+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

دوستان آنکارایی نظری در مورد پیشنهاد من ندارن؟
دوستان من کاسه صبرم دیگه لبریز شده
بیاید ما هم اعتراضی بکنیم. ضرری نداره که!!! هم اعتراضمون رو برای شخص وزیر میفرستیم، هم برای سی آی سی و هم برای ویزا آفیس آنکارا
(غزال عزیز اگه یادت باشه من قبلاً یکبار تو آآ هم گفتم که از شانسومون هندی هم نشدیم محض رضای خدا)
::)

من کلا با ارسال ایمیل اعتراضی موافقم، بنظر من اگه تا حداکثر یک ماه آینده جواب نگیریم و روند صدور مدیکالها شروع نشه باید پیگیری کنیم
توی کارهایی که انجام می دم همیشه دیدم کسایی که پیگیر کارشون هستند زودتر به نتیجه می رسند، هر چند این دسته روی اعصاب هستند ولی کار خودشون زودتر راه می یافته
به نظر من باید از همین الان به فکر تهیه یک ایمیل باشیم تا نهایتا اگر تا یک ماه دیگر خبری نشد بفرستیم و پیگیر کار بشیم
من همچنان یک جمله ای می گم که خیلی ها باهاش مخالفند و احتمالا دوباره دعوا می شه ولی من قویا اعتقاد دارم
پذیرش ما بعنوان یک مهاجر یک لطف نیست بلکه حق ماست که باید پاسخگو باشند
وقتی این قضیه می شه لطف که مثلا من یک بی سواد بی مهارت و بی زبان باشم بگم تو رو خدا منو قبول کنید بگم می دونم واجد شرایط شما نیستم ولی لطف کنید منو بعنوان مهاجر قبول کنید، ما طبق الگو و دستور العمل خودشون اسناد آماده کردیم نباید اینطوری بازیمون بدم
کسی در خصوص تعهدات بین المللی می دونه، بخدا در تمام دنیا تعهدات بین المللی وجود داره و لازم الاجرا! اگه این تعهدات نبود سنگ روی سنگ بند نمی شد، می تونم دلایل قانونی براتون ارائه بدم
مجددا تکرار می کنم ما طبق دستور العمل و طبق ضوابط اداره مهاجرت و توسط خودشون پذیرش شدیم و نمی تونند به این طریق عمل کنند
ببینید تصور کنید برای چند دانشگاه مدارکمون رو فرستادیم بعد یکیشون می گه پذیرش شدید و ضروری مدارک تکمیلی بفرستیم و ما هم دقیق طبق ضوابط مربوطه مدارک و همه چیز را براشون می فرستیم، آیا می تونه به راحتی بگه نه نمی خوام، من قبلا توی اپلای گفتم همسر پسر خاله من چنین اتفاقی افتاد براش و هنگامی که از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته بود بخاطر عدم ایفای تعهداتش تونست ازشون کلی غرامت بگیره

بچه ها هر چند بی قانون ترین وزارت خونه کل جهان بهمون خورده ولی باید حقمون رو بگیریم، من می گم حداقل پیگیر حقمون باشیم هر چند به نتیجه هم ممکنه نرسه
:mad: :mad: :mad:کلا من امروز اعصاب ندارم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

