+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Afshinshailin

Star Member
Nov 4, 2011
51
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
March 19, 2009
Doc's Request.
April 2, 2009
AOR Received.
August 1, 2009
File Transfer...
Dec. 1, 2011
Med's Request
May 31, 2012
Med's Done....
June 13, 2012
Passport Req..
Nov. 2012
VISA ISSUED...
Dec.2012
Dear Friends
Lets change the subject,
One of my friend in FSW1 category who has done his medical test on June 2012, recently changed his passport to a new one and today he received a reply for his informative email as below:
Dear Applicant,
this refers to your application for permanent residence in Canada.
Please be advised that in order to continue the processing of your application it is required that you submit:
Copies of all pages of your valid passport.

We are unable to continue the processing of your application without the required documents. If we do not receive any correspondence from you within 30 days from the date of the letter your application will be assessed on the basis on the information available.

Does it mean his file is going forward to passport request or is only due to changing his passport.

moby

Star Member
Jan 25, 2012
138
20
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
1111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18/Dec/2009
AOR Received.
12/Feb/2010
File Transfer...
14/Dec/2011
Med's Request
waiting
Afshinshailin said:
Dear Friends
Lets change the subject,
One of my friend in FSW1 category who has done his medical test on June 2012, recently changed his passport to a new one and today he received a reply for his informative email as below:
Dear Applicant,
Please be advised that in order to continue the processing of your application it is required that you submit:

We are unable to continue the processing of your application without the required documents. If we do not receive any correspondence from you within 30 days from the date of the letter your application will be assessed on the basis on the information available.

Does it mean his file is going forward to passport request or is only due to changing his passport.
خوب به سلامتییییییییییی ....مبارکشون باشه....چه خبر خوبی مرسی افشین خان

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
Afshinshailin said:
Dear Friends
Lets change the subject,
Dear Applicant,

دوست عزیز
انشاالله که جریان همان مرحله اول پاس ریکوئست است

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
بابا پاک نکنین این پستهای با نمکتون رو. خبر مهمی که شد برای اینکه لا به لای این پستها گم نشه تو آکادمیا کفه هم میزاریم
من میام اینجا پستهاتون رو می خونم، هم می خندم و هم یه خورده روحیه میگیرم
:p
غزال واسه چی پاک میکنی پستت رو؟
امیر واسه چی پاک میکنی؟
(!!!از لا به لای بعضی از پستهای بچه ها فهمیدم من نبودم یه حرفهایی از خود کشی این حرفها بوده)
;D
.
.
.
...یا حضرت عباس
:eek:
تهران و مرداد ماه و رعد برق؟
::)

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
دوستان ، یک خواهش دوستانه دارم.
لطفا از گزارش پست خلاف برای پست هایی که واقعا خلاف نبوده و در آن به هیچ شخصی توهین نشده است ، پرهیز فرمایید. ممنون

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
M.Farjam said:
سعید عزیز
امتیاز منفی مهم نیست. این مهم است که من باعث ناراحتی شما و برخی دیگر از دوستان شدم. من قصد توهین یا تخریب اعتماد به نفس دوستان را نداشتم. همانطور که شما قسم خوردید و من باور کردم من هم قسم می خورم که جز دادن پیشنهاد برای ارتقاء زبان خود و دوستان قصد دیگری نداشتم. من در کامنت بعدی سعی کردم از شما دلجویی کنم ولی ظاهرا موفق نشدم. به هر حال دلم می شکند وقتی می بینم دوستان تاب یک انتقاد و پیشنهاد ساده را ندارند و به راحتی انسان ها را زیر پای خود لگد می کنند. بگذریم تا صبح هم من بگویم قصد توهین به کسی را نداشتم شما باور نخواهید کرد چون کسی را که خوابیده به راحتی می توان بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده هرگز نمی توان بیدار کرد. چون نمی خواهید قبول کنید که من نمی خواستم به شما توهین کنم پس من هیچوقت موفق نمی شوم که این حرفم را به شما ثابت کنم. در ضمن من هم از کامنت شما ناراحت شدم، چون از صحبت کردن با نیش و کنایه متنفرم اگر مستقیما به من می گفتید که از دست من ناراحت هستید، مطمئن باشید من در جا برایتان توضیح می دادم و عذرخواهی می کردم ولی شما با نیش و کنایه سعی کردید منظور خود را برسانید ولی من به هرحال سعی کردم از دلتان در آورم که ظاهرا اصلا موفق نبوده ام
به هر حال از شما بابت گناهی که فکر می کنید من مرتکب شده ام معذرت خواهی می کنم
big deal! it is an English forum, somebody prefer to write in English and somebody not. and i think everybody aware of his or her ;) ability of language better than everyone.
i think not being afraid and embarrassed(I dont know it is correct or not but automatically this phrase came to my mind) is so important for speaking a foreign language. thinking about making mistakes all the time can lessen our motivation and energy level and our mood.

