+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
paniz said:
قطعا همینجور هست. این که عرض کردم "چی بلد هستید" منظور این هست که دنبال دوره های کاربردی باشید. اکثر مهاجر ها مشکل لیسنینگ دارند که البته کاملا هم به حق هست. لهجه و شیوه گفتار اساتید زبان در کشورهایی که مهاجرها میایند ، کاملا با آنچیزی که در جامعه کانادا با آن روبرو هستید ، متفاوت هست. زبان رو میشه در کانادا خوند و یاد گرفت ، اما به اعتقاد من زمان خودتان را در کانادا ، صرف آموزش فنون تخصصی خود کنید ، تا آموزش زبان. فراموش نکنید که ماهانه چیزی حدود ۲۵۰۰ دلار هزینه زندگی شما هست. یکماه زودتر وارد بازار کار شوید ، ۲۵۰۰ دلار سود کرده اید
وحشتم برای همون 2500 دلار هست. میخوام هر چه زودتر وارد بازار کارش بشم. اولش هم برام مهم نیست که اصلا در زمینه کار و تحصیلم باشه

Samaa

Star Member
Aug 5, 2012
54
9
Iran-tehran
Category........
Visa Office......
Warssow
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-sep-2009
Doc's Request.
4-nov-2009
AOR Received.
12-jan-2010
File Transfer...
11-Dec-2011
Med's Request
بزوديييي ايشالله
كامل شد آيا؟؟؟؟؟؟؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

مهیار مطمئنی اکستنشن برای من جواب می ده
باید یک چیزی باشه تا اکتندش کنی مگه نه؟!!؟

بعید می دونم جواب بده ولی برای اینکه کاری کرده باشیم به هلن جان می گیم برات سنگ تموم بذاره اگه نشد راه اخر کلاه گیس هست که خانم دکتر پورمند ریجکتت نکنه

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
kmahyar said:

آخه من یکی از ورشهای مورد علاقم دویدن هست، به به اگه کانادا بدونه چه مهاجرایی دارن میرن لحظه ای درنگ نمی کنه البته استثنا هم داره مثل اونایی که اول اسمشون پ هست
:p
خیلی خوبه همه فروم ورزشکار سماقی هستن تا حالا این همچین کیسهایی در دنیا دیده نشده

یکی از چیزهایی که باعث میشه وقتی به مهاجرت فکر می کنم یه لبخندی گوشه لبم بیاد و ذوق کنم همینه که راحت می تونم برم ورزش بدوم دوچرخه سواری کنم. اولین کاری که می کنم قبل از هرتفریح جدی اینه که یه مسابقه نیم ماراتون ثبت نام کنم نمی خوام عقده ای از دنیا برم

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
Peymanrs said:

مهیار مطمئنی اکستنشن برای من جواب می ده
باید یک چیزی باشه تا اکتندش کنی مگه نه؟!!؟
javascript:void(0);

واییییییییییی ینی هیچی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خالیه خالیه؟؟؟؟
:p :p :p :p
بابا ایول فکر نمیکردم شما اقایون انقدر معلومات ارایشگریتون بالا باشه
همه همه چی میدونن

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Samaa said:
كامل شد آيا؟؟؟؟؟؟؟

بله کامل شد، خسته نباشی

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
try hard said:
وحشتم برای همون 2500 دلار هست. میخوام هر چه زودتر وارد بازار کارش بشم. اولش هم برام مهم نیست که اصلا در زمینه کار و تحصیلم باشه

از اینکه آمادگی هر نوع کاری را دارید ، قابل تقدیر هست. اما به اعتقاد من چندین ماه اول را هزینه کنید ، و وقت خودتان را معطوف کنید به گذراندن دوره ، ارتباط با همکلاسی ها که اغلب شاغل هستند ، شرکت در "جاب فر" هایی که برگزار میشود ، تهیه یک رزومه حرفه ای و کانادایی پسند

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
helensalon said:
javascript:void(0);

واییییییییییی ینی هیچی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خالیه خالیه؟؟؟؟
:p :p :p :p
بابا ایول فکر نمیکردم شما اقایون انقدر معلومات ارایشگریتون بالا باشه
همه همه چی میدونن

چرا یک چیزایی مثل کف دست بچه داره
وقتی براش کلاه گیس گذاشتی بنظر من کمی مش رنگ مخالف به نوک موهاش بزن که جذاب بشه شاید کارش راه بیفته، جوون خوبیه به هر حال کمک کنید گناه داره
برات دعا میکنه که پاسپورت ریکوئست بشی ها

Lidaaa

Star Member
Jun 26, 2012
181
40
Tehran - Iran
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-12-2009
Doc's Request.
03-02-2010
AOR Received.
30-05-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
waiting
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
paniz said:
دوستان ، بگذارید من یک واقعیتی را برای شما بگم. اینکه از کدام دانشگاه و در چه مقطعی فارغ التحصیل شده اید و یا در چه سازمانی و با چه عنوانی کار می کردید ، تنها ۲۰ درصد مهم هست. ۸۰ درصد دیگه مربوط به این میشه که شما چی بلد هستید ، چقدر در کانادا سابقه کار دارید و چه مدرک کانادایی دارید. منصفانه نیست ، اما واقعیت جامعه کانادا هست. پس هر کاری و یا هر فکری که میخواهید بکنید ، بگذارید در کانادا. از زبان غافل نشوید ، به ایلتس خودتان هم زیاد ننازید !!! که خودتان بهتر می دونید که ایلتس بیشتر تکنیک هست تا دانش. پس به اعتقاد من سرمایه گذاری و وقت خودتان را به یادگیری زبان منحصر کنید
سلام
خیلی ممنون خیلی مفید بود
حقیقتش من خیلی وقت بود میخواستم اینجا چیزهایی بنویسم ولی دیدم جو اینجا انگار بیشتر شوخی میطلبه که خوب لازم بود برای روحیه شاید

گذروندن دوره اینجا هیچ فایده نداره
دوست من الان تورنتو هست شوهرش از دانشگاه امیر کبیر فارغ التحصیل شده و لیسانس الان به اندازه دوسال از واحدهاش رو قبول کردن و دو سال جلو افتاده و فقط باید دو سال و نیم دیگه درس بخونه
خود دوستم هم معماری دانشگاه ازاد خونده بود و فقط چند واحدش رو قبول کردن
حالا اینها رو نوشتم کسی که مدرک دانشگاه ازاد داره نگران نشه ولی دوستم من که خیلی خوشحال بود قرار شد شوهرش دانشگاه تورنتو درس بخونه خودش هم بهش یک کالج معروف معرفی کردن که به درد بازار کار اونجا میخوره و اسمش هامبر کالج هست که الان رفته اون کالج
همیشه برای من مینویسه اصلا نگران هیچی نباش اینجا اپشن زیاده

فقط همونطور که امیر خان گفتن زبان خیلی مهمه و اینکه هر کاری براتون عار نباشه

اینکه توی اینترنت اطلاعات را جع به کانادا گیر بیاریم خیلی خوبه ولی اصولا اوضاع یا هزینه های زندگی اونقدر که بخوایم از الان و از اینجا براش نگران باشیم نیست
فقط بهتره از الان به اونجایی که میخوایم بریم عشق بورزیم و عاشقش باشیم اینجوری خیلی بهتره

همین دوستم که بالا گفتم خودش بخاطر بچش مجبور شد دو سالی خونه بمونه چون گفت مهدکودک بچه برامون اینجا هزینه داشت شوهرش کار پیدا کرد لندن که چند ساعت با تورنتو فاصله داره و اخر هفته ها میومد ولی باز راضی بودن با کار کردن یک نفر از پس همه هزینه هاشون برمیومدن الان که بعد از دو سال هردوشون کاملا جا افتادن و همونطور که گفتم شروع کردن به درس خوندن
هر کدوم از شماها زودتر درس خوندن رو اونجا شروع کنین زودتر به جایگاه دلخواهتون میرسین بعضیها هم شاید اصلا نیاز به درس خوندن نداشته باشین یعنی کاملا مدرک شما پذیرفته بشه و وارد بازار کار بشین ولی باید کورس هایی رو بگذرونین

تاحلا کسی رو ندیدم از اونجا بناله جز یکی از
cousin
های خودم که متاسفانه فکر میکرد اونجا هم باید یک کار در شانش و هم لول اینجا گیر بیاره و همش پای کامپیوتر نشسته بود
چون اونجا اکثر کارها رو باید انلاین پیدا کنین
و اینقدر نگران کار پیدا کردن بود و در عوض خانومش رفت بیرون تو جامعه و با اینکه فوق لیسانس بود اونم ولی کار عار نبود براش و خیلی زود زبانش پیشرفت کرد و خودش رو وفق داد
ولی کازین من افسرده شد و دست از پا درازتر زندگیش هم پاشید برگشت ایران

خیلی نوشتم این رو هم اضافه کنم مادرم چند ماه پیش تورنتو بودن و میگفتن توی اکثر مالهای اونجا دخترای ایرانی تحصیلکرده کار میکنن که هم دارن کار میکنن در کنارش دارن دوباره درس میخونن در نتیجه میخوام بگم زبان و نوع نگاهتون به کار رو باید روش کار کنین
از الان نگران هزینه ها نباشین به خوبیهاش فکر کنین
به هر حال شما ممکنه چند ماهی از جیب بخورین ولی اگر بتونین خودتون رو وفق بدین با محیط مسلما راحت تر کار گیر میارین

اینها همه شنیده های من بود از اطرافیانم
برای قیمت دلار و اینجور چیزا هم نگران نباشین من کسانی رو میشناسم اونجا از صفر شروع کردن و خیلی موفقن
نمیدونم چرا هرکسی میره کانادا یهو انرژی میگیره
این جمله اخر رو برای پانی عزیزم نوشتم که امیدوارم بخونه و نا امید نباشه و خیالش راحت باشه که بریم اونجا موفقیم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
try hard said:

یکی از چیزهایی که باعث میشه وقتی به مهاجرت فکر می کنم یه لبخندی گوشه لبم بیاد و ذوق کنم همینه که راحت می تونم برم ورزش بدوم دوچرخه سواری کنم. اولین کاری که می کنم قبل از هرتفریح جدی اینه که یه مسابقه نیم ماراتون ثبت نام کنم نمی خوام عقده ای از دنیا برم

حیف شد میری تورنتو و الا حاضر بودم با هم یک مسابقه بدیم، سعی کن بیای ونکوور بهتره، به شماها نیاز داره نه به بعضی ها که اول اسمشون پ هست

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
kmahyar said:

چرا یک چیزایی مثل کف دست بچه داره
وقتی براش کلاه گیس گذاشتی بنظر من کمی مش رنگ مخالف به نوک موهاش بزن که جذاب بشه شاید کارش راه بیفته، جوون خوبیه به هر حال کمک کنید گناه داره
برات دعا میکنه که پاسپورت ریکوئست بشی ها

هه هه هه
خدا نکشت مهیار با این تزایی که میدی

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
paniz said:

از اینکه آمادگی هر نوع کاری را دارید ، قابل تقدیر هست. اما به اعتقاد من چندین ماه اول را هزینه کنید ، و وقت خودتان را معطوف کنید به گذراندن دوره ، ارتباط با همکلاسی ها که اغلب شاغل هستند ، شرکت در "جاب فر" هایی که برگزار میشود ، تهیه یک رزومه حرفه ای و کانادایی پسند
مرسی خیلی مفید بود و تاثیرگذار برای تصمیمهایی که میخوام بگیرم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Lidaaa said:
سلام
برای قیمت دلار و اینجور چیزا هم نگران نباشین من کسانی رو میشناسم اونجا از صفر شروع کردن و خیلی موفقن
این جمله اخر رو برای پانی عزیزم نوشتم که امیدوارم بخونه و نا امید نباشه و خیالش راحت باشه که بریم اونجا موفقیم

همیشه روحیه بالات تحسین برانگیز بوده، آفرین صد آفرین دختر خوب نازنین
+1

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
Lidaaa said:
سلام

ممنون لیدا جون از راهنماییهات
+1

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
Lidaaa said:
سلام
خیلی ممنون خیلی مفید بود
حقیقتش من خیلی وقت بود میخواستم اینجا چیزهایی بنویسم ولی دیدم جو اینجا انگار بیشتر شوخی میطلبه که خوب لازم بود برای روحیه شاید

گذروندن دوره اینجا هیچ فایده نداره
دوست من الان تورنتو هست شوهرش از دانشگاه امیر کبیر فارغ التحصیل شده و لیسانس الان به اندازه دوسال از واحدهاش رو قبول کردن و دو سال جلو افتاده و فقط باید دو سال و نیم دیگه درس بخونه
خود دوستم هم معماری دانشگاه ازاد خونده بود و فقط چند واحدش رو قبول کردن
حالا اینها رو نوشتم کسی که مدرک دانشگاه ازاد داره نگران نشه ولی دوستم من که خیلی خوشحال بود قرار شد شوهرش دانشگاه تورنتو درس بخونه خودش هم بهش یک کالج معروف معرفی کردن که به درد بازار کار اونجا میخوره و اسمش هامبر کالج هست که الان رفته اون کالج
همیشه برای من مینویسه اصلا نگران هیچی نباش اینجا اپشن زیاده

فقط همونطور که امیر خان گفتن زبان خیلی مهمه و اینکه هر کاری براتون عار نباشه

اینکه توی اینترنت اطلاعات را جع به کانادا گیر بیاریم خیلی خوبه ولی اصولا اوضاع یا هزینه های زندگی اونقدر که بخوایم از الان و از اینجا براش نگران باشیم نیست
فقط بهتره از الان به اونجایی که میخوایم بریم عشق بورزیم و عاشقش باشیم اینجور خیل بهتره

همین دوستم که بالا گفتم خودش بخاطر بچش مجبور شد دو سالی خونه بمونه چون گفت مهدکودک بچه برامون اینجا هزینه داشت شوهرش کار پیدا کرد لندن که چند ساعت با تورنتو فاصله داره و اخر هفته ها میومد ولی باز راضی بودن با کار کردن یک نفر از پس همه هزینهاشون برمیومدن الان که بعد از دو سال هردوشون کاملا جا افتادن و همونطور که گفتم شروع کردن به درس خوندن
هر کدوم از شماها زودتر درس خوندن رو اونجا شروع کنین زودتر به جایگاه دلخواهتون میرسین بعضیها هم شاید اصلا نیاز به درس خوندن نداشته باشین یعنی کاملا مدرک شما پذیرفته بشه و وارد بازار کار بشین ولی باید کورس هایی رو بگذرونین

تاحلا کسی رو ندیدم از اونجا بناله جز یکی از
cousin
های خودم که متاسفانه فکر میکرد اونجا هم باید یک کار در شانش و هم لول اینجا گیر بیاره و همش پای کامپیوتر نشسته بود
چون اونجا اکثر کارها رو باید انلاین پیدا کنین
و اینقدر نگران کار پیدا کردن بود و در عوض خانومش رفت بیرون تو جامعه و با اینکه فوق لیسانس بود اونم ولی کار عار نبود براش و خیلی زود زبانش پیشرفت کرد و خودش رو وفق داد
ولی کازین من افسرده شد و دست از پا درازتر زندگیش هم پاشید برگشت ایران

خیلی نوشتم این رو هم اضافه کنم مادرم چند ماه پیش تورنتو بودن و میگفتن توی اکثر مالهای اونجا دخترای ایرانی تحصیلکرده کار میکنن که هم دارن کار میکنن در کنارش دارن دوباره درس میخونن در نتیجه میخوام بگم زبان و نوع نگاهتون به کار رو باید روش کار کنین
از الان نگران هزینه ها نباشین به خوبیهاش فکر کنین
به هر حال شما ممکنه چند ماهی از جیب بخورین ولی اگر بتونین خودتون رو وفق بدین با محیط مسلما راحت تر کار گیر میارین

اینها همه شنیده های من بود از اطرافیانم

لیدا جون عالی بود به من که خیلی انرژی دادی.
کالج رفتن و دانشگاه رفتن اونجا یکی از برنامه هام هست
اتفاقا یکی از دوستان من نرم افزار خونده و ایران تو بانک کار میکرد. الان 5 ساله از مهاجرتشون میگذره اولش فقط می گفت من برای پاس کانادایی میرم و نمی تونم ایران و خانواده ام رو رها کنم. و این رو بگم که اول تو یه مال فروشنده بود و می گفت خیلی به زبانم کمک کرد بود همون کار. الان در زمینه تخصص رشته خودش کار می کنه و همچنین داره درس میخونه. چند ماه پیش که اومده بود ایران می گفت که خیلی راضیه و حاضر نیست بیاد ایران زندگی کنه