+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
sa mon said:
به خدا کیپس گرفتن خیلی ساده تر از اینها هست . چرا الکی مطلب رو پیچیده میکنین. اصلا نیازی به پر کردن این فرمها نیست .

ببخشید پس کدوم فرما باید پر شه؟
:-\ :-\

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
maggie_zaryan said:
یه سوال دیگه تو فرم
IMM5563 in section C
باید آدرس نماینده مونو بنویسیم و تو قسمت اضا هم باید نماینده مون اونو امضا کنه؟باید قسمت
this request is submittet by a canadian citizen , ...
هم تیک بخوره دیگه.آخه منظورش از کسی که سابمیت می کنه ماییم یا نماینده
مونه
.اگه منظورش ما باشیم که نباید تیک بزنیم ولی اگر نماینده باشه باید تیک بخوره و اسم و آدرس و امضای اون زده بشه
راستی من تو ایکیسم اسم فامیلیمو بینشو دش گذاشتن اینجا هم با همون دش بنویسم؟
بله اون تیک رو باید بزنید.... کلاً فرم 5563 مربوط به شخصی هست که در کاناداست و متقاضی دریافت کیپس هستش...​

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
kasrawasp said:
بله اون تیک رو باید بزنید.... کلاً فرم 5563 مربوط به شخصی هست که در کاناداست و متقاضی دریافت کیپس هستش...​
:) :) :)ممنون
این سوالمو جواب نگرفتم فامیلیمو مثل تو ایکیس با دش بنویسم یا نه

movahed20

Star Member
Jun 1, 2012
72
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12 May 2009
AOR Received.
11 June 2009
File Transfer...
01 Dec 2011
Med's Request
03 Aug 2012
Interview........
Waived
Passport Req..
copy was requested
VISA ISSUED...
Not yet
LANDED..........
Not yet
مهیار جان

اولا تبریک فراوان برا ینهایی شدن پرونده شما

دومایک سئوال در خصوص تمکن مالی

من هم سه تا حساب پس انداز جداگانه به حساب خودم و خانمم در خارج از کشور داریم که حدود یک سال است بالنسشان ثابت مانده و به اندازه کافی برای اثبات بضاعت مالیمان هست. فکر می کنی که نداشتن ترن اور زیاد در این حساب ها مشکلی ایجاد کند؟

ببخشید برا ی فونت بد

kmahyar said:

نه اصلا مهم نیست، برای ما وضعیت ریز حساب غیر معمول بود مشکلی هم پیش نیامد ولی اگر ترن اور ماهیانه خوبی داشته باشی خیلی بنفعته

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
maggie_zaryan said:

ببخشید پس کدوم فرما باید پر شه؟
:-\ :-\
وارد این سایت بشین .
http://www.visafile.info/
پر کردنش کار چند دقیقه هست . این اطلاعات رو اصلا به این حد نمیخواد . فقط فایل نامبر و اسم خودتون و همراهتون ( اگر هست ) و ویزا آفیس که ورشو هست . میمونه مشکل پرداخت پول با پی پل ک اون هم توی تهران خیلی راحته و من هم یه آشنا تو شیراز پیدا کردم که با 3000 تومان کارمزد ( که طفلی از من هم نگرفت )آنلاین واسم پر کرد و فرستاد

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
maggie_zaryan said:
:) :) :)ممنون
این سوالمو جواب نگرفتم فامیلیمو مثل تو ایکیس با دش بنویسم یا نه
خیر همون عادی با فاصله بنویسید​

movahed20

Star Member
Jun 1, 2012
72
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12 May 2009
AOR Received.
11 June 2009
File Transfer...
01 Dec 2011
Med's Request
03 Aug 2012
Interview........
Waived
Passport Req..
copy was requested
VISA ISSUED...
Not yet
LANDED..........
Not yet
آرام جان من هم صمیمانه بهت تبریک می گم

موفق باشید

aram_golbaghi said:
مرسی بچه ها بابت همه تبریک ها.
یک کتابی دارم میخونم به اسم cover letters for dummies
کتاب خوبیه . بخونید​

