+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
Pani و Farjam عزیز ممنون از توضیحات!
پست دوم رو بیشتر بخاطر دوستان رنجیده گذاشتم که بدونن این موضوع برای همه پیش میاد.

Farjam جان از شعرهای به موقعی که میذاری خیلی لذت می برم! ممنون!
[/rtl]

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

!!!در عجبم چه طور از راه نرسیده به خودتون اجازه می دید در مورد دیگران قضاوت کنید
ادبیات مربوط به حاجی و سید چیزی نیست جز شوخی با وضعیت بغرنج ما در این خراب شده! در واقع شخصیت کمیکی خلقی کردیم از کسانی، امثال حاجی و سید، که ما رو به این روزها انداختن
هیئت، هیئت نابسامانی های فرهنگی ماست!! اگر به جای مطلب جدی از شیوه طنز استفاده شده به خاطر تلطیف فضای پر استرس ما و از طرفی به خاطر محدودیتهای وطن ما هستش
طنز می گیم تا بخندیم به دردمون وگرنه عاقل را اشارتي كفايت كند
تمام مطالب بیان شده، از جمله جملات نقل شده از کتاب های معارف دبیرستان و دانشگاه در مورد خانومها، به نوعی استهزا شیوه نگرش این جماعت هستش
به موقع خیلی از ماها جدی هم نوشتیم و نظراتمون رو گفتیم! واقعاً تصور می کنید نگرش ما به خانومها به این صورته!! پس با این حساب برای عربستان سعودی و افغانستان طالبانی باید درخواست مهاجرت می دادیم نه کانادا
...مطلب بیان شده در مورد دختر دایی بنده هم حاوی هیچ توهینی نیستش!! اگر منظورتون دوست پسر داشتنه ایشونه که بنده تو همین خراب شده اش هم
رطب خورده منع رطب نمی کنه
ولتر به جای بحث کردن با بنیادگرایان ک*ی*ل*ی*س*ا به طنز از زبان ک*ش*ی*ش*ا*ن می نوشت عین یک فرد افراطی از زبان اونها سخن می گفت، به قدری در این عمل پیشروی می کرد که در عمل حاصل کار چیزی جز تمسخر این جماعت نبود. ولتر خنده خنده با زبان طنز و از قول خود طرفداران این جماعت دودمانشون رو بر باد داد
به قول نیچه با خنده میکشن نه با خشم
شرم کنید!! با چه جسارتی به این شکل به خودتون اجازه می دید تهمت بزنید
شما از راه رسیدید ما رو متهم به داشتن عقده ای های جنسی و تربیت غلط می کنید؟ خجالت بکشید
!لحن ما از قصد شبیه این جماعت لمپن و زن ستیز هستش
!لحن شما از چه رو شبیه جماعت مفتش هستش
مسیح:در بارۀ دیگران قضاوت نکنید تا مورد قضاوت قرار نگیرید

ممنون حسین جان
اون روزی که با قلم توانات توی فروم اپلای به عملکرد مدیران اعتراض کردی واقعا به عمق و غنای نوشتهات پی بردم، شاید باور نکنی ولی چند بار اون متنت و همچنین این متنت رو خوندم و بدون اغراق می گم واقعا خوشحالم که دوستی مثل تو دارم

بگذریم .... نتونستم جمله بالا رو نگم

من خودم بعضی موقعها فکر کردم که شاید شوخی های اینجا داره زیادتر از ظرفیت برخیمون می شه و یک روزی منجر به یک اتفاق بد بشه ولی خوشبختانه همه بچه ها با سعه صدر و با اطمینان از حسن نیت بقیه حضور فعال حتی در بحث های به اصطلاح شوخی داشتند
یادم می یاد توی اپلای تقریبا هفته ای یکی دو بار جرو بحثهای شدید و حتی توهین هم داشتیم، با پانی، مهدی و خیلی های دیگه هم در این خصوص صحبت می کردم که چرا بچه ها به جون هم می افتند
اما اینجا بیشتر از 2 ماه اینجاییم و با اینکه مدیر هم نداریم تا حالا چند تا بحث کوچیک داشتیم و بچه ها دیگه دقیقا مثل یک خانواده شدیم
کلا سبک متفاوتی رو اینجا تجربه کردیم و واقعا برای من که دوران فوق العاده ای بود و سختی این مسیر نا هموار مهاجرت رو راحتتر طی کردم که از همه بچه های اینجا ممنونم