we are not a native speaker and we are learning and we are improving. this is the important part.
suggestion is good from friends and I didn't get upset from your point because I have it in my mind that I am like a 2 or 3 ;) years old child in English and I should listen and learn more and more everyday maybe till the rest of my life. I am imperfect who making mistakes and mistake is OK.

ramin_320

Star Member
Jun 26, 2012
139
30
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April 22, 2009
AOR Received.
September 14, 2009
File Transfer...
December 1, 2011
Med's Request
June 25, 2012
Med's Done....
July 8, 2012
LANDED..........
AB
Lidaaa said:
تی تی جان غصه نخور پریروز ریختن ماهواره های ما رو یعنی دیش ها رو بردن روحیم اومد پایین
دیروز دوباره دیش گذاشتیم روحیم رفت بالا :D
جمعه هم افتتاحیه المپیکه زودتر بذار اونو ببینی اونم روحیه بالابر هست
بیچاره ماها به چه روزی افتادیم تو این مملکت
ایشالله زودتر مدیکال و ویزاها بیاد

سلام
یه راه حل بهتون میگم . اگه تشکیلات روی پشت بومه و در رو قفل زدید، جهت جلوگیری از برش قفل ( یا همون قلف) یه دایره روی در ببرید و قلف رو از اون طرف بزنید تا امکان بریده شدن توسط اره هم نباشه.یعنی فقط یه دست داخل اون بشه. البته به شرطی که پشت بوم همسایه راه نداشته باشه به مال شما

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
124
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
shamloo said:
بابا پاک نکنین این پستهای با نمکتون رو. خبر مهمی که شد برای اینکه لا به لای این پستها گم نشه تو آکادمیا کفه هم میزاریم
من میام اینجا پستهاتون رو می خونم، هم می خندم و هم یه خورده روحیه میگیرم
:p
غزال واسه چی پاک میکنی پستت رو؟
امیر واسه چی پاک میکنی؟
(!!!از لا به لای بعضی از پستهای بچه ها فهمیدم من نبودم یه حرفهایی از خود کشی این حرفها بوده)
;D
.
.
.
...یا حضرت عباس
:eek:
تهران و مرداد ماه و رعد برق؟
::)

Suicide ?!!! lol
How want?
when?
;) :) :D ;D 8)

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
saeedm said:
Dear Amir , It was Peyman s recommend to write in english . every members liked that and started to write english . many people ( and I ) confessed that maybe they have some problems in english . But I , myself , became upset from (Mr / Mrs I dont know ) farjam,s post . But I swear that I didnt give negative point to that post . people who know me from other forms know that I am very frank . I hope members continue to write in english .

باید یک چیزی رو قبول کنیم که در فرومهای ایرانی (چه اینگلیسی بنویسیم و چه فارسی) دعوا و جر و بحث جزئی از حیات فرومه (توی اپلای یادتون میاد شاید هفته ای دو سه تا دعوای تمام عیار داشتیم) بگذریم.... به هر حال من فکر می کنم سوء تفاهم شده

طبق قوانین سایت و همونطوری که امیر عزیز هم گفت از امتیاز منفی صرفا برای کسایی که توهین می کنند استفاده بشه (من یکبار یک کمی بقول بچه ها حرفم توهین داشت امتیاز منفی گرفتم، نوش جونم) و نه برای اینکه با نظر کسی مخالفم هستین، امتیاز منفی همیشه باعث درگریری شده (توی اپلای هم کلا امتیاز منفی دادن) رو برداشتند
نکته دیگه اینکه قرار بود از بحث در پابیلک پرهیز کنیم

سعید جان فرجام عزیز فقط خواست خودمون رو اصلاح کنیم و منظوری نداشت، واقعا بعضی موقعها که میام دوباره متن انگلیسی خودم توی فروم می خونم تعجب می کنم که چه اشتباه های عجیب و غریبی کردم

و آخرین جمله به نظر من: بزرگترین آیتمی که می تونه ما در کانادا زودتر به موفقیت برسونه همین زبانه، اگه این رو نداشته باشیم بقیه توانایی هامون زیر سوال می ره، تصور کنید شما می خواید یک مدیر بازرگانی حرفه ای که اسپانیایی بلده رو استخدام کنید چقدر می تونه بهتون کمک کنه (بدون مترجم هیچی!!!) ر

یکبار از وکیلم پرسیدم چه مهارتهایی توی کانادا دیمندترن برم یک کمی یاد بگیرم تا یکسال اول بی مصرف نباشم، بهش گفتم می گن نجاری و... خوبه؟!؟ برگشت گفت فقط زبان زبان زبان
با دونستن زبان حداقل توی یکسال اول می تونیم مشاغل برای بقا رو تا حدی داشته باشیم

خوشحال می شم هر کسی می تونه توی پیام خصوصی یا بعضی موقعها توی محیط فروم غلطهای گرامری لغوی و ساختاریمون رو بهمون بگن

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
124
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
shamloo said:

وحید جان کلاً واسه ماها رو همیشه یه جوری حساب کتاب میکنن که جزو کسایی باشیم که سماغ میمکن
!!!مشکل از این شانس لاکردار که اصولاً ماها نداریم! بابا باز شما!!! پرونده قبلی منو که رسماً دارن میفرستن تو سطل زباله
;D ;D ;D

از سال ۲۰۰۷ تا امسال پیشرفت کردی در عوض
در مکیدن سماق از توپ جمع کنی رسیدی به کاپیتانی بارسلونا

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
shamloo said:

بنده و پیمان عزیز همیشه با شرایط خودمون رو وفق میدیم! والا چهار تا مدیکال بدن، اونوقت خودم میشم دی جی جمعتون پیمان هم واستون میخونه
:p :p :p

من بدینوسیله آمادگی خودم رو برای برگزاری هر نوع مراسمی اعلام می کنم، به قول حسین جان تواناییی تطبیقمون هم خیلی عالیه

یک نمونه از مراسمهای برگزار شده خودم که برای مهیار گرفتم (لینک مراسم)، کارهای دیگه هم بلدم

سایر خدمات

خدمات خودکشی هم اگه خواستین مهیار
خدمات سفر به آمریکا و سماق مکیدن: وحید جان
خدمات خاص: فرهاد جون
خدمات ساختارهای عجیب فارسی و استفاده از (آیا) تحت هر شرایطی: رخساره جان
خدمات اخبار از این ور اونور: پانی جان
خدمات نحوه استفاده از فروم کانادا ویزا: سعید جان
خدمات ازدواج: مرسده جان
خدمات بیابون گردی: ترای هارد
خدمات مشاوره: امیر جان
خدمات زبان: فرجام جان
خدمات بچه ساکت کردن: تی تی جان
خدمات افتتاح حساب: غزال جان
بقیه خدمات متعاقبا اعلام خواهد شد

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:
بقیه خدمات متعاقبا اعلام خواهد شد[/font][/right]
;D ;D ;D
خیلی باحال بود خدا دلت و با مدیکال شاد کنه تو همین روزهای عزیز

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
[rtl]
یک دوستی داشتیم تو انجمن قبلی، همیشه پستهای انگلیسی میذاشت در حد شکسپیر! نمیدونم یادتونه یا نه! یک دوست دیگه هم داشتیم که مدرس آیلتس بودن اصلا. (که قطعا حرفه ای های زبان انگلیسی محدود به همین دو نفر نمیشد.)
از روزی که بحث پست گذاشتن به انگلیسی مطرحه به این فکر می کردم ای کاش این تیپ دوستان زحمت بکشن و در حد امکان غلطهای هرکس رو بهش بگن!
[/rtl]

Peymanrs said:

...

و آخرین جمله به نظر من: بزرگترین آیتمی که می تونه ما در کانادا زودتر به موفقیت برسونه همین زبانه، اگه این رو نداشته باشیم بقیه توانایی هامون زیر سوال می ره، تصور کنید شما می خواید یک مدیر بازرگانی حرفه ای که اسپانیایی بلده رو استخدام کنید چقدر می تونه بهتون کمک کنه (بدون مترجم هیچی!!!) ر

یکبار از وکیلم پرسیدم چه مهارتهایی توی کانادا دیمندترن برم یک کمی یاد بگیرم تا یکسال اول بی مصرف نباشم، بهش گفتم می گن نجاری و... خوبه؟!؟ برگشت گفت فقط زبان زبان زبان
با دونستن زبان حداقل توی یکسال اول می تونیم مشاغل برای بقا رو تا حدی داشته باشیم

خوشحال می شم هر کسی می تونه توی پیام خصوصی یا بعضی موقعها توی محیط فروم غلطهای گرامری لغوی و ساختاریمون رو بهمون بگن

ramin_320

Star Member
Jun 26, 2012
139
30
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April 22, 2009
AOR Received.
September 14, 2009
File Transfer...
December 1, 2011
Med's Request
June 25, 2012
Med's Done....
July 8, 2012
LANDED..........
AB
Peymanrs said:

من بدینوسیله آمادگی خودم رو برای برگزاری هر نوع مراسمی اعلام می کنم، به قول حسین جان تواناییی تطبیقمون هم خیلی عالیه

یک نمونه از مراسمهای برگزار شده خودم که برای مهیار گرفتم (لینک مراسم)، کارهای دیگه هم بلدم

سایر خدمات

بقیه خدمات متعاقبا اعلام خواهد شد
عالی در حد تیم ملی

aram_golbaghi

Hero Member
Jul 1, 2009
412
38
Vancouver
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
20-03-2010
Doc's Request.
10-06-2010
AOR Received.
22-08-2010
Med's Request
19-04-2012
Med's Done....
04-05-2012
به نظر من یک جا تو همی فروم باز بشه برای اصطلاحات و جملات کاربردی انگلیسی
البته یک سری همین الان هست، اما هدفمند تربشه بهتره
Just like those in Street Talk books .
I think reading even 2 3 sentences a day, could make those sentences ours.
Remember Mahboobeh was used to put those kind of stuff in her blog.