم
کسی در خصوص تعهدات بین المللی می دونه، بخدا در تمام دنیا تعهدات بین المللی وجود داره و لازم الاجرا! اگه این تعهدات نبود سنگ روی سنگ بند نمی شد، می تونم دلایل قانونی براتون ارائه بدم
مجددا تکرار می کنم ما طبق دستور العمل و طبق ضوابط اداره مهاجرت و توسط خودشون پذیرش شدیم و نمی تونند به این طریق عمل کنند
ببینید تصور کنید برای چند دانشگاه مدارکمون رو فرستادیم بعد یکیشون می گه پذیرش شدید و ضروری مدارک تکمیلی بفرستیم و ما هم دقیق طبق ضوابط مربوطه مدارک و همه چیز را براشون می فرستیم، آیا می تونه به راحتی بگه نه نمی خوام، من قبلا توی اپلای گفتم همسر پسر خاله من چنین اتفاقی افتاد براش و هنگامی که از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته بود بخاطر عدم ایفای تعهداتش تونست ازشون کلی غرامت بگیره

بچه ها هر چند بی قانون ترین وزارت خونه کل جهان بهمون خورده ولی باید حقمون رو بگیریم، من می گم حداقل پیگیر حقمون باشیم هر چند به نتیجه هم ممکنه نرسه
:mad: :mad: :mad:کلا من امروز اعصاب ندارم
Hi I am %100 agree with you.I think if there is a grace or kindness it's for refugees not for a skilled worker because canada society benefits from skilled workers.

hrabee

Hero Member
Jan 2, 2012
358
15
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-11-2011
Nomination.....
23-09-2011
Med's Request
23-08-2013
Interview........
22-01-2013
Passport Req..
23-09-2013
LANDED..........
31-10-2013
سلام دوستان , ما استانی ها هم همین نزدیکیا هستیم. سیستم ارر گرفت برای ارسال لینک منم کتبی ادرس دادم ;D
canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/provicial-nomineeankara-visa-office-t113038.0.html

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
hrabee said:
سلام دوستان , ما استانی ها هم همین نزدیکیا هستیم. سیستم ارر گرفت برای ارسال لینک منم کتبی ادرس دادم ;D
canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/provicial-nomineeankara-visa-office-t113038.0.html
سلام خانوم ربیع عزیز. به دلیل اینه که تعداد پست های کمی داری. من لینک رو مجددا میذارم
http://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/provicial-nomineeankara-visa-office-t113038.0.html​

onlynegar

Member
Jul 18, 2012
14
5
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
December 2009
Doc's Request.
February 2010
AOR Received.
March 2010
به نظر من حتی اگه الانم بیان یه تاریخ بهمون بدن بازم نمیشه روش حساب کرد ، اینم میشه درست مثل بار قبلی که قرار بود یک ساله تعیین تکلیف بشیم و الان دوسال و نیم ، سه ساله که منتظریم..

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
onlynegar said:
به نظر من حتی اگه الانم بیان یه تاریخ بهمون بدن بازم نمیشه روش حساب کرد ، اینم میشه درست مثل بار قبلی که قرار بود یک ساله تعیین تکلیف بشیم و الان دوسال و نیم ، سه ساله که منتظریم..

می دونم دیگه نمی شه به کسی که یکبار دروغ بزرگ گفته اعتماد کرد
ولی من ترجیح می دم یک زمان تقربی دوباره داشته باشم، تا اینکه این بی خبری و حدس و گمان ها و تحلیلی های همیشگی
حداقل شاید بتونیم یک کمی برای زندگیمون برنامه ریزی کنیم

farnazce

Star Member
Jul 17, 2012
150
17
من دیگه داره گریم می گیره هیچ چیزه اینها معلوم نیست فکر کنم اسم ها رو ریختند تو ظرف می کشند بسرون

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Peymanrs said:

لیدا جان اینکه بعضی موقعها می خندیم و شوخی می کنیم بخاطر اینه که می خوایم همزمان زندگی هم بکنیم و از فشار استرسهامون کم کنیم
اینکه بعضی موقعها عصبانی به فکر اعتراضیم هم جزئی از زندگیمون هست
شاید الان وقت عصبانیت و اعتراض باشه و چند ساعت بعد چیز دیگه
روحیه مون خراب شده، باور کن هیچ کس مثل ما 38 تایی ها نیست، من دوستهایی دارم که سیمپلیفاید بودن چون می دونستن بیشتر از 6 سال طول می کشه رفتن دنبال زندگیشون و هر وقت جوابشون می آمد می رفتن سمت جدید زندگیشون
من از این جمله حالم بهم می خوره که همش می گیم تا چند ماه دیگه می ریم امسال حتما می ریم تا عید مدیکالها می یاد تا جولای بارون می شه تا سپتامبر فلان می شه تا 2013 بهمان می شه تا .... همش شدیم تا !!!؟
همین الان بگن برو دوسال دیگه بخدا حله 100 تا برنامه می ریزیم برای زندگیمون فقط یک چیزی بگن
من فقط یک زمان تقریبی می خوام حتی اگه این زمان 5 سال دیگه باشه
کلی پول رو خوابوندیم توی حساب و همه چیزمون بلاتکلیفه ، هی می گیم این کار نکنم چون دارم می رم
ما فقط یک زمان تقریبی می خوایم همین، بخدا حقمونه، فقط بگن توی کدوم سال کارمون درست می شه حله