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
باید تیک بخوره. این فرم درخواست اطلاعات هست. درخواست اطلاعات رو هم کسیکه سیتیزن هست می تونه انجام بده. با تیک زدن اون قسمت تایید می کنه که سیتیزن هست و اطلاعاتش رو زیرش پر میکنه. حتی اگر دقت کنی گفته مکاتبات با شخص و آدرسی که در زیر اسمش میاد انجام میشه. حتی تو قسمت امضا گفته "امضای متقاضی" یعنی متقاضی اطلاعات که همون فرد سیتیزن هست. این قسمت به ما که اطلاعاتی که داره درخواست میشه در مورد ما هست ربطی نداره و به درخواست کننده مربوط میشه.
هر جور خودت تو فرمهای تقاضای مهاجرتیت رو پر کردی بنویسی بنظرم بهتره، چون این ایکیسشون خیلی قابل اعتماد نیست!
[/rtl]
maggie_zaryan said:
یه سوال دیگه تو فرم
IMM5563 in section C
باید آدرس نماینده مونو بنویسیم و تو قسمت اضا هم باید نماینده مون اونو امضا کنه؟باید قسمت
this request is submittet by a canadian citizen , ...
هم تیک بخوره دیگه.آخه منظورش از کسی که سابمیت می کنه ماییم یا نماینده
مونه
.اگه منظورش ما باشیم که نباید تیک بزنیم ولی اگر نماینده باشه باید تیک بخوره و اسم و آدرس و امضای اون زده بشه
راستی من تو ایکیسم اسم فامیلیمو بینشو دش گذاشتن اینجا هم با همون دش بنویسم؟

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
متشکرم کسری جان. بله همین کارو کردم!
راستی خودتون رو آماده کنید که یک ماه دیگه منو مگی جان با شما کلی کار خواهیم داشت! ;D
[/rtl]
kasrawasp said:
غزال جان همرو درست گفتی.... فقط یک مطلب اینکه حتماً گزینه فایل الکترونیک رو انتخاب کنید.....باز اگه سوالی بود من هستم​

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
Ghazalllll said:
[rtl]
باید تیک بخوره. این فرم درخواست اطلاعات هست. درخواست اطلاعات رو هم کسیکه سیتیزن هست می تونه انجام بده. با تیک زدن اون قسمت تایید می کنه که سیتیزن هست و اطلاعاتش رو زیرش پر میکنه. حتی اگر دقت کنی گفته مکاتبات با شخص و آدرسی که در زیر اسمش میاد انجام میشه. حتی تو قسمت امضا گفته "امضای متقاضی" یعنی متقاضی اطلاعات که همون فرد سیتیزن هست. این قسمت به ما که اطلاعاتی که داره درخواست میشه در مورد ما هست ربطی نداره و به درخواست کننده مربوط میشه.
هر جور خودت تو فرمهای تقاضای مهاجرتیت رو پر کردی بنویسی بنظرم بهتره، چون این ایکیسشون خیلی قابل اعتماد نیست!
[/rtl]

ممنونم عزیزم
:-* :-* :-* :-*

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto

این رو دوست عزیزی واسم نوشت که خیلی به من کمک کرد
دیدم در مورد کیپس سوال کردید. راستش من یه سایت می شناسم که با 25 دلار کیپس می گیره و من خودم دیروز از طریق این سایت در خواست دادم. خوبیش اینه که لازم نیست یه عالمه فرم پر کنید و فقط کافیه فایل نامبر و تاریخ تولد خودتون و همسرتون رو بنویسید و اسم ویزا آفیسی که پروندتون اونجاست. آدرسش اینه: www.lawpoint.ca بعد که رفتید توی سایت روی order caips کلیک کنید. با paypal هم باید پرداخت کنید که من شخصاً نداشتم و بنابراین از تو اینترنت سرچ کردم و یه شرکتی رو تو انقلاب پیدا کردم که پرداخت اینترنتی از طریق paypal انجام میداد و حضوری رفتم اونجا و برام پرداختو انجام دادن و بعد از پرداخت یه فرم آنلاین پر کردم که فایل نامبر و تاریخ تولد اعضای بالای 18 سال پرونده و اسم ویزا آفیس و آدرس ایمیل رو می خواست بعد هم همون روز یه ایمیل برام اومد که همون فرمی که پر کرده بودم بود و گفته بود امضاش کنم و اسکنش کنم و دوباره به همون ایمیل اتچش کنم و بفرستم که این کار رو هم کردم و بلا فاصله یک ایمیل دیگه اومد که گفته بود بین 42 تا 45 روز دیگه نتیجه کیپس رو براتون ایمیل می کنیم.
توضیح : واسه من 20 روزه اومد . کار کیپسم رو هم که در پست بالا گفتم چطوری انجام دادم

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
دوست عزیز وقتی یک مبلغ کافی بطور ثابت تو حساب شما مونده، Turn Over ماهیانه و کل دوره مثبت و به همون مقدار ثابت هست و این خیلی مثبت تر از وقتی هست که از حساب برداشت شده باشه. فقط باید موقعی که پرینت میگیرید کل میلغی که اونها میخوان ساپورت بشه. وضعیت حساب من هم مشابه شماست. جای نگرانی نیست!
[/rtl]
movahed20 said:
مهیار جان

