+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-03-2010
Doc's Request.
10-06-2010
AOR Received.
22-08-2010
Med's Request
19-04-2012
Med's Done....
04-05-2012
مرسی حسین جان بابت خبر روش جدید
•Making language the most important selection factor by establishing new minimum official language thresholds and increasing points for language;
•Increasing the emphasis on younger immigrants, who are more likely to acquire valuable Canadian experience and remain in the workforce longer;
•Increasing points for Canadian work experience and reducing points for foreign work experience;
•Simplifying the arranged employment process to prevent fraud and abuse yet enable employers to staff positions quickly; and
•Awarding points for spousal language ability and Canadian experience.

فکر کنم اکثرا موافق باشین که، درسته که رسما اعلام نمیشه که قانون جدید شامل آدم های قبلی نمیشه اما دیدگاه قانون جدید معمولا روی دیدگاه های آفیسر ها حد اقل تاثیر داره برای بررسی پرونده ها

RaymondX

Star Member
Jul 19, 2012
98
34
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31 JUL 2009
Doc's Request.
24 SEP 2009
AOR Received.
11 JAN 2010
File Transfer...
12 DEC 2011
دوستای عزیز یک سوال داشتم کسی می دونه هزینه مهد کودک در کانادا چقدر آیا رنج 800 تا 1200 درسته?​

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-03-2010
Doc's Request.
10-06-2010
AOR Received.
22-08-2010
Med's Request
19-04-2012
Med's Done....
04-05-2012
من تا 3000$ هم شنیده ام برای مهد های عالی...​

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
Ghazalllll said:
[rtl]
بنظرتون اساسا ایشون به روح اعتقاد دارن؟؟؟
[/rtl]
:mad:اصلاًًً اين آدم به چيزی اعتقاد نداره وگرنه انقدر ماهارو اذيت نمِيکرد​

roksareh

Hero Member
Jul 17, 2012
214
24
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/01/2010
Doc's Request.
11/03/2010
AOR Received.
22/07/2010
File Transfer...
14/12/2011
می گویم که دوباره مدیکال ها توقف نمودند .آیا؟

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
124
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
roksareh said:
می گویم که دوباره مدیکال ها توقف نمودند .آیا؟

درست می گویید
;D ;D ;D ;D ;D ;D

Afshinshailin

Star Member
Nov 4, 2011
51
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
March 19, 2009
Doc's Request.
April 2, 2009
AOR Received.
August 1, 2009
File Transfer...
Dec. 1, 2011
Med's Request
May 31, 2012
Med's Done....
June 13, 2012
Passport Req..
Nov. 2012
VISA ISSUED...
Dec.2012
RaymondX said:
دوستای عزیز یک سوال داشتم کسی می دونه هزینه مهد کودک در کانادا چقدر آیا رنج 800 تا 1200 درسته?​

در تورنتو خواهرزاده من شهريه ١١٠٠ دلار پرداخت مي نمود
البته چند سال تو نوبت دولتي بودند و نوبتشان نشد.​

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
aram_golbaghi said:
مرسی حسین جان بابت خبر روش جدید
•Making language the most important selection factor by establishing new minimum official language thresholds and increasing points for language;
•Increasing the emphasis on younger immigrants, who are more likely to acquire valuable Canadian experience and remain in the workforce longer;
•Increasing points for Canadian work experience and reducing points for foreign work experience;
•Simplifying the arranged employment process to prevent fraud and abuse yet enable employers to staff positions quickly; and
•Awarding points for spousal language ability and Canadian experience.

فکر کنم اکثرا موافق باشین که، درسته که رسما اعلام نمیشه که قانون جدید شامل آدم های قبلی نمیشه اما دیدگاه قانون جدید معمولا روی دیدگاه های آفیسر ها حد اقل تاثیر داره برای بررسی پرونده ها