:شوخی به موقع، اعتراض هم به موقع
زندگی ملغمه ایی از شادی و رنج هستش، لیدای عزیز بنده و پیمان عزیز هم که عضو فرقه رواقیون نیستیم

Stoicism: an ancient Greek school of philosophy which taught that it is wise to remain indifferent to the vicissitudes of fortune and to pleasure and pain.

:D
من هم دقیقاً همون زمان تقریبی رو میخوام. یادم واسه پرونده سیمپلیفایدم وقتی از بچه ها که 5 یا 6 ماه قبل من اقدام کرده بودن آپدیت مدارک خواستن، ما پیش خودمون گفتیم 3 ماه دیگه نوبت ماست! خبری نشد، گفتیم 5 یا 6 ماه دیگه!... یکسال دیگه!... دست آخر بعد از یکسال نیم از اون قضیه (در کل بعد از 5 سال) یه تعدادی از اونهایی که آپدیت کردن رو قرار شد حذف کنن، پرونده های ما هم که رسماً رفت تو سطل زباله!!! حالا هم تو این یکی پرونده این شده وضع ما
!!!حداقل اعتراض کنیم خالی بشیم
:(
مردک عرضه نداشتی یه وزارت خونه رو بچرخونی غلط کردی وزیر شدی
:mad:
بچه های ویزا آفیس دهلی که بعد از من فایل نامبر گرفتن یه تعدایشون مدیکال و بعضی ها شون هم ویزا گرفتن! این پرونده من هم داره به سرنوشت پرونده قبلی دچار میشه!!! حداقل اینبار نمی خوام تماشاگر صرف باشم
::)
اعتراض می کنم، پس هستم
(دکارت: می اندیشم، پس هستم)
;D

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
بچه ها این مدیکالهای سیمپلیفایدها هم عجب جریانی شده. معلوم نیست چه خبره؟! ::) :eek:

Elenda

Star Member
Dec 28, 2011
68
3
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23.11.2009
Doc's Request.
20.01.2010
AOR Received.
25.05.2010
IELTS Request
with documents
File Transfer...
12.12.2012
Med's Request
waiting
Pani85 said:
الندای عزیز ما هم وکیل داشتیم ولی به دلیل مشکلاتی که با ایشون داشتیم عزلش کردیم
این یه مورد کاملا شخصیه و از نظر شخصی بنده شرایط ما با ایشون طوری بود
که اگه عزلش نمیکردیم در عقل و شعور خودمون شک وجود داشت
وکیلی که ایمیل های مهم رو با تاخیر به آدم میرسونه و باعث ضرر و زیان مالی
زیادی به آدم میشه دیگه وجودش دلیلی نداره و بابت این مسئله مدارک مستدلی هم داریم

میخوام بگم اگه ایشونو عزل کنین و بعدها بخواد براتون دردسر بشه باید دلایل خوبی داشته باشین
صرفا اینکه نخواین مبلغ اقساط باقی مانده رو بدین فکر میکنم توجیه مناسبی نباشه
ضمن اینکه کاملا مطمئن هستم اینها برای خراب نشدن وجه خودشونم که شده
هیچ وقت کار رو به دادگاه نمیکشونن و هم اینکه براشون اون مبلغ باقی مانده ارزش اینهمه
وقت و هزینه کردن رو نداره

خودتون دو دو تا چهار تا کنین ببینین چطور براتون بهتره و تا چه حد میتونین پاش وایسین
مرسی‌ پانی جان،

واقعیت اینکه وکیل من هم هیچ حرکت مثبتی برای من انجام نداده،من خودم خیلی‌ مطالعه دارم و از وکیلم حس می‌کنم اطلاعاتم بیشتره،اصلا دنبال نمی‌کنه ،من مرتباً ازش می‌خوام که پیگیری کنه، ۲ تا از دوستای من که ۲ ماه بعد از من فایل نامبر گرفته بودن مدیکالشون اومده و در مورد من هیچ خبری نسیت،هر چی‌ هم بهش میگم،میگه صبر کن،البته من بچّه‌دار شده‌ام و ۳ ماه پیش بچم رو به اپلیکیشن اضافه کردم،یعنی‌ شما فکر می‌کنین ممکن بعدا مشکلی‌ پیش بیاد که نیاز به وکیل باشه؟

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
shamloo said:

:شوخی به موقع، اعتراض هم به موقع
زندگی ملغمه ایی از شادی و رنج هستش، لیدای عزیز بنده و پیمان عزیز هم که عضو فرقه رواقیون نیستیم

Stoicism: an ancient Greek school of philosophy which taught that it is wise to remain indifferent to the vicissitudes of fortune and to pleasure and pain.

