+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

mahtisa

Star Member
Jul 9, 2012
139
16
124
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
Med's Request
June 05,2012
Med's Done....
June 13,2012
maggie_zaryan said:
:p :pمن كه رفتم شوهر كنم بابا! شوهر خارجي نخواستيم​
Im going to do so ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
Peymanrs said:

من بدینوسیله آمادگی خودم رو برای برگزاری هر نوع مراسمی اعلام می کنم، به قول حسین جان تواناییی تطبیقمون هم خیلی عالیه

یک نمونه از مراسمهای برگزار شده خودم که برای مهیار گرفتم (لینک مراسم)، کارهای دیگه هم بلدم

سایر خدمات

خدمات خودکشی هم اگه خواستین مهیار
خدمات سفر به آمریکا و سماق مکیدن: وحید جان
خدمات خاص: فرهاد جون
خدمات ساختارهای عجیب فارسی و استفاده از (آیا) تحت هر شرایطی: رخساره جان
خدمات اخبار از این ور اونور: پانی جان
خدمات نحوه استفاده از فروم کانادا ویزا: سعید جان
خدمات ازدواج: مرسده جان
خدمات بیابون گردی: ترای هارد
خدمات مشاوره: امیر جان
خدمات زبان: فرجام جان
خدمات بچه ساکت کردن: تی تی جان
خدمات افتتاح حساب: غزال جان
بقیه خدمات متعاقبا اعلام خواهد شد
از دست رخساره دارم یک ربع میخندم. یک + جایزه شما

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
Peymanrs said:

8)یکی این آرام رو بگیره در نره
جدیدا یک پیغام می ده بعد می ره که می ره
Aram jan we desperately need your great and update news and your admirable interpretations
:p :p :p :p :p
سایه شون سنگین شده

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-03-2010
Doc's Request.
10-06-2010
AOR Received.
22-08-2010
Med's Request
19-04-2012
Med's Done....
04-05-2012
Peymanrs said:

8)یکی این آرام رو بگیره در نره
جدیدا یک پیغام می ده بعد می ره که می ره
Aram jan we desperately need your great and update news and your admirable interpretations
I've been around, and will be around all the time buddy, but nothing special to talk about,
I was just sitting back and enjoying your nice posts....

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
Peymanrs said:

من بدینوسیله آمادگی خودم رو برای برگزاری هر نوع مراسمی اعلام می کنم، به قول حسین جان تواناییی تطبیقمون هم خیلی عالیه

یک نمونه از مراسمهای برگزار شده خودم که برای مهیار گرفتم (لینک مراسم)، کارهای دیگه هم بلدم

سایر خدمات

خدمات خودکشی هم اگه خواستین مهیار
خدمات سفر به آمریکا و سماق مکیدن: وحید جان
خدمات خاص: فرهاد جون
خدمات ساختارهای عجیب فارسی و استفاده از (آیا) تحت هر شرایطی: رخساره جان
خدمات اخبار از این ور اونور: پانی جان
خدمات نحوه استفاده از فروم کانادا ویزا: سعید جان
خدمات ازدواج: مرسده جان
خدمات بیابون گردی: ترای هارد
خدمات مشاوره: امیر جان
خدمات زبان: فرجام جان
خدمات بچه ساکت کردن: تی تی جان
خدمات افتتاح حساب: غزال جان
بقیه خدمات متعاقبا اعلام خواهد شد

آقا پیمان جرات می خواد دیگه دور و بر زبان بگردم. تازه من خودم نیاز به خدمات دارم. ولی به شما و غزال جان توصیه می کنم دنبال کسی نباشید که زبانتون رو اصلاح کنه و غلط هاتون رو بگیره چون فقط پیشنهاد اینکه خودتون غلط های خودتون رو اصلاح کنید داشت سرم رو به باد می داد. احتمالا دوستان اون بنده خدایی رو که غلط هاشون رو مستقیما بهشون بگه به قتل می رسانند

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
M.Farjam said:
سعید عزیز
امتیاز منفی مهم نیست. این مهم است که من باعث ناراحتی شما و برخی دیگر از دوستان شدم. من قصد توهین یا تخریب اعتماد به نفس دوستان را نداشتم. همانطور که شما قسم خوردید و من باور کردم من هم قسم می خورم که جز دادن پیشنهاد برای ارتقاء زبان خود و دوستان قصد دیگری نداشتم. من در کامنت بعدی سعی کردم از شما دلجویی کنم ولی ظاهرا موفق نشدم. به هر حال دلم می شکند وقتی می بینم دوستان تاب یک انتقاد و پیشنهاد ساده را ندارند و به راحتی انسان ها را زیر پای خود لگد می کنند. بگذریم تا صبح هم من بگویم قصد توهین به کسی را نداشتم شما باور نخواهید کرد چون کسی را که خوابیده به راحتی می توان بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده هرگز نمی توان بیدار کرد. چون نمی خواهید قبول کنید که من نمی خواستم به شما توهین کنم پس من هیچوقت موفق نمی شوم که این حرفم را به شما ثابت کنم. در ضمن من هم از کامنت شما ناراحت شدم، چون از صحبت کردن با نیش و کنایه متنفرم اگر مستقیما به من می گفتید که از دست من ناراحت هستید، مطمئن باشید من در جا برایتان توضیح می دادم و عذرخواهی می کردم ولی شما با نیش و کنایه سعی کردید منظور خود را برسانید ولی من به هرحال سعی کردم از دلتان در آورم که ظاهرا اصلا موفق نبوده ام
به هر حال از شما بابت گناهی که فکر می کنید من مرتکب شده ام معذرت خواهی می کنم
I really believe that u diidnt mean upset people :) no need to appologize buddy :p I just said u can mention it in a better way . now I ask u to continue to write in english again . aaand u didnt mention u r Mr or Mrs farjam . If u r a man then I can use kiss icon here to prove u that I am not upset anymore . But always remember Jesus saying : never forget the miracle of good talking ;D