:نکته های جالب اینجاست
هر اسکیل رو به طرز قابل توجهی زیاد کردن basic و moderate و high نمره زبان دوم رو از 8 امتیاز به 4 امتیاز کاهش دادن ولی زبان اول رو از 16 به 24 افزایش دادن! از طرفی حداقل نمیره لازم برای گرفتنه امتیاز
با این حساب خیلی از دوستانی که نمره هر اسکیل رو لب مرزی گرفتن، یعنی مثلاً برای 4 نمره لیسنینگ 7.5 گرفتن، تو این روش امتیازشون یه لول پایین می یاد! برای مثال در مورد مذکور به جای نمره "های" لیسنینگ نمره "مادریت" رو میگیرن
اما از طرفی فاصله بین نمره های این لول ها هم کاهش پیدا کرده، در روش قبلی نمره هر اسکیل در مقایسه با لول پایینتر از خودش 2 برابر بود. مثلاً اگر "های" میشدید 4 امتیاز می گرفتید ولی اگر "مادریت" می شدید 2 امتیاز و اگر "بیسیک" می شدید 1 امتیاز. ولی در حال حاضر این نمره ها به ترتیب 6 و 5 و 4 هستن
در مجوع 6 امتیاز از سابقه کار کم کردن و به زبان و سن امتیاز اضافه کردن. از طرفی برای گرفتن حداکثر نمره سابقه کار به جای 4 سال باید 6 سال سابقه داشته باشید. من دیشب به چند طریق حساب کردم اگر شما زیر 35 سال هستید و حداقل چهار سال سابقه کار دارید، امتیازتون از مجموع نمره سن و سابق کار و زبان با روش قبل معمولاً تلورانسی نزدیک به یک، یا نهایتاً دو، امتیاز داره
در سیستم قبلی تفاوت نمره ایی بین دکترا و فوق لیسانس، 25 امتیاز، از یک طرف و از طرف دیگه بین لیسانس و فوق دیپلم، 20 امتیاز، نبود. ولی در روش جدید به ترتیب دکترا 25 و کارشناسی ارشد 23 و کارشناسی 21 و فوق دیپلم 19 امتیاز می گیرن
:به نظر من این تغییرات سیستم امتیاز بندی برای دو دسته از افراد پاشنه آشیل ایجاد میکنه
مورد اول برای کسانی که سنشون بالای 35 سال هستن به ازای هر سال مسنتر بودن یک امتیاز کم میشه! پس اگه فاصله قابل توجهی دارید با 35 سال امتیاز قابل توجهی هم از دست خواهید داد
مورد دوم مربوط به امتیاز مدرک تحصیلی همسر در روش قدیمی هستش. بسیاری از افراد متاهل به نوعی بخشی از کمبود امتیازشون رو، به خصوص برای نمره زبان، از این طریق جبران می کردن. این دسته از افرادم هم دچار مشکل میشن چون در کل این امتیاز از حذف شده

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Nomination.....
Ahora said:

درست می گویید
;D ;D ;D ;D ;D ;D

آیا جمله یادت رفت وحید جون
:p

Masoud Nik

Star Member
Aug 8, 2012
55
7
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
May-2009
AOR Received.
Oct-2009
File Transfer...
Dec-2011
Med's Done....
Aug-2012
Passport Req..
...............
بچه ها بچه ها
یه سوال فوری : برای آپدیت گواهی عدم سو پیشینه ، نیازی هست که ترجمه عدم سوئ پیشینه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشه یا نه ؟
دالترجمه گفت که اگه بد,ن مهر بخوام ، امروز ترجمه رو بهم تحویل می ده ، اما اگه با مهر وزارت امور خارجه باشه ، میره تا شنبه ، ضمن اینکه هزینه اش هم بالاتر میشه ، حالا چی کار کنم ؟؟؟

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
shamloo said:

:نکته های جالب اینجاست
هر اسکیل رو به طرز قابل توجهی زیاد کردن basic و moderate و high نمره زبان دوم رو از 8 امتیاز به 4 امتیاز کاهش دادن ولی زبان اول رو از 16 به 24 افزایش دادن! از طرفی حداقل نمیره لازم برای گرفتنه امتیاز
با این حساب خیلی از دوستانی که نمره هر اسکیل رو لب مرزی گرفتن، یعنی مثلاً برای 4 نمره لیسنینگ 7.5 گرفتن، تو این روش امتیازشون یه لول پایین می یاد! برای مثال در مورد مذکور به جای نمره "های" لیسنینگ نمره "مادریت" رو میگیرن
اما از طرفی فاصله بین نمره های این لول ها هم کاهش پیدا کرده، در روش قبلی نمره هر اسکیل در مقایسه با لول پایینتر از خودش 2 برابر بود. مثلاً اگر "های" میشدید 4 امتیاز می گرفتید ولی اگر "مادریت" می شدید 2 امتیاز و اگر "بیسیک" می شدید 1 امتیاز. ولی در حال حاضر این نمره ها به ترتیب 6 و 5 و 4 هستن
در مجوع 6 امتیاز از سابقه کار کم کردن و به زبان و سن امتیاز اضافه کردن. از طرفی برای گرفتن حداکثر نمره سابقه کار به جای 4 سال باید 6 سال سابقه داشته باشید. من دیشب به چند طریق حساب کردم اگر شما زیر 35 سال هستید و حداقل چهار سال سابقه کار دارید، امتیازتون از مجموع نمره سن و سابق کار و زبان با روش قبل معمولاً تلورانسی نزدیک به یک، یا نهایتاً دو، امتیاز داره
:به نظر من این تغییرات سیستم امتیاز بندی برای دو دسته از افراد پاشنه آشیل ایجاد میکنه
مورد اول برای کسانی که سنشون بالای 35 سال هستن به ازای هر سال مسنتر بودن یک امتیاز کم میشه! پس اگه فاصله قابل توجهی دارید با 35 سال امتیاز قابل توجهی هم از دست خواهید داد
مورد دوم مربوط به امتیاز مدرک تحصیلی همسر در روش قدیمی هستش. بسیاری از افراد متاهل به نوعی بخشی از کمبود امتیازشون رو، به خصوص برای نمره زبان، از این طریق جبران می کردن. این دسته از افرادم هم دچار مشکل میشن چون در کل این امتیاز از حذف شده

