+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

nina82

Star Member
Jul 8, 2012
78
14
123
tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-12-2009
AOR Received.
09-02-2010
File Transfer...
14-12-2011
Med's Request
Coming Soon!
شه ببینیم چه خبره چی کار کرده؟ on بچه ها الان مهیار ورشو دیگه درسته؟ اونجا کافی نت نداره یه لحظه بیاد

shu

Star Member
Jul 18, 2012
88
16
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/1/2010
AOR Received.
-
IELTS Request
-
File Transfer...
14/12/2011
Med's Request
very soon
Med's Done....
very soon
Interview........
-
Passport Req..
very soon
VISA ISSUED...
very soon
LANDED..........
vancouver
امیدوارم دست پر و شاد و با خبرهای خوب برگرده. اون مهیاری که ما سراغ داریم، قطعاً همینطوره. حالا که آفیسرها به ما خبر نمیدن نیروی نفوذی میفرستیم. :D :D :D

nina82 said:
شه ببینیم چه خبره چی کار کرده؟ on بچه ها الان مهیار ورشو دیگه درسته؟ اونجا کافی نت نداره یه لحظه بیاد

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
حاج پیمان حالا شما که هی اینپراسس نشدن آنکارای ما رو تو چشمون میکشی میدونی که آیا میشه الان درخواست بستن پرونده رو کرد و پول رو پس گرفت ؟ یعنی تا قبل از اینکه نامه شروع پروسس با تاریخ بیاد میشه این کار رو کرد ؟ دیگر اعضای هیئت هم اگه میدونن ممنون میشم پاسخ بدن

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
123
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
sa mon said:
حاج پیمان حالا شما که هی اینپراسس نشدن آنکارای ما رو تو چشمون میکشی میدونی که آیا میشه الان درخواست بستن پرونده رو کرد و پول رو پس گرفت ؟ یعنی تا قبل از اینکه نامه شروع پروسس با تاریخ بیاد میشه این کار رو کرد ؟ دیگر اعضای هیئت هم اگه میدونن ممنون میشم پاسخ بدن

بله میشه ولی چرا می خوای این کار رو بکنی؟

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
Ahora said:

بله میشه ولی چرا می خوای این کار رو بکنی؟
اگه با 38 تایی زودتر بریم دیگه واسه چی دو میلیون تومن بی زبون رو پس نگیرم :) گرچه شما و حسین خان معتقدین 29 تایی زودتر میشه و من هم امیدوارم اینطور بشه :p

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
sa mon said:

!واسه چی می خوای ببندیش؟ شاید این زودتر به نتیجه رسید
من تازه می خوام پرونده سوم رو محض اطمینان بیشتر، ژانویه 2013 باز کنم
:p

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
دوستان خارج نشین عزیز : آیا آشنایی با رشته کایروپرکتیک دارین و میدونین درآمد واقعی سالانه دکتر کایروپرکتیشنر چقدره ؟ رو سایت کالج زده 80000 $ من مدارکم رو واسه این کالج فرستادم و تایید اونا رو گرفتم . اما یه عده میگن کار درستیه و یه عده میگن نه

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
sa mon said:
اينپراسس نشدن در ايكيس دليل بر اين نيست كه حتماً پروندتون اينپراسس واقعي نشده چون آپديت ايكيس با سفارت نيست و با اداره مهاجرت هست... در هر صورت اگر پروندتون پراسسش در سفارت شروع نشده باشه بله مي تونيد پولتون رو پس بكيريد البته با شرايط تحريم هاي بانكي اينكه چطور پول بهتون برگردونن معلوم نيست.. در شرايط عادي هم اين پروسه برگشت پول خيلي طولاني هستش و به نظر من ارزش كنسل كردن نداره شما اونو به حال خودش رها كنيد بجاي كنسل كردن يكروز شايد داشتن پاس يك كشور ديگه خيلي به كارتون بياد​

Tara55

Star Member
Jul 27, 2012
78
9
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26/10/2009
File Transfer...
12/12/2011
واقعا از مديكال خبري نيست؟؟؟