:D
من هم دقیقاً همون زمان تقریبی رو میخوام. یادم واسه پرونده سیمپلیفایدم وقتی از بچه ها که 5 یا 6 ماه قبل من اقدام کرده بودن آپدیت مدارک خواستن ما پیش خودمون گفتیم 3 ماه دیگه نوبت ماست! خبری نشد، گفتیم 5 یا 6 ماه دیگه!... یکسال دیگه!... دست آخر بعد از یکسال نیم از اون قضیه (در کل بعد از 5 سال) یه تعدادی از اونهایی که آپدیت کردن رو قرار شد حذف کنن، پرونده های ما هم که رسماً رفت تو سطل زباله!!! حالا هم تو این یکی پرونده این شده وضع ما،
حداقل اعتراض کنیم خالی بشیم
:(
مردک عرضه نداشتی یه وزارت خونه رو بچرخونی غلط کردی وزیر شدی
:mad:
بچه های ویزا آفیس دهلی که بعد از من فایل نامبر گرفتن یه تعدایشون مدیکال و بعضی ها شون هم ویزا گرفتن! این پرونده من هم داره به سرنوشت پرونده قبلی دچار میشه!!! حداقل اینبار نمی خوام تماشاگر صرف باشم
::)
اعتراض می کنم، پس هستم
(دکارت: می اندیشم، پس هستم)
;D

آقای کاظمی عزیز
کسی نگفت شما خنده نکنین شوخی نکنین
همونطور که نوشتم گفتم نظر این بنده حقیر اینه که روحیتون رو یکنواخت نگه دارین

ببخشید من اصلا حرف زدم

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
Elenda said:
مرسی‌ پانی جان،

واقعیت اینکه وکیل من هم هیچ حرکت مثبتی برای من انجام نداده،من خودم خیلی‌ مطالعه دارم و از وکیلم حس می‌کنم اطلاعاتم بیشتره،اصلا دنبال نمی‌کنه ،من مرتباً ازش می‌خوام که پیگیری کنه، ۲ تا از دوستای من که ۲ ماه بعد از من فایل نامبر گرفته بودن مدیکالشون اومده و در مورد من هیچ خبری نسیت،هر چی‌ هم بهش میگم،میگه صبر کن،البته من بچّه‌دار شده‌ام و ۳ ماه پیش بچم رو به اپلیکیشن اضافه کردم،یعنی‌ شما فکر می‌کنین ممکن بعدا مشکلی‌ پیش بیاد که نیاز به وکیل باشه؟
قدم نو رسیده مبارک. از نظر خدای نکرده مشکل بعدها مطمئن باشین وکیلی که الان
از یه نامه یپگیری دریغ داره اون موقع که دیگه اصلا به کمکش امیدی نیست
غیر از اون اینها در حد مشاورن، خدای نکرده در اون زمان نیاز به یه وکیل خبره هست

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Lidaaa said:
آقای کاظمی عزیز
کسی نگفت شما خنده نکنین شوخی نکنین
همونطور که نوشتم گفتم نظر این بنده حقیر اینه که روحیتون رو یکنواخت نگه دارین

ببخشید من اصلا حرف زدم

شما چرا ناراحت میشید، دیگه هرکی ندونه خودتون میدونید که بنده به شما ارادت دارم
;D
شما بفرمایید کدوم قسمت مطلب بنده شما رو رنجونده من همون قسمت رو حذف می کنم
8)

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
پیمان جان زمان تقریبی مال وقتیه که خودشون بدونن می خوان چه کار کنن و دران چه کار می کنن. اصطلاحا route map داشته باشن. واقعا فکر می کنی اینا خودشونم برنامه ریزی مشخصی دارن؟
امروز یکی شکایت می کنه واسه این که جوابگوی رسانه ها باشن یه تاریخ میدن، فردا گزارش سالانه به پارلمانه یه تعدادی رو ریجکت می کنن که آمار معقول ارائه کنن. یعنی تصمیمات مقطعی صرفا بر مبنای حفظ منافع سیاسی!
[/rtl]

Peymanrs said:

می دونم دیگه نمی شه به کسی که یکبار دروغ بزرگ گفته اعتماد کرد
ولی من ترجیح می دم یک زمان تقربی دوباره داشته باشم، تا اینکه این بی خبری و حدس و گمان ها و تحلیلی های همیشگی
حداقل شاید بتونیم یک کمی برای زندگیمون برنامه ریزی کنیم