shu

Star Member
Jul 18, 2012
88
16
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/1/2010
AOR Received.
-
IELTS Request
-
File Transfer...
14/12/2011
Med's Request
very soon
Med's Done....
very soon
Interview........
-
Passport Req..
very soon
VISA ISSUED...
very soon
LANDED..........
vancouver
try hard said:
big deal! it is an English forum, somebody prefer to write in English and somebody not. and i think everybody aware of his or her ;) ability of language better than everyone.
i think not being afraid and embarrassed(I dont know it is correct or not but automatically this phrase came to my mind) is so important for speaking a foreign language. thinking about making mistakes all the time can lessen our motivation and energy level and our mood.

we are not a native speaker and we are learning and we are improving. this is the important part.
suggestion is good from friends and I didn't get upset from your point because I have it in my mind that I am like a 2 or 3 ;) years old child in English and I should listen and learn more and more everyday maybe till the rest of my life. I am imperfect who making mistakes and mistake is O

;)it's really true,I'm for it.In this time we can't do anything just learning more and more the new langauge(english) and this forum and these friends are better situation for this purpose.please be going to be kind with ourselves and help each other in this hard way.don't worry for anything else.when I was sitting back and watching your amazing posts ,I was really enjoying that I have these nice ;D friends.

shu

Star Member
Jul 18, 2012
88
16
Category........
Visa Office......
warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
29/1/2010
AOR Received.
-
IELTS Request
-
File Transfer...
14/12/2011
Med's Request
very soon
Med's Done....
very soon
Interview........
-
Passport Req..
very soon
VISA ISSUED...
very soon
LANDED..........
vancouver
Peymanrs said:
wheneven anyone use for example "Agha Peyman" or "Peyman Khan" it means that she!!! is a woman
and visa versa

you are not allowed to send kiss icon :-X
:p :p :p

sooooooooo nice,I'm laughting form that time I've read this post up to now

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
فرجام جان نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیتونم پیام خصوصی رو جواب بدم . لذا همینجا کپی میکنم :
:D نگفتم که فحش دادی فقط گفتم میشه فحش رو هم مودبانه داد . بیخیال ....نگفتی خانم یا آقا ..... ولی ما میگیم آقا شما کارت درسته . سنتو ننوشته بودی اما به نوان برادر کوچکتر این رو هم از دیل کارنگی داشته باش : هیچ سودی ندارن که به مردم بگویی در اشتباهند . آنها کار خود را میکنن و تو بد میشوی ( قسمت دومش از یه استاد فلسفه معروف بودا ) :p

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Peymanrs said:
whenever anyone use for example "Agha Peyman" or "Peyman Khan" it means that she!!! is a woman
and visa versa

100% agree with you!!!
;D ;D ;D

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
Ghazalllll said:
[rtl]
یک دوستی داشتیم تو انجمن قبلی، همیشه پستهای انگلیسی میذاشت در حد شکسپیر! نمیدونم یادتونه یا نه! یک دوست دیگه هم داشتیم که مدرس آیلتس بودن اصلا. (که قطعا حرفه ای های زبان انگلیسی محدود به همین دو نفر نمیشد.)
از روزی که بحث پست گذاشتن به انگلیسی مطرحه به این فکر می کردم ای کاش این تیپ دوستان زحمت بکشن و در حد امکان غلطهای هرکس رو بهش بگن!
[/rtl]
OF COURSE IN PRIVATE MESSAGE

M.Farjam

Star Member
Jul 10, 2012
162
29
Visa Office......
Warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
saeedm said:
I really believe that u diidnt mean upset people :) no need to appologize buddy :p I just said u can mention it in a better way . now I ask u to continue to write in english again . aaand u didnt mention u r Mr or Mrs farjam . If u r a man then I can use kiss icon here to prove u that I am not upset anymore . But always remember Jesus saying : never forget the miracle of good talking ;D
Wowwww, you are a man,aren't you? Do you want to use a kiss icon for another man, god help us. :eek: ;D
I definitely agree with Peyman.

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
Peymanrs said:
wheneven anyone use for example "Agha Peyman" or "Peyman Khan" it means that she!!! is a woman
and visa versa

OMG ....if HE is a GIRL ( farjam i mean ) then I am relllllllllllly sorry for my saying .........all my imagination was for a MAN , A TOUGH MAN :p :p :p :p but can I send kiss icon for you peyman , do u promise me not accussing me to something :) :-* :-* :-* :-* :-*

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
M.Farjam said:
امیر جان
امتیازات منفی من بیشتر بود. دوستان لطف فرمودند امتیاز مثبت دادند امتیازات منفی ام از بین رفت. به قول شما اینجا به کسی بابت امتیازاتش جایزه نمی دهند ولی من از این ناراحت شدم که دوستان پیش داوری کردند و برای خودشان تصمیم گرفتند که من دارم به آنها توهین می کنم پس باید من را هر طور شده بکوبند. بدی این فروم ها این است که چون دوستان همدیگر را نمی شناسند بعضی وقت ها قضاوت های نادرست در مورد همدیگر می کنند. من در شان خود نمی بینم که بخواهم به کسی توهین کنم. به هر حال اگر باعث ناراحتی دوستان شدم همین جا عذر خواهی می کنم

من خودم به شخصه از پیشنهادتون خوشم اومد البته نه امتیاز منفی دادم نه مثبت ولی الان یک سوال برام پیش اومد شما از کجا فهمیدی که دوستان پیش داوری کردن و فکر کردن شما بهشون توهین کردین شاید اصلا همچین فکری نبوده

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........