اگه مژگان عزیز بقول حسین، مدرس جان، پانی، مگی و رایموند به این رفتار و اسمهای به اصطلاح حاجی و سید اعتراض داشت نباید به این ترتیب با توهین حرفش رو می زد و از همه مهمتر کسی که به اصطلاح حرفهای ما رو توهین تلقی کرده خودش طبیعتا نباید توهین می کرد

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
من از وقتی اینجا مثال گاو رو برای مقایسه با خودم دیدم، دیگه خیلی تعجب نمی کنم. هر کسی به اندازه بضاعت خودش رفتار میکنه!
ما (جامعه ایرانی) تا درک کردن احترام متقابل در یک جمع و پذیرش نظرات مخالف راه درازی داریم!!!
[/rtl]
mahdi717 said:
[rtl]یکی هم اومد در زد هر چی فحش بلد بود به ماها داد و در رفت... ;)
من فکر می کنم از جاسوسای AA بوده میخواسته اعصاب ماها رو به هم بریزه... :p
[/rtl]​

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Ghazalllll said:
[rtl]
کوشن اون دوستانی که میگفتن جوابشون از عمد داده نمیشه! بیان ببینن اینجا هییییییییییییییییییشکی منو دوست نداره!
اشکال نداره خودم خوندم، فقط 15 صفحه ناقابل مونده که امیدوارم تا شب که میام بخونم نشه 50 تا!!!
حسین مردم از خنده بابت پستهات! ممنون که تو این همه غم باعث شادی شدی!
[rtl]

ببخشید غزال جان، اینجا خون جلوی چشم های همه رو گرفت یه لحظه، از نفسهامون بخار بیرون می یومد، پاهامون رو زمین می کشیدم، پارچه قرمز رو که دیدم چی ببخشید یعنی کلاً خیلی عصبانی شدیم و حواس همه پرت شد
:p
خبری نبوده غزال جان
به غیر از خبری که دوستان دادن
شایعاتی در مورد اضافه شدن 11 آفیسر جدید به آنکارا هم هستش
:D
راستی رسیدی خونه بی زحمت اینباکس رو هم چک کن

mojgan1976

Newbie
Aug 15, 2012
1
0
اول باید بگم فقر فرهنگی اینکه ندونی یه جا که برای گرفتن دونستن اخبار ، حرفهایی بزنی که به درد خیلیها نخوره . در ضمن بهتره به فروم های کشور های دیگه سر بزنی ببینی انجا که آزاد هستن حرفای بیسروته میزنن یا نه ، دست بر قضا من هم از بودن در کنار آدمهایی که تا یه چیزی میشه زود دارایشو به رخ بقیه میکشن دارم فرار میکنم . جالبه که شما که میگید اینجا هر کسی ازاد نظر خودشو بگه اینقدر زود بهم ریختید اگه شما فکر میکنید من به شما توهین کردم معذرت میخوام

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
shamloo said:

!!!در عجبم چه طور از راه نرسیده به خودتون اجازه می دید در مورد دیگران قضاوت کنید
ادبیات مربوط به حاجی و سید چیزی نیست جز شوخی با وضعیت بغرنج ما در این خراب شده! در واقع شخصیت کمیکی خلقی کردیم از کسانی، امثال حاجی و سید، که ما رو به این روزها انداختن
هیئت، هیئت نابسامانی های فرهنگی ماست!! اگر به جای مطلب جدی از شیوه طنز استفاده شده به خاطر تلطیف فضای پر استرس ما و از طرفی به خاطر محدودیتهای وطن ما هستش
طنز می گیم تا بخندیم به دردمون وگرنه عاقل را اشارتي كفايت كند
تمام مطالب بیان شده، از جمله جملات نقل شده از کتاب های معارف دبیرستان و دانشگاه در مورد خانومها، به نوعی استهزا شیوه نگرش این جماعت هستش
به موقع خیلی از ماها جدی هم نوشتیم و نظراتمون رو گفتیم! واقعاً تصور می کنید نگرش ما به خانومها به این صورته!! پس با این حساب برای عربستان سعودی و افغانستان طالبانی باید درخواست مهاجرت می دادیم نه کانادا
...مطلب بیان شده در مورد دختر دایی بنده هم حاوی هیچ توهینی نیستش!! اگر منظورتون دوست پسر داشتنه ایشونه که بنده تو همین خراب شده اش هم
ولتر به جای بحث کردن با بنیادگرایان ک*ی*ل*ی*س*ا به طنز از زبان ک*ش*ی*ش*ا*ن می نوشت عین یک فرد افراطی از زبان اونها سخن می گفت، به قدری در این عمل پیشروی می کرد که در عمل حاصل کار چیزی جز تمسخر این جماعت نبود. ولتر خنده خنده با زبان طنز و از قول خود طرفداران این جماعت دودمانشون رو بر باد داد
به قول نیچه با خنده میکشن نه با خشم
شرم کنید!! با چه جسارتی به این شکل به خودتون اجازه می دید تهمت بزنید
شما از راه رسیدید ما رو متهم به داشتن عقده ای های جنسی و تربیت غلط می کنید؟ خجالت بکشید
!لحن ما از قصد شبیه این جماعت لمپن و زن ستیز هستش
!لحن شما از چه رو شبیه جماعت مفتش هستش
مسیح:در بارۀ دیگران قضاوت نکنید تا مورد قضاوت قرار نگیرید
+1
واقعا وقتی این جور عقاید رو می بینم متاسف می شم. نمی دونم چرا تو این کشور و توی فرهنگ ما اینقدر بین دختر و پسر فاصله انداختند که این خانم این جور توهم ورش می داره

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
انقدر از درجه اعتبار ساقط بود که جایی برای عصبی شدن نداشت که هیچ حتی بعید میدونم جوابت درک بشه!

باشه طلبت تا شب! الان بهشون دسترسی ندارم با عرض شرمندگی!
[/rtl]

shamloo said:

ببخشید غزال جان، اینجا خون جلوی چشم های همه رو گرفت یه لحظه، از نفسهامون بخار بیرون می یومد، پاهامون رو زمین می کشیدم، پارچه قرمز رو که دیدم چی ببخشید یعنی کلاً خیلی عصبانی شدیم و حواس همه پرت شد
:p
خبری نبوده غزال جان
به غیر از خبری که دوستان دادن
شایعاتی در مورد اضافه شدن 11 آفیسر جدید به آنکارا هم هستش
:D
راستی رسیدی خونه بی زحمت اینباکس رو هم چک کن

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
Ghazalllll said:
[rtl]
Pani و Farjam عزیز ممنون از توضیحات!
پست دوم رو بیشتر بخاطر دوستان رنجیده گذاشتم که بدونن این موضوع برای همه پیش میاد.

Farjam جان از شعرهای به موقعی که میذاری خیلی لذت می برم! ممنون!
[/rtl]
:-[خواهش می کنم غزال جان. چه کنیم دیگه از خصوصیات دوران انتظاره

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

...
...

حسین جان ببخشید وسط دعوا نرخ تعیین می کنم
ولی می شه در خصوص این سه تا نقطه یک توضیحی بدی؟
نکنه ... تو هم.... واقعا توقع نداشتم
تو که همه رو ارشاد می کنی خودت.... نکنه با ماشین دولـــتی و با پول بیت الـــمال می ری ... !؟
بعد این رطب که می گی اشاره به چی داره که منعش نمی کنی؟