اولا تبریک فراوان برا ینهایی شدن پرونده شما

دومایک سئوال در خصوص تمکن مالی

من هم سه تا حساب پس انداز جداگانه به حساب خودم و خانمم در خارج از کشور داریم که حدود یک سال است بالنسشان ثابت مانده و به اندازه کافی برای اثبات بضاعت مالیمان هست. فکر می کنی که نداشتن ترن اور زیاد در این حساب ها مشکلی ایجاد کند؟

ببخشید برا ی فونت بد

movahed20

Star Member
Jun 1, 2012
72
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12 May 2009
AOR Received.
11 June 2009
File Transfer...
01 Dec 2011
Med's Request
03 Aug 2012
Interview........
Waived
Passport Req..
copy was requested
VISA ISSUED...
Not yet
LANDED..........
Not yet
تشکر از پاسخ شما. خیال ما را اسوده ساختید.

Ghazalllll said:
[rtl]
دوست عزیز وقتی یک مبلغ کافی بطور ثابت تو حساب شما مونده، Turn Over ماهیانه و کل دوره مثبت و به همون مقدار ثابت هست و این خیلی مثبت تر از وقتی هست که از حساب برداشت شده باشه. فقط باید موقعی که پرینت میگیرید کل میلغی که اونها میخوان ساپورت بشه. وضعیت حساب من هم مشابه شماست. جای نگرانی نیست!
[/rtl]

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
سعید جان ممنون از راهنمایی و احساس مسئولیت مداومت. البته اگر این پست رو یک سنگ دوباره تعبیر نکنی!
کل مطالبی که شما در زیر قید کردی و مراحل پرینت و اسکن و ایمیل کمتر از اونکه من با آشنایی در کانادا انجام دادم نبود. دو تا فرم پر کردم و یکی رو پرینت، امضا و اسکن کردم و در نهایت یک ایمیل! ضمن اینکه اون خودش پرونده مهاجرت داره و به مراحل کاملا آشناست و این خیلی خیلی خیال من رو راحت میکنه. حالا از بحث هزینه و اعتماد و اینها کاملا صرفنظر میکنم. دوست خوب دردسر و آرامش برای آدمهای مختلف به شکلهای مختلف بروز میکنه!
[/rtl]
sa mon said:

این رو دوست عزیزی واسم نوشت که خیلی به من کمک کرد
دیدم در مورد کیپس سوال کردید. راستش من یه سایت می شناسم که با 25 دلار کیپس می گیره و من خودم دیروز از طریق این سایت در خواست دادم. خوبیش اینه که لازم نیست یه عالمه فرم پر کنید و فقط کافیه فایل نامبر و تاریخ تولد خودتون و همسرتون رو بنویسید و اسم ویزا آفیسی که پروندتون اونجاست. آدرسش اینه: www.lawpoint.ca بعد که رفتید توی سایت روی order caips کلیک کنید. با paypal هم باید پرداخت کنید که من شخصاً نداشتم و بنابراین از تو اینترنت سرچ کردم و یه شرکتی رو تو انقلاب پیدا کردم که پرداخت اینترنتی از طریق paypal انجام میداد و حضوری رفتم اونجا و برام پرداختو انجام دادن و بعد از پرداخت یه فرم آنلاین پر کردم که فایل نامبر و تاریخ تولد اعضای بالای 18 سال پرونده و اسم ویزا آفیس و آدرس ایمیل رو می خواست بعد هم همون روز یه ایمیل برام اومد که همون فرمی که پر کرده بودم بود و گفته بود امضاش کنم و اسکنش کنم و دوباره به همون ایمیل اتچش کنم و بفرستم که این کار رو هم کردم و بلا فاصله یک ایمیل دیگه اومد که گفته بود بین 42 تا 45 روز دیگه نتیجه کیپس رو براتون ایمیل می کنیم.
توضیح : واسه من 20 روزه اومد . کار کیپسم رو هم که در پست بالا گفتم چطوری انجام دادم

Hassan57

Star Member
Aug 13, 2012
80
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Dec. 2009
File Transfer...
Dec. 2011
Med's Request
05 June 2012
Passport Req..
12 Sep. 2012
VISA ISSUED...
Waiting
LANDED..........
Ottawa
aram_golbaghi said:
دوستان خوبم سلاااااااام
این دیروز ساعت 6 عصر برام فرستداده شده

سلام
تبریک میگم
از ما لندینگ فی و نامه موجودی حساب بانکی رو با مدیکال خواسته بودن، از شما هم همراه مدیکال خواسته بودن یا الان درخواست کردن؟​