+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
sa mon said:
اختیار دارین استاد :) حالا یه نفر پیدا شده میخواد سرمایه بده من اونجا سوپرمارکت بزنم سودش هم نصف نصف :)
;Dکشیر نمی خوای حاجی؟؟؟

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
qorashi said:
;Dکشیر نمی خوای حاجی؟؟؟
چوبکاری نکن دکتر جان . راستی میشه تخصصتون رو هم بدونم ؟

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
ای داد ای هواااااااار .....من 4 تا منفی داشتم ....چرا شده سه تا !!!!!!!! آقا بردن :eek: :D

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
sa mon said:
ای داد ای هواااااااار .....من 4 تا منفی داشتم ....چرا شده سه تا !!!!!!!! آقا بردن :eek: :D

!بچه خوبی بودی، واسه همین منفیشون رو پس گرفتن
:p
حالا اگه خیلی ناراحتی من خودم یکی بهت بدم؟

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
shamloo said:

!بچه خوبی بودی، واسه همین منفیشون رو پس گرفتن
حالا اگه خیلی ناراحتی من خودم یکی بهت بدم؟
مگه میشه پس بگیرن ؟ :p

maryamm

Star Member
Jul 29, 2012
67
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April-15-2009
Doc's Request.
May-5-2009
AOR Received.
September-2-2009
File Transfer...
December-01-2011
Med's Request
June-14-2012
Med's Done....
June-23-2012
Passport Req..
Sep-10-2012
LANDED..........
Vancouver
[SIZE=40[font=Tahoma][/font]pt]
از ثبات خودم این نکته خوش آمد که به جور
در سر کوی تو از پای طلب ننشستم​
[/SIZE]

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
SAOSHYANTT said:
بچه ها حالا که بحث محل زندگی شد، فکر می کنین چقدر داشتن دوست و آشنای (نه خیلی نزدیک) برای انتخاب شهر تاثیر داره؟
اگر آشنای شما ، آدم دلسوزی باشد و خوش نیت هم باشد، میتواند خیلی برایتان مفید باشد. راهنماییهایی که چنین شخصی میکند میتواند در سرعت پیشرفت شما در کانادا و آشنایی سریعتر با محیط جدید تاثیر زیادی داشته باشد. در عیر اینصورت وجودشان فقط به درد رفع تنهایی شما خواهد خورد و بس. بعضی از آدمها متاسفانه نشان میدهند که اطلاعات زیادی دارند، اما ممکن است مه اطلاعات اشتباه و یا ناقص به شما بدهند. بنابراین همیشه بهتر است که خودتان تحقیق خودتان را در هر مورد انجام دهید و با اطلاعات دیگران تکمیل کنید.
تجربه واقعی من بعد از 10 سال این است: وقتی که وارد کانادا شدم، یکی از دوستان قدیمی ، مدت 3 سال بود که در اینجا زندگی میکرد. اطلاعات زیادی هم نداشت که به من منتقل کند(چرا؟ نمیدانم!) کم کم از طریق این دوست با ایرانیهای دیگری آشنا شدم. ضمنا با یک عده هم در کلاس زبان آشنا شدم. از بین پنجاه نفری که در 3 ماه اول با آنها آشنا شدم، یکیشان آنقدر معرفت داشت که وقتی فهمید که من دنبال هر گونه کاری که باشد میگردم، به من کمک کرد تا در وال مارت کار بگیرم. اکثر آن آشنایان تازه من در شرکتهای بزرگ و معتبر کار میکردند و حتی یک نفرشان به من نگفت که سعید، رزومه ات را به من بده تا به شرکتم بدهم. شبکه ای که من برای خودم ایجاد کردم به هیچ دردی نخورد غیر از آنکه هنوز با بسیاری از آنها رفت و آمد داریم برای رفع تنهایی. برای همین است که من سعی میکنم به همه کمک کنم ، چون میدانم تنهایی و بی دوستی یعنی چه! باور کنید یا نه، من بعد از 10 سال هنوز یک دوست به معنای واقعی به غیر از خانواده خودم ندارم. بقول شاعر: دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد. کلام آخر: داشتن دوست و آشنا در بدو ورود بهتر از نبود آنهاست، اما باید آماده باشید که آنجا هم بر روی پای خودتان بایستید. سخت است ، اما شدنی.

Tara55

Star Member
Jul 27, 2012
78
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26/10/2009
File Transfer...
12/12/2011
واي مردم از بس اومدم و چك كردم :eek: :mad:

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Masoud Nik said:
بجه ها من فردا می خوام فرمهای آپدیت واسه سفارت پست کنم ، میشه یکی لینک این 3 تا فرم رو به من بده تا مطمئن شم همونایی هستش که من دانلود کردم

Schedule A Form
, Family Info Form
Supplementary Info Form(forms may be obtained from http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/skilled.asp)

یا شماره فرمهاشو به من بگید لطفا
Schedule A
Family Information
SUPPLEMENTARY INFORMATION Your Travels

farnazce

Star Member
Jul 17, 2012
150
17
پنجم شهریور, روز داروســـاز به همه داروسازای عزیز مبارکــــــــ

november2009

Star Member
Mar 28, 2012
153
22
123
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26-11-2009
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
waiting
Interview........
waived
Passport Req..
waiting
من متولد ماه اگوست هستم و همیشه سال های قبل دلم می خواست این ماه خیلی دیر بگذره ولی امسال دلم می خواد این ماه زودتر بگذره ببینیم مدیکال میدن یا نه؟پس کی مدیکال شروع میشه؟

