+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

kasrawasp

Star Member
Jun 25, 2012
74
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jun 10-2009
File Transfer...
Dec 1-2011
titi_lotfi said:
اتفاقا امروز که نوشته بودی که راست به پ بنویسم خواستم همون موقع جواب بدم که پسرک نذاشت و این بود که من وقتی پسرم بیدار هست و بیام پای لپ تاپ اونم میاد و سیم مودم رو در میاره برای همین من زیاد وقت نمیذارم و مجبورم تند تند بزنم بره
;Dتی تی جان شما 1 دونه روتر بخر که بصورت وایرلس راحت کانکت بشی اون سیم رو هم بزار بچت باهاش بازی کنه هم شما به کارت میرسی هم اون مشغول میشه​

RaymondX

Star Member
Jul 19, 2012
98
34
Category........
Visa Office......
WARSAW
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
31 JUL 2009
Doc's Request.
24 SEP 2009
AOR Received.
11 JAN 2010
File Transfer...
12 DEC 2011
به افتخار مهیار خط شکن هیات 38. رشته ای ها

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
farnazce said:
دوستان من شرمندم چون چند روزی هست که تصمیم گرفتم چیزی اینجا ننویسم اما در جواب یکی از دوستان که گفته بود کپی پاپورت ازشون خواستند و دوست عزیزی جواب داده بودند که این به منظله پ ر نیست می خوام بگم دوست من رو که یادتونه دقیقا دو هفته پیش گفتم کپی پاسپورت خواسته بودن ازش جمعه این هفته پاسپورت رکویست شد
مرسی فرناز عزیز. خیلی لطف کردی. خوش خبر باشی

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
farnazce said:
دوستان من شرمندم چون چند روزی هست که تصمیم گرفتم چیزی اینجا ننویسم اما در جواب یکی از دوستان که گفته بود کپی پاپورت ازشون خواستند و دوست عزیزی جواب داده بودند که این به منظله پ ر نیست می خوام بگم دوست من رو که یادتونه دقیقا دو هفته پیش گفتم کپی پاسپورت خواسته بودن ازش جمعه این هفته پاسپورت رکویست شد
چرا یه همچین تصمیمی گرفتید؟
شما که خبر به این خوبی دارید آخه چرا می خواستید اطلاع ندید؟
من فکر می کنم این پروسه مهاجرت به اندازه کافی برای همه ماها اعصاب خرد کن بوده و این انصاف نیست که خبرهای خوب رو از بقیه دریغ کنید
کاش یه ذره با هم مهربون تر باشیم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
farnazce said:

ممنون از خبر خوبت فرناز جان

چی شده بود که تصمیم گرفتی دیگه اینجا نیای ؟؟؟!؟

قرار شد توی این فروم نه به کسی بر بخوره نه ناراحت بشه، اینجا یک محیط مجازیه که اصلا نمی دونیم پشت این کلمات کی هست، پس ازت خواهش می کنم از دست کسی ناراحت نشو
و همچنان خبرهای خوب برامون بزار

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
farnazce said:

خودتونم گفتید بعدش پاسپورت ریکوئست شد
زمانیکه به شما اعلام میشه پاسپورت بفرستید با ببرید میشه پاسپورت ریکوئست

pitermoon

Full Member
May 27, 2012
45
12
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2010
Doc's Request.
In process in May 2012
IELTS Request
Done
Med's Request
waiting
Med's Done....
waiting
Interview........
Hopefully will be waived
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
farnazce said:

خبر خوبی بود. ممون .افسر کپی پاسپورت رو که نمیخواد قاب کنه بزنه دیوار دفترش!! البته این هم برای من سئوال بوده که اونها خودشون کپی پاسپورت رو توی پرونده دارند و قاعدتا فقط باید از کسانی درخواست کنند که مهلتش داره تموم میشه آیا هچین چیزی هست؟ یعنی ممکنه از کسی کپی نگیرند ولی کار ویزاش در حین انجام باشه؟

pitermoon

Full Member
May 27, 2012
45
12
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2010
Doc's Request.
In process in May 2012
IELTS Request
Done
Med's Request
waiting
Med's Done....
waiting
Interview........
Hopefully will be waived
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
kmahyar said:

خودتونم گفتید بعدش پاسپورت ریکوئست شد
زمانیکه به شما اعلام میشه پاسپورت بفرستید با ببرید میشه پاسپورت ریکوئست
کامیار جان اوه ببخشید مهیار جان مگه پروسه صدور ویزا نمیتونه جدا از پاسپورت باشه اون فقط یک برگه رنگی قشنگ است که میچسبونند توی پاسپورت. منظور این است که مهم صدور ویزا است بقیه اش دیگه خیلی زود انجام میشه. ارادت داریم رسما کانادائی جان

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
mahnaza said:

شما اگر معمولا زودتر بلیط تون را بگیرید احتمال اینکه بلیط با قیمت مناسب گیرتون بیاد بیشتره و باید آژانسی براتون چک کنه تا قیمت پایین بگیره ومعمولا سپتامبر و آخرای دسامبر های سیزنه که قیمتا بالاتره​
The seasons are usually defined as follows:

High season: April 1 to May 31, Sep 1 to Nov 15
Shoulder season: June 1 to Aug 31
Low season: Nov 16 to Mar 31

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
pitermoon said:
کامیار جان اوه ببخشید مهیار جان مگه پروسه صدور ویزا نمیتونه جدا از پاسپورت باشه اون فقط یک برگه رنگی قشنگ است که میچسبونند توی پاسپورت. منظور این است که مهم صدور ویزا است بقیه اش دیگه خیلی زود انجام میشه. ارادت داریم رسما کانادائی جان