من کلا با ارسال ایمیل اعتراضی موافقم، بنظر من اگه تا حداکثر یک ماه آینده جواب نگیریم و روند صدور مدیکالها شروع نشه باید پیگیری کنیم
توی کارهایی که انجام می دم همیشه دیدم کسایی که پیگیر کارشون هستند زودتر به نتیجه می رسند، هر چند این دسته روی اعصاب هستند ولی کار خودشون زودتر راه می یافته
به نظر من باید از همین الان به فکر تهیه یک ایمیل باشیم تا نهایتا اگر تا یک ماه دیگر خبری نشد بفرستیم و پیگیر کار بشیم
من همچنان یک جمله ای می گم که خیلی ها باهاش مخالفند و احتمالا دوباره دعوا می شه ولی من قویا اعتقاد دارم
وقتی این قضیه می شه لطف که مثلا من یک بی سواد بی مهارت و بی زبان باشم بگم تو رو خدا منو قبول کنید بگم می دونم واجد شرایط شما نیستم ولی لطف کنید منو بعنوان مهاجر قبول کنید، ما طبق الگو و دستور العمل خودشون اسناد آماده کردیم نباید اینطوری بازیمون بدم
کسی در خصوص تعهدات بین المللی می دونه، بخدا در تمام دنیا تعهدات بین المللی وجود داره و لازم الاجرا! اگه این تعهدات نبود سنگ روی سنگ بند نمی شد، می تونم دلایل قانونی براتون ارائه بدم
مجددا تکرار می کنم ما طبق دستور العمل و طبق ضوابط اداره مهاجرت و توسط خودشون پذیرش شدیم و نمی تونند به این طریق عمل کنند
ببینید تصور کنید برای چند دانشگاه مدارکمون رو فرستادیم بعد یکیشون می گه پذیرش شدید و ضروری مدارک تکمیلی بفرستیم و ما هم دقیق طبق ضوابط مربوطه مدارک و همه چیز را براشون می فرستیم، آیا می تونه به راحتی بگه نه نمی خوام، من قبلا توی اپلای گفتم همسر پسر خاله من چنین اتفاقی افتاد براش و هنگامی که از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته بود بخاطر عدم ایفای تعهداتش تونست ازشون کلی غرامت بگیره

بچه ها هر چند بی قانون ترین وزارت خونه کل جهان بهمون خورده ولی باید حقمون رو بگیریم، من می گم حداقل پیگیر حقمون باشیم هر چند به نتیجه هم ممکنه نرسه

ظرف این هفته یک نامه بنویسید و همه امضا کنید من با خودم میبرم میدم یک افیسر، هم ایمیل بزنید
! تحویلش به افیسر با من، اسمش می پرسم که کدوم افیسر تحویل گرفته و جوابش رو کی اعلام میکنه
وقت کم، اقدام کنید

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
نامه رو چجوری هممون امضا کنیم؟؟؟
می تونیم یک لیست اسامی ضمیمش کنیم با مثلا چند رقم آخر فایل نامبرمون. یا چیزی مشابه این که بشه تو این محیط مجازی جمع و جورش کرد. ضمن اینکه یک متولی می خواد.
[/rtl]

kmahyar said:

ظرف این هفته یک نامه بنویسید و همه امضا کنید من با خودم میبرم میدم یک افیسر، هم ایمیل بزنید
! تحویلش به افیسر با من، اسمش می پرسم که کدوم افیسر تحویل گرفته و جوابش رو کی اعلام میکنه
وقت کم، اقدام کنید

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
kmahyar said:

وقت کم، اقدام کنید
مهیار خان شما لطف میفرمائین اینکارو انجام بدین
ولی من بیشتر ایمیل زدن با یه متن قوی از نظر حقوقی به شخص وزیر، رونوشت به اعضای کابینه، اعضای کلیه حزب های مخالف
خصوصا ان دی پی، رسانه ای کردن موضوع و در نهایت ارسال رونوشت به دو ویزا آفیس آنکارا و ورشو رو مفیدتر میدونم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

وقت کم، اقدام کنید

مهیار جان با توجه به مواردی که خودت هم اشاره کردی مبنی بر بررسی سیمپلیفایدها و دانشجویی و 29 تایی ها بنظرم باید خودمون رو مهیا کنیم برای حدود یک ماه دیگه که ببینیم آیا مدیکالهای ما شروع می شه یا نه
از طرفی بنظر من باید مثل همون کاری که پارسال کردیم یک متن با یک شکل ارسال بشه
متاسفانه اگه دوستان یادشون باشه در حین تهیه نامه پارسال دعوا شد و اونجوری که می خواستیم نشد ولی همون پیگیری هایی که کردیم تا حدی فشار وارد کرد
این بار باید متحدتر و قانونمندتر این کار رو بکنیم
البته دوباره تاکید می کنم بنظر من باید یک مدت کوتاه دیگه این کار رو بکنیم