Hassan57

Star Member
Aug 13, 2012
80
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Dec. 2009
File Transfer...
Dec. 2011
Med's Request
05 June 2012
Passport Req..
12 Sep. 2012
VISA ISSUED...
Waiting
LANDED..........
Ottawa
vartig said:

سلام و خوش آمدين
تاريخ هاي ما تقريبا مثل همه. شما مديکال گرفتين؟؟
چه جالب؟
جاب آفر يا چيز خاصي داشتين؟
فاميل چي؟؟

سلام، ممنون
راستش جاب آفر رسمی که نداشتم، فامیل هم نه، فقط یک نامه از شرکت همکار کانادایی داشتم که در صورت مهاجرت به کانادا امکان همکاری وجود داره
نمی دونم که تاثیر داشته یا نه​

sa mon

Hero Member
Aug 5, 2012
350
39
Category........
Job Offer........
Pre-Assessed..
LANDED..........
Toronto
kasrawasp said:
اينپراسس نشدن در ايكيس دليل بر اين نيست كه حتماً پروندتون اينپراسس واقعي نشده چون آپديت ايكيس با سفارت نيست و با اداره مهاجرت هست... در هر صورت اگر پروندتون پراسسش در سفارت شروع نشده باشه بله مي تونيد پولتون رو پس بكيريد البته با شرايط تحريم هاي بانكي اينكه چطور پول بهتون برگردونن معلوم نيست.. در شرايط عادي هم اين پروسه برگشت پول خيلي طولاني هستش و به نظر من ارزش كنسل كردن نداره شما اونو به حال خودش رها كنيد بجاي كنسل كردن يكروز شايد داشتن پاس يك كشور ديگه خيلي به كارتون بياد​
من هم با شما موافقم و فکر میکنم اینپراسس شده اما ایمیلی نیومده . پرداخت پول از یه ویزاکارت از آمریکا بوده که به همون برمیگرده . به هر حال با به پایان رسیدن یه پرونده دیگه باید اون یکی رو بست که فکر نکنم دیگه پولی بدن

babakbit

Star Member
Jun 23, 2010
96
12
iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2143
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
19-04-2010
Doc's Request.
13-07-2010
AOR Received.
28-10-2010
File Transfer...
03-02-2012
sa mon said:
اگه با 38 تایی زودتر بریم دیگه واسه چی دو میلیون تومن بی زبون رو پس نگیرم :) گرچه شما و حسین خان معتقدین 29 تایی زودتر میشه و من هم امیدوارم اینطور بشه :p
وای نکنی این کارو که اصلا نمیشه به 38 تایی و 29 تایی و اصلا این کنی اعتماد کرد تازه پولت هم برگرده یا نه یا کیش با کنیه

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
Tara55 said:
واقعا از مديكال خبري نيست؟؟؟
امروز ٢ تا مديكال داشتيم ... رديف ٦٥ و ٦٦ جدول​

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
sa mon said:
من هم با شما موافقم و فکر میکنم اینپراسس شده اما ایمیلی نیومده . پرداخت پول از یه ویزاکارت از آمریکا بوده که به همون برمیگرده . به هر حال با به پایان رسیدن یه پرونده دیگه باید اون یکی رو بست که فکر نکنم دیگه پولی بدن
من نديدم ٢ تا پرونده داريد حالا بگذاريد يكي نهايي بشه بعداً اگه هنوز امكانش بود اون يكي رو ببنديد چون اصلاً كاراي اداره مهاجرت معلوم نيست يكدفعه ديديد اين يكي زودتر از اون يكي تموم شد.. ديگه ٢ تومن الان پولي نيست كه!! به نظر من ارزش ريسكو داره​

november2009

Star Member
Mar 28, 2012
153
22
123
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
26-11-2009
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
waiting
Interview........
waived
Passport Req..
waiting
kasrawasp said:
امروز ٢ تا مديكال داشتيم ... رديف ٦٥ و ٦٦ جدول​
These two medicals(farham &rezashalizar)are from some days ago.(67 & 68 in the table)