+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

hrbokaee

Newbie
Jul 18, 2012
9
1
اینجا کسی نه فکر مدیکال هست نه پاس ریکوست و نه...... خوب دوستان دور همی جمع شدند جفنگیات هم به راه است الی ماشاالله

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
ramin_320 said:
با سلام خدمت همه دوستان
لطفاً همانطور که در ابتدا اطلاع رسانی شده بود، لطف کنید و پست های قبلی خود را که امکان حذف دارد، به منظور کاهش حجم صفحات جهت سهولت دسترسی دیگران، پاک کنید. موفق باشید
بسیار پیشنهاد جالبی است
با توجه به زمان ایجاد پست، هر نفر نسبت به حذف پست های غیر ضروری اقدام نماید

Zandi

Newbie
Jul 22, 2012
8
1
Peymanrs said:

همونجوری که احتمالا در صفحات قبل خوندید برای اینکه بتونید اطلاعاتتون رو در پروفایلتون اضافه کنید باید حداقل 10 پست داشته باشید که فعلا 7 تا دارید
اون پیامی که شما بعنوان ارور تعبیرش کردید و به رنگ قرمز می یاد یکی از نقاط قوت این سایته که به شما اجازه می ده از این مسئله مطلع بشید که در حین تایپ کردن اطلاعات جدیدی توسط سایر کاربران اضافه شده و به شما این اختیار ور می ده که پس از خوندن یا نخوندن اونها پست جدیدتون رو ارسال کنید
صد در صد قبول دارم که اپلای ابرود به اصطلاح یوزر فرندلی تر بود و محیط جالبی داشت ولی شاید جمع کردن تمامی این افراد بخاطر اتفاقات خاصی که افتاد امکان پذیر نباشد
در ضمن کار کردن با این فروم برای من خیلی چیزها رو یاد داد و حتی من رو با چارچوبهای نگارش در این محیطها آشنا کرد. لازمه تاکید کنم فرومهای شبیه این فروم زیاد هستند و احتمال در آینده هم مجبور بشیم از این قبیل فرومها استفاده کنیم
;)توی علم مدیریت می گند باید از تهدیدها فرصت خواست
به هر حال خوشحال می شیم کنار ما به مونید و یا گه گداری سری به ما بزنید
پیمان عزیز

منم خوشحال میشدم که شما برمیگشتید

من پست شما و جواب مدیران آآ را دیدم، قبول دارم که به شما خوب جواب ندادن و میتونستن خیلی بهتر به شما جواب بدن

و لازمه که غیر از قوانین فروم، اصول ابتدایی یک مدیریت خوب را را هم به مدیران آموزش بدن

من دارم یک نامه برای ادمین آآ مهرداد مینویسم و همه مواردی که باعث شد عده ای از اونجا دل بکنن مینویسم، بهرحال اون ادمین هست و براش مهمه که کاربران بیشتری در فروم باشه، و شاید اصلا در جریان خیلی از کارهای مدیران نباشه و همین طور برعکس شاید ما در جریان خیلی امور نباشیم، الان به نظر من کسی باعث شد حسین کاظمی از آآ بیرون بیاد، جناب امیر راد بود که دائم خودشو قاطی مدیرت میکنه و پیام های مدیریتی میفرسته که شما پستت بر خلاف قانون فلانه خیلی دوست داره مدیر بشه ، من اینم براشون مینویسم که جلوی این کاربران که عین بچه ها خودشیرینی میکنن، بگیرن،

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
hrbokaee said:
اینجا کسی نه فکر مدیکال هست نه پاس ریکوست و نه...... خوب دوستان دور همی جمع شدند جفنگیات هم به راه است الی ماشاالله
دوست عزیز
خدایی ما که نمیتوانیم گلوی آفیسر مربوطه را فشار دهیم و مجبورش کنیم که مدیکال و پاس ریکوئست صادر کنه. فعلا دعا میکنیم و در ضمن بعضی از دوستان پیشنهاد ارسال نامه اعتراضی نمودند و شما هم نظرتان را بیان کنید و راه حل مناسب پیشنهاد دهید تا از این خشکسالی مدیکال خلاص شویم
حق یارتان

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
دوستان خواهش میکنم به آزادی حق انتخاب بقیه احترام بذارین

دوستامون پیمان و یوتب عزیز نکات خوب و مهمی رو اشاره کردند
هر موقع خبر مهمی هم باشه بالاخره هم یه سری اینجا هستن اطلاع رسانی
میکنن هم یه سری فروم ها و وبلاگهای دیگه
خدا رو شکر منابع بسیار زیاده

جالبیش اینه هم به این محیط اعتراض میشه هم به محیط ساکت و خلوت بقیه جاها
خب اگه صرفا اطلاعاتی محض باشه وقتی الان خبر خاصی نیست میشه همون سکوت و رخوت

لطفا الان که در ابتدای شکل گیری این جمع هستیم و دوستان میخوان با
محیط اینجا بیشتر آشنا بشن و قابلیت های اکانتشونو بالاتر ببرن
خواهش میکنم یه مقدار صبورتر باشید تا این تاپیک هم بهتر جا بیفته
ممنون

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
Zandi said:
پیمان عزیز

منم خوشحال میشدم که شما برمیگشتید

من پست شما و جواب مدیران آآ را دیدم، قبول دارم که به شما خوب جواب ندادن و میتونستن خیلی بهتر به شما جواب بدن

و لازمه که غیر از قوانین فروم، اصول ابتدایی یک مدیریت خوب را را هم به مدیران آموزش بدن