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
mojgan1976 said:
اول باید بگم فقر فرهنگی اینکه ندونی یه جا که برای گرفتن دونستن اخبار ، حرفهایی بزنی که به درد خیلیها نخوره . در ضمن بهتره به فروم های کشور های دیگه سر بزنی ببینی انجا که آزاد هستن حرفای بیسروته میزنن یا نه ، دست بر قضا من هم از بودن در کنار آدمهایی که تا یه چیزی میشه زود دارایشو به رخ بقیه میکشن دارم فرار میکنم . جالبه که شما که میگید اینجا هر کسی ازاد نظر خودشو بگه اینقدر زود بهم ریختید اگه شما فکر میکنید من به شما توهین کردم معذرت میخوام

مژگان جان فروم اپلای برای گرفتن اخباره، اونجا هیچ چیز دیگه ای کسی جرات نداره بذاره
اگر هم حوصله ات سر رفت یک سری اینجا بزن بچه های هیئت همیشه در حال خدمت هستند

mahdi717

Star Member
Jul 19, 2012
155
24
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-05-2009
Doc's Request.
23-6-2009
AOR Received.
01-12-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
06-08-2012
Med's Done....
13-08-2012
Passport Req..
Comming soon...
VISA ISSUED...
یه روزی از همین روزها
Peymanrs said:

مژگان جان فروم اپلای برای گرفتن اخباره، اونجا هیچ چیز دیگه ای کسی جرات نداره بذاره
اگر هم حوصله ات سر رفت یک سری اینجا بزن بچه های هیئت همیشه در حال خدمت هستند

[rtl]البته این دفعه اگه خواستید توهین کنید به خدمتتون میرسیم... :D
میدم یکی از گاوای تراریختمون بیاد بخورتتون...
[/rtl]​

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
mojgan1976 said:
ببین اصلا اینجا فقط برای ما چند نفر هست. دوست نداری برو یه فروم خودت بزن یار جمع کن. یا برو تو اون محله حکومت نظامی. منم از ساعت 2 میخوام بخوابم نتونستم و اصلا اعصاب ندارم . بهتره زودتر بری. به سلامت

farhadjoon

Star Member
Jul 17, 2012
56
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-04-2010
AOR Received.
28-06-2010
File Transfer...
03-02-2012
ولی قول بدین کسی به مژگان نخنده، چون خدا بهتون یه بچه می ده شبیه بهش​

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
بچه ها ما که داریم به عملکرد مژگان اعتراض می کنیم خودمون که نباید بهش توهین کنیم
به هر حال اون هم نظرش رو داده و بهتر بود مودبانه تر می نوشت

ممنون می شم اگه کسی یک جورایی پستش توهین تلقی می شه پستش رو اصلاح یا پاک کنه

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
بچه ها می خوام باز بزنم تو کار آف تاپیک
:Dخونه دار و بچه دار. مجرد و متأهل حاجی و سید، خلاصه همه نظرتون رو بگید لطفا
به نظرتون آدم بچه اش رو در مقابل دیگران چجوری صدا کنه خوبه؟ حالا حتما می پرسین این دیگه چه سوال مسخره ایه. راستش من خیلی درگیری دارم با این پدر و مادر مریض هام. البته درگیری ذهنی ها. نه ;Dاینکه بخوام بزنمشون
هرچند گاهی اوقات تا پای کتک کاری هم پیش میرم
یکی از درگیری های ذهنیم اینه که بعضی ها بچه های فینقیلی نانازشون رو به یه لحن خاصی با پیشوند آقا یا خانم صدا می کنن. من که به شخصه خیلی خوشم نمیاد از این نحوه صدا زدن بچه و مورمورم میشه. به نظرم روی شخصیت بچه هم اثر خوبی نداشته باشه که از این سن اینطور باهاش برخورد بشه. نظر شما ها چیه در این مورد؟

علت اینکه الان این سوال مسخره بی ربط رو پرسیدم این بود که همین چند دقیقه پیش یه مریض داشتم که از در نیومده انقدر مامانش آقا ابولفضل، آقا ابولفضل کرد که حالم داشت بد می شد و این رو پرسیدم ;Dازتون، تا بدونم مشکل از منه یا هستند کسانی که شبیه من باشند