از این دیوونه ها بعید نیست این قضیه رو عطف به ما سبق بکنن که با این حساب من باید بای بای کنم با مهاجرت.چون 16 نمره زبانم لابد میشه 14 و سابقه کاریم هم که 4 سال مرتبطه ارزشی معادل برگ .چغندر پیدا می کنه براشون. من چون فامیل درجه یک مقیم اونجا ندارم و ازدواج هم نکرده ام و مدرکم هم لیسانس بوده ناپلئونی امتیاز 67 اوردم.امید وارم بعد 3 سال سماقیدن نگن آبجی خداحافظ. من خیلی رو این قضیه رفتن برای آینده تحصیلیم تو رشته جدیدم حساب کرده بودم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Masoud Nik said:
بچه ها بچه ها
یه سوال فوری : برای آپدیت گواهی عدم سو پیشینه ، نیازی هست که ترجمه عدم سوئ پیشینه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشه یا نه ؟
دالترجمه گفت که اگه بد,ن مهر بخوام ، امروز ترجمه رو بهم تحویل می ده ، اما اگه با مهر وزارت امور خارجه باشه ، میره تا شنبه ، ضمن اینکه هزینه اش هم بالاتر میشه ، حالا چی کار کنم ؟؟؟

مهر دادگستری کافیه

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
maggie_zaryan said:

از این دیوونه ها بعید نیست این قضیه رو عطف به ما سبق بکنن که با این حساب من باید بای بای کنم با مهاجرت.چون 16 نمره زبانم لابد میشه 14 و سابقه کاریم هم که 4 سال مرتبطه ارزشی معادل برگ .چغندر پیدا می کنه براشون. من چون فامیل درجه یک مقیم اونجا ندارم و ازدواج هم نکرده ام و مدرکم هم لیسانس بوده ناپلئونی امتیاز 67 اوردم.امید وارم بعد 3 سال سماقیدن نگن آبجی خداحافظ. من خیلی رو این قضیه رفتن برای آینده تحصیلیم تو رشته جدیدم حساب کرده بودم

شامل شما نمیشه مگی جان، اینها قانونی که خودشون گذاشتن بابت حفظ وجهشونم شده جمعش می کنن

maggie_zaryan

Star Member
Jul 20, 2012
184
21
Category........
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
22-12-2009
Med's Request
not yet
kmahyar said:

شامل شما نمیشه مگی جان، اینها قانونی که خودشون گذاشتن بابت حفظ وجهشونم شده جمعش می کنن

خدا کنه .من راستش یه کم نگران سابقه کارمم .چون از سال 2007 تا الان کارم نامرتبطه با رشته تحصیلیم .ممکنه به این قضیه گیر بدن؟موقعی که اقدام کرده بودم همش دو سال بود که از این زمینه ها خارج شده بودم ولی الان میشه 5 سال.در حال حاضر کارم بسیار بسیار بیربطه به این قضیه.ممکنه بگن آپ تودیت نیستی برو

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Nomination.....
maggie_zaryan said:

نگران نباشید بعید می دونم قضیه رو عطف به ماسبق کنن!! به نظر نمی یاد دیگه دنبال حذف گروهی دیگه ایی از بچه ها به این طریق باشن
اگر بکنن هم احتمالاً به همون شیوه ایی این کار رو انجام میدن که در مورد تغییرات نمره زبان ما سیمپلیفاید ها انجام دادن! آفیسر از هر دو طریق امتیاز زبان ما رو حساب می کرد، و دست آخر بیشترین امتیاز رو منظور می کرد
:D