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Peymanrs said:

:من قبلاً تو اون یکی سایت هم عرض کردم
در مورد این که "مهاجرت یک لطف است از کشور پذیرنده فرد به او" فکر کنم اولین بار این جمله رو جیسون کنی گفته که من جسارتاً اصلاً قبولش ندارم. کلیت قضیه مهاجرت برای کانادا یا کشور هایی نظیر اون یکجور سود دو طرفه هستش برای کشور پذیرنده مهاجر و خود مهاجر. مهاجر از سود زندگی در یک کشور جهان اولی بهره مند میشه و کشور میزبان از تخصص مهاجر. اغلب این مهاجران جزو نخبگان جامعه خودشون هستند و حتی اگر تخصصشون اونجا به کار کشور میزبان هم نیاد با گذروندن یک دوره توی کالج و یا دانشگاه می تونن بخشی از مشکل نیروی انسانی کانادا برطرف کنن. اگر قضیه لطف هستش کلاً باید این مسخره بازی امتیاز بندی و لیست مشاغل و هفت خوان رستم رو جمع کنن مثل آمریکا لاتاری ویزا برگزار کنن
:mad: :mad: :mad:

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

:من قبلاً تو اون یکی سایت هم عرض کردم
در مورد این که "مهاجرت یک لطف است از کشور پذیرنده فرد به او" فکر کنم اولین بار این جمله رو جیسون کنی گفته که من جسارتاً اصلاً قبولش ندارم. کلیت قضیه مهاجرت برای کانادا یا کشور هایی نظیر اون یکجور سود دو طرفه هستش برای کشور پذیرنده مهاجر و خود مهاجر. مهاجر از سود زندگی در یک کشور جهان اولی بهره مند میشه و کشور میزبان از تخصص مهاجر. اغلب این مهاجران جزو نخبگان جامعه خودشون هستند و حتی اگر تخصصشون اونجا به کار کشور میزبان هم نیاد با گذروندن یک دوره توی کالج و یا دانشگاه می تونن بخشی از مشکل نیروی انسانی کانادا برطرف کنن. اگر قضیه لطف هستش کلاً باید این مسخره بازی امتیاز بندی و لیست مشاغل و هفت خوان رستم رو جمع کنن مثل آمریکا لاتاری ویزا برگزار کنن
:mad: :mad: :mad:

من 100% موافقم، مثال خوبی زدید لاتاری یک لطفه و موضوع اقدام ما که بر طبق ضوابط بوده به هیچ عنوان لطف نبوده
من به این کلمه «ایفای تعهدات» خیلی کار دارم باید قبول کنیم تعهد دادند
اگر من مدارکم ناقصه اگر امتیاز نمی یارم، اگر مدارکم تقلبیه بیان بگن خداحافظ ولی اینطوری نمی شه
ما رو قبول کردن و نمی تونند هر کاری دلشون می خواد بکنند
من می گم باید اعتراض کنیم، اعتراض هر چند به هیچ جا نرسه ولی حداقل کاریه که باید بکنیم
برای بار صدم می گم حق گرفتنی است

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]

به هر حال هر جور که فکر می کنید کارتون زودتر جواب بگیره همون کار رو بکنید، روی من هم می تونید صد در صد حساب کنید
به هر حال مدت زیادیه همه با هم زندگی کردیم شاید همدیگرو ندیدیم ولی همین که همه هم احساس بودیم کافیه
هر زمانی خواستین به من بگین، من جزو وظایفم میدونم هر کاریو برای دوستان انجام بدم حتی اگه شده بخاطر جواب نامتون مجبور بشم بیشتر توی ورشو بمونم
ولی بازم میگم حق گرفتنیه تا بوده همین بوده

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Peymanrs said:

من 100% موافقم، مثال خوبی زدید لاتاری یک لطفه و موضوع اقدام ما که بر طبق ضوابط بوده به هیچ عنوان لطف نبوده
من به این کلمه «ایفای تعهدات» خیلی کار دارم باید قبول کنیم تعهد دادند
اگر من مدارکم ناقصه اگر امتیاز نمی یارم، اگر مدارکم تقلبیه بیان بگن خداحافظ ولی اینطوری نمی شه
ما رو قبول کردن و نمی تونند هر کاری دلشون می خواد بکنند
من می گم باید اعتراض کنیم، اعتراض هر چند به هیچ جا نرسه ولی حداقل کاریه که باید بکنیم
برای بار صدم می گم حق گرفتنی است

:خدا رحمت کنه پروفسور حسابی رو، جایی داشتم یکی از متنهاشو می خوندم که نوشته بود
اگر زمانی داشتی توی خیابون راه میرفتی دیدی بهت حمله کردن که بدزدنت و نمی تونی مقابله کنی، فریاد بزن با تمام توان فریاد بزن چون این فریاد، صدای آزادیست و باعث میشه بقیه به کمکت بیان و تو آزاد خواهی شد

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
خوب من جسارتا از روحیه بعضی از شماها سر در نمیارم
یک روز همش میخندین و شوخی
یک روز عصبانی هستین
کلا نظر خواهرانه این بنده حقیر رو بپذیرین که اول از همه روحیتون رو بالا نگه دارین
همه ما منتظریم و انتظار خسته مون کرده ولی سعی کنین روحیتون رو یکنواخت نگه دارین که اذیت نشین
باور کنین قصد نصیحت ندارم و برای خودتون میگم

وقتی به مهیار جان ویزا قراره بدن پس به ما هم میدن ولی خوب زمان میبره ما هم که ماشاالله زیادیم

اعتراض هم چیز خوبیه ولی
right time
و
right person
داره
اعتراض به کی و در چه زمانی مهمه
افیسرها هنوز هم قدرت اعمال سلیقه و ریجکت کردن دارن پس باید دقت کرد به کی اعتراض کرد به افیسرها یا نهادی بالاتر از افیسرها

با توجه به اونچه که موسس سایت کاناداویزا توضیح داده
و با دیتابیس ها و با چرخش در فروم دیگر ویزا افیسها و با توجه به اینکه یکبار یکی از اقایون در فروم 29 شغله ها گفتن واقعا من به این نتیجه رسیدم که
ویزاهای ما علاوه بر سهمیه سالانه که بماند به کنار ترتیبی بصورت
region by region
یا حتی کشور به کشور داره
مثلا اول امریکا بعدش اسیای جنوب شرقی و پاسیفیک بعدش مثلا خاورمیانه بعدش اروپا
این هم حتما سیاستی درش هست که خوب کاناداییها برای کشور خودشون تشخیص میدن
که اجرا کنن

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

به هر حال هر جور که فکر می کنید کارتون زودتر جواب بگیره همون کار رو بکنید، روی من هم می تونید صد در صد حساب کنید
به هر حال مدت زیادیه همه با هم زندگی کردیم شاید همدیگرو ندیدیم ولی همین که همه هم احساس بودیم کافیه
هر زمانی خواستین به من بگین، من جزو وظایفم میدونم هر کاریو برای دوستان انجام بدم حتی اگه شده بخاطر جواب نامتون مجبور بشم بیشتر توی ورشو بمونم
ولی بازم میگم حق گرفتنیه تا بوده همین بوده

مرسی مهیار جان شما واقعا لطف داری و مطمئنا همجوره به کمکت احتایج داریم
فقط امیدوارم امسال مثل پارسال توی اپلای جرو بحث و دعوا نشه و بتونیم دقیق و مستند اعتراض جمعی بکنیم
آخه چرا بقیه ویزا آفیسها فرت و فورت مدیکال بدن اونموقع ما هیچی از یک طرف یک سری به این آنکارای درب و داغون خوردند یکسریمون هم که 2 ماهه هیچ خبری از ورشو و مدیکال نداشتیم
توی این مملکت هم که فقط خبرهای بد می یاد

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
[بچه ها من فكر ميكنم يه كوچولو ديگه بايد صبر كنيم با اين اخباري كه بعضي از دوستان از وكيلاشون گرفتن يا احتمالايي كه ميدن يه كم ديگه صبر كنيم بد نيست. ولي ميتونيم از الان رو متن اعتراضمون كار كنيم كه به نظر وقت ميبره تا اون چيزي كه ما ميخوايم بشه][/right].