من دارم یک نامه برای ادمین آآ مهرداد مینویسم و همه مواردی که باعث شد عده ای از اونجا دل بکنن مینویسم، بهرحال اون ادمین هست و براش مهمه که کاربران بیشتری در فروم باشه، و شاید اصلا در جریان خیلی از کارهای مدیران نباشه و همین طور برعکس شاید ما در جریان خیلی امور نباشیم، الان به نظر من کسی باعث شد حسین کاظمی از آآ بیرون بیاد، جناب امیر راد بود که دائم خودشو قاطی مدیرت میکنه و پیام های مدیریتی میفرسته که شما پستت بر خلاف قانون فلانه خیلی دوست داره مدیر بشه ، من اینم براشون مینویسم که جلوی این کاربران که عین بچه ها خودشیرینی میکنن، بگیرن،

دوست عزیز ، علیرغم اینکه من در اپلای ابرود هیچ فعالیتی ندارم ، ۵ ماه پیش ، از روی دلسوزی ، برای مهرداد عزیز ، یک متن بلند و بالا نوشتم. اما تا الان متن من خونده نشده !!! پس زیاد روی این مساله سرمایه گذاری نکنید

hamed.

Hero Member
Feb 15, 2012
291
41
تهران
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-05-2009
Doc's Request.
15-05-2009
AOR Received.
01-06-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
01-08-2012
LANDED..........
BC
[size=10pt][size=10pt]
utab said:
[size=11pt]دوست عزیز
خدایی ما که نمیتوانیم گلوی آفیسر مربوطه را فشار دهیم و مجبورش کنیم که مدیکال و پاس ریکوئست صادر کنه. فعلا دعا میکنیم و در ضمن بعضی از دوستان پیشنهاد ارسال نامه اعتراضی نمودند و شما هم نظرتان را بیان کنید و راه حل مناسب پیشنهاد دهید تا از این خشکسالی مدیکال خلاص شویم
حق یارتان​
utab said:
سلام
من هم با اعتراض موافقم
فکر میکنم تا به یک نتیجه واحد برسیم این یک ماه هم میگذره
نتیجه دادگاه سیمپلفایدها این بود که وزارت مهاجرت ظرف 120 روز به پرونده آنها رسیدگی کنه که فکر میکنم ردی ها و قبولی ها را مشخص کنند و احتمالا دوباره کار روی پرونده های ما به طور جدی شروع میشه​

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
mahdi717 said:
[rtl]اون اخطار میگه قبل از post‌ مطلبتو یه review‌ بکن.
چیز مهمی نیست.
[/rtl]​
مرسی +1 ببخشید فعلا نمی تونم امتیاز بدم بهتون​

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
saeedm said:
بچه ها من به شخصه مخلص همتون هم هستم ، اما کار با این فروم عصبیم میکنه ....جدی عصبی میشم ....شاید من فقط باهاش مشکل دارم .. به هر حال من میرم همون آکادمیاکافه ...لطفا اگه خبری شد ما رو هم در جریان بزارین ....اگه درآمدی هم روی این فرومها هست ترجیح میدم به یه هموطن متخصص برسه . مسلما با بالا رفتن آمار اونجا اگه درآمدی باشه بیشتر میشه ...امیدوارم اونجا هم ببینمتون [size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size]

http://www.academiacafe.com/pf/Thread-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D9%87-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA?page=23

با سلام و ارادت
باید خدمتتون عرض کنم بهتره خودتون و برای تغییرات آماده کنین اونم از نوع سختش عوض کردن فروم هم میتونه یک تغییر باشه
به نظر من تغییر همیشه خوبه و میتونه باغث پیشرفت بشه حتی اگه تغییر یک فروم باشه وباز بنا به نطر شخصی این حقیر نباید در تغییرات زود از میدون به در بریم حتی اگر یک فروم باشه
من خودم به شخصه همیشه در تغییرات با مشکلاتش میجنگم تا به دستش بیارم باز حتی اگه تغییر یک فروم باشه
ارادتمند شما مونا

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
saeedm said:
بچه ها من به شخصه مخلص همتون هم هستم ، اما کار با این فروم عصبیم میکنه ....جدی عصبی میشم ....شاید من فقط باهاش مشکل دارم .. به هر حال من میرم همون آکادمیاکافه ...لطفا اگه خبری شد ما رو هم در جریان بزارین ....اگه درآمدی هم روی این فرومها هست ترجیح میدم به یه هموطن متخصص برسه . مسلما با بالا رفتن آمار اونجا اگه درآمدی باشه بیشتر میشه ...امیدوارم اونجا هم ببینمتون [size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size]
آقا سعید من هم اینجا راحت نیستم کار تو آکادمیا به نظر من خیلی بهتره ولی ظاهرا بقیه اینجارو ترجیح می دن کسی می تونه جواب بده وقتی پست میزارم چیکار کنم که دوباره تو صفحه اصلی فروم نره ؟​

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
utab said:
دوست عزیز
حق یارتان

منم با شما کاملا موافقم
حالا اگه مدیکال یا ... نمیاد چیکار کنیم
باید بشینیم غصه بخوریم؟؟؟؟؟
اخه کاری از دستمون برنمیاد جز غصه خوردن
فقط باید اعتراض کرد که اون هم به نظر من اگه زیادتر از حد باشه لوث (منظورم لوس نیست ها ) میشه

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
mercedeh said:
آقا سعید من هم اینجا راحت نیستم کار تو آکادمیا به نظر من خیلی بهتره ولی ظاهرا بقیه اینجارو ترجیح می دن کسی می تونه جواب بده وقتی پست میزارم چیکار کنم که دوباره تو صفحه اصلی فروم نره ؟​
دوست عزیز
بعد از اینکه توانستید وارد پروفایلتان شوید به قسمت " لوک اند لی