لطف داری این حرفا چیه
دقیقا همینطوره، فقط یک بررسی اولیه برای دریافت ویزای اصلی هست بطور مثال از ما کپی پاسپورت نخواستن چون اصل پاسپورت میره پیش خودشون
ولی طبق زنگی که به سفارت زدم چون اکثر بچه ها میرن آنکارا برای همین کپی پاسپورت میره ورشو که تایید بشه و لیبل ویزا روش بخوره بعدش پست میشه آنکارا، به شما خبر میدن که برید ویزاتونو بگیرید این مرحله آخر که پاسپورت شما رو نیاز دارن میشه پاسپورت ریکوئست به قول امیر جان کپی پاسپورت میشه شبه پاسپورت ریکوئست

mahnaza

Star Member
Jul 10, 2012
70
17
karaj
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7312
Job Offer........
Pre-Assessed..
Doc's Request.
03-03-2009
AOR Received.
08-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
19-06-2012
Med's Done....
30-06-2012
Passport Req..
17-10-2012
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
maryamm said:

نه به من ایمیل نزدن ولی الان ایمیل دادن و کپی پاسپورتو میخوان الان که گفتین نگران شدم من بعد از ارسال نتایج به لندن توسط پزشک ؛کد رهگیری رو گرفتم و در سایت تی ان تی چک کردم و دو روز بعد هم که رسید خیال کردم دیگه تمومه!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا باید ایمیل میزدن؟به بقیه هم ایمیل زدن؟ .​

اولا بهتون تبریک میگم .در ثانی من بهشون میل زدم و ازشون سوال کردم و الان سه هفته ای میشه که جوابمو ندادند

Afshinshailin

Star Member
Nov 4, 2011
51
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
March 19, 2009
Doc's Request.
April 2, 2009
AOR Received.
August 1, 2009
File Transfer...
Dec. 1, 2011
Med's Request
May 31, 2012
Med's Done....
June 13, 2012
Passport Req..
Nov. 2012
VISA ISSUED...
Dec.2012
maryamm said:

نه به من ایمیل نزدن ولی الان ایمیل دادن و کپی پاسپورتو میخوان الان که گفتین نگران شدم من بعد از ارسال نتایج به لندن توسط پزشک ؛کد رهگیری رو گرفتم و در سایت تی ان تی چک کردم و دو روز بعد هم که رسید خیال کردم دیگه تمومه!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا باید ایمیل میزدن؟به بقیه هم ایمیل زدن؟ .​
تبريك
كد شغلي لطفا؟

pitermoon

Full Member
May 27, 2012
45
12
Category........
Visa Office......
Ankara
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2010
Doc's Request.
In process in May 2012
IELTS Request
Done
Med's Request
waiting
Med's Done....
waiting
Interview........
Hopefully will be waived
Passport Req..
waiting
VISA ISSUED...
waiting
LANDED..........
waiting
kmahyar said:

لطف داری این حرفا چیه
دقیقا همینطوره، فقط یک بررسی اولیه برای دریافت ویزای اصلی هست بطور مثال از ما کپی پاسپورت نخواستن چون اصل پاسپورت میره پیش خودشون
ولی طبق زنگی که به سفارت زدم چون اکثر بچه ها میرن آنکارا برای همین کپی پاسپورت میره ورشو که تایید بشه و لیبل ویزا روش بخوره بعدش پست میشه آنکارا، به شما خبر میدن که برید ویزاتونو بگیرید این مرحله آخر که پاسپورت شما رو نیاز دارن میشه پاسپورت ریکوئست به قول امیر جان کپی پاسپورت میشه شبه پاسپورت ریکوئست

مخلصیم. آره در هر صورت خواستن کپی پاسپورت اتفاق خوشایندی است ولی دقیقا سئوال من هم قبلش همین بود که برای کسانی که پاسپورتشون اعتبار داره یک کپی از پاسپورت توی ویزا افیس ورشو توی پرونده دارند چرا درخواست کپی مجدد میکننند این فقط وقتی طبیعی است که طرف پاسپورتش رو عوض کرده ویا شاید اعتبارش تموم شده ویا شاید هم میخواهند مطمئن بشوند که همون پاسپورت است

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
pitermoon said:

مخلصیم. آره در هر صورت خواستن کپی پاسپورت اتفاق خوشایندی است ولی دقیقا سئوال من هم قبلش همین بود که برای کسانی که پاسپورتشون اعتبار داره یک کپی از پاسپورت توی ویزا افیس ورشو دارند چرا درخواست کپی مجدد میکننند این فقط وقتی طبیعی است که طرف پاسپورتش رو عوض کرده ویا شاید اعتبارش تموم شده ویا شاید هم میخواهند مطمئن بشوند که همون پاسپورت است

ارادت
اگر پاسپورتت اعتبار داشته باشه ولی به دلیلی خیس شده باشه باید اینجا باطلش کنی و دوباره بگیری، این فقط یک علت بود که اعتبار داره ولی قابل استفاده نیست
مهمترین دلیلش اینه که شما وقتی پاسپورتت رو میدی برای تایید اینجا 11 تا 15 صفحه اول رو کپی میکنه و تایید بهت میده، سفیر سفارت کانادا که نمی تونه کپی پاسپورت کامل رو ندیده تایید کنه که ویزا صادر بشه دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه ولی به خاطر اهمیت کار زمانیکه اصل پاسپورت رو نمی بینن بنظر من خیلی کار درست و بجایی هست که ریسک نمی کنند

farhadjoon

Star Member
Jul 17, 2012
56
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-04-2010
AOR Received.
28-06-2010
File Transfer...
03-02-2012
از همه کسایی که کپی تمام صفحات پاسپورتو خواستن در هفته های آینده نامه پاس ریکوست می گیرن
از روی فروم 1000 تایی ها میگم دقیقا همین رواله​