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
راستش منم برای مرحله بعد از لندینگ به کلگری فکر می کنم. دختردایی و پسرداییم اونجان.
زمستون پیرارسال سردترین نقطه کره زمین شد با منهای 50 درجه ولی به واسطه داشتن نفت و حضور شرکتهای نفتی وضعیت کار و اقتصاد خوبی داره. یکی از اقوام که در یکی از شهرهای دیگه استان آلبرتا زندگی میکنه می گفت حدود 3 سال پیش همه شهروندان یک عدد چک توی صندوق پستیشون دریافت کردند که پس از پرس و جو معلوم شد به علت بالا بودن درآمد نفتی در اون سال بخشی از مالیات اخذ شده به مردم برگردونده شده.
اینطور که اطرافیان من میگن مزایاش به سرماش غالبه!
[/rtl]
helensalon said:
بچه ها من و همسرم یه نیم نگاهی هم به کلگری داریم برای زندگی
کار من که مشکلی نداره ولی شنیدم برای همسرم اونجا هم بهتر کار پیدا میشه و هم حقوقش بالاتره
کسی نظری نداره؟

roksareh

Hero Member
Jul 17, 2012
214
24
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/01/2010
Doc's Request.
11/03/2010
AOR Received.
22/07/2010
File Transfer...
14/12/2011
حالا که بحث هنره من یه سئوال از هلن جان دارم. من 10 سال پیش دوره های آرایشگری را گدراندم مدرک فنی حرفه ای دارم . البته کار نکردم اما موی مامان گاهی خواهرام و دایما" همسر گرامی را کوتاه کردم :pاینا را می گم که یعنی خیلی دور نبودم اما خیلی ماهر نیستم به نطر شما برم دوباره دوره ببینم یا از طریق سی دی و اینا می شه یه کارایی کرد البته اگه بخوام این کارو بکنم کانادا می خوام از مهر کار و زندگی را بدارم برم تو یه ارایشکاه کار کنم به نطرت برای آپدیت شدن چی کار کنم ممنون :D .

roksareh

Hero Member
Jul 17, 2012
214
24
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/01/2010
Doc's Request.
11/03/2010
AOR Received.
22/07/2010
File Transfer...
14/12/2011
اااااااا شما ها که قرار بود بیاین ونکوور هلن شما چرا رفتی من پسرم رو چیکار کنم .یوتاب شما که ونکورری هستی که هانننننن​
Ghazalllll said:
[rtl]
راستش منم برای مرحله بعد از لندینگ به کلگری فکر می کنم. دختردایی و پسرداییم اونجان.
زمستون پیرارسال سردترین نقطه کره زمین شد با منهای 50 درجه ولی به واسطه داشتن نفت و حضور شرکتهای نفتی وضعیت کار و اقتصاد خوبی داره. یکی از اقوام که در یکی از شهرهای دیگه استان آلبرتا زندگی میکنه می گفت حدود 3 سال پیش همه شهروندان یک عدد چک توی صندوق پستیشون دریافت کردند که پس از پرس و جو معلوم شد به علت بالا بودن درآمد نفتی در اون سال بخشی از مالیات اخذ شده به مردم برگردونده شده.
اینطور که اطرافیان من میگن مزایاش به سرماش غالبه!
[/rtl]

november2009

Star Member
Mar 28, 2012
153
22
123
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26-11-2009
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
waiting
Interview........
waived
Passport Req..
waiting
saeedCan said:
اگر آشنای شما ، آدم دلسوزی باشد و خوش نیت هم باشد، میتواند خیلی برایتان مفید باشد. راهنماییهایی که چنین شخصی میکند میتواند در سرعت پیشرفت شما در کانادا و آشنایی سریعتر با محیط جدید تاثیر زیادی داشته باشد. در عیر اینصورت وجودشان فقط به درد رفع تنهایی شما خواهد خورد و بس. بعضی از آدمها متاسفانه نشان میدهند که اطلاعات زیادی دارند، اما ممکن است مه اطلاعات اشتباه و یا ناقص به شما بدهند. بنابراین همیشه بهتر است که خودتان تحقیق خودتان را در هر مورد انجام دهید و با اطلاعات دیگران تکمیل کنید.
تجربه واقعی من بعد از 10 سال این است: وقتی که وارد کانادا شدم، یکی از دوستان قدیمی ، مدت 3 سال بود که در اینجا زندگی میکرد. اطلاعات زیادی هم نداشت که به من منتقل کند(چرا؟ نمیدانم!) کم کم از طریق این دوست با ایرانیهای دیگری آشنا شدم. ضمنا با یک عده هم در کلاس زبان آشنا شدم. از بین پنجاه نفری که در 3 ماه اول با آنها آشنا شدم، یکیشان آنقدر معرفت داشت که وقتی فهمید که من دنبال هر گونه کاری که باشد میگردم، به من کمک کرد تا در وال مارت کار بگیرم. اکثر آن آشنایان تازه من در شرکتهای بزرگ و معتبر کار میکردند و حتی یک نفرشان به من نگفت که سعید، رزومه ات را به من بده تا به شرکتم بدهم. شبکه ای که من برای خودم ایجاد کردم به هیچ دردی نخورد غیر از آنکه هنوز با بسیاری از آنها رفت و آمد داریم برای رفع تنهایی. برای همین است که من سعی میکنم به همه کمک کنم ، چون میدانم تنهایی و بی دوستی یعنی چه! باور کنید یا نه، من بعد از 10 سال هنوز یک دوست به معنای واقعی به غیر از خانواده خودم ندارم. بقول شاعر: دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد. کلام آخر: داشتن دوست و آشنا در بدو ورود بهتر از نبود آنهاست، اما باید آماده باشید که آنجا هم بر روی پای خودتان بایستید. سخت است ، اما شدنی.
+1 for you