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

دوست عزیز من هم با شما کاملا موافقم - البته تا 168 ساعت نمیتونم بهتون امتیاز بدم ;)

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
Lidaaa said:

اعتراض هم چیز خوبیه ولی
right time
و
right person
داره
افیسرها هنوز هم قدرت اعمال سلیقه و ریجکت کردن دارن پس باید دقت کرد به کی اعتراض کرد به افیسرها یا نهادی بالاتر از افیسرها

و با دیتابیس ها و با چرخش در فروم دیگر ویزا افیسها و با توجه به اینکه یکبار یکی از اقایون در فروم 29 شغله ها گفتن واقعا من به این نتیجه رسیدم که
region by region
یا حتی کشور به کشور داره
که اجرا کنن

کاملا با این نظراتت موافقم لیدا جان
از دید من هم بهتره یه مقدار دیگه صبر کنیم تا دقیقتر بتونیم بفهمیم
دارن چی کار میکنن و همچنین ایمیل اعتراضی رو هم به ترتیب سلسله مراتب
بفرستیم چون واقعا اون آفیسر بنده خدا یا حتی ویزا آفیس هیچ نقشی نداره

:mad:در مورد تسهیم صدور ویزا هم من خیلی وقته به این موضوع مشکوک شدم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

لیدا جان اینکه بعضی موقعها می خندیم و شوخی می کنیم بخاطر اینه که می خوایم همزمان زندگی هم بکنیم و از فشار استرسهامون کم کنیم
اینکه بعضی موقعها عصبانی به فکر اعتراضیم هم جزئی از زندگیمون هست
شاید الان وقت عصبانیت و اعتراض باشه و چند ساعت بعد چیز دیگه
روحیه مون خراب شده، باور کن هیچ کس مثل ما 38 تایی ها نیست، من دوستهایی دارم که سیمپلیفاید بودن چون می دونستن بیشتر از 6 سال طول می کشه رفتن دنبال زندگیشون و هر وقت جوابشون می آمد می رفتن سمت جدید زندگیشون
من از این جمله حالم بهم می خوره که همش می گیم تا چند ماه دیگه می ریم امسال حتما می ریم تا عید مدیکالها می یاد تا جولای بارون می شه تا سپتامبر فلان می شه تا 2013 بهمان می شه تا .... همش شدیم تا !!!؟
همین الان بگن برو دوسال دیگه بخدا حله 100 تا برنامه می ریزیم برای زندگیمون فقط یک چیزی بگن
من فقط یک زمان تقریبی می خوام حتی اگه این زمان 5 سال دیگه باشه
کلی پول رو خوابوندیم توی حساب و همه چیزمون بلاتکلیفه ، هی می گیم این کار نکنم چون دارم می رم
ما فقط یک زمان تقریبی می خوایم همین، بخدا حقمونه، فقط بگن توی کدوم سال کارمون درست می شه حله

Lidaaa said:
خوب من جسارتا از روحیه بعضی از شماها سر در نمیارم
یک روز همش میخندین و شوخی
یک روز عصبانی هستین
کلا نظر خواهرانه این بنده حقیر رو بپذیرین که اول از همه روحیتون رو بالا نگه دارین
همه ما منتظریم و انتظار خسته مون کرده ولی سعی کنین روحیتون رو یکنواخت نگه دارین که اذیت نشین
باور کنین قصد نصیحت ندارم و برای خودتون میگم

وقتی به مهیار جان ویزا قراره بدن پس به ما هم میدن ولی خوب زمان میبره ما هم که ماشاالله زیادیم

اعتراض هم چیز خوبیه ولی
right time
و
right person
داره

و با دیتابیس ها و با چرخش در فروم دیگر ویزا افیسها و با توجه به اینکه یکبار یکی از اقایون در فروم 29 شغله ها گفتن واقعا من به این تیجه رسیدم که
region by region
یا حتی کشور به کشور داره
که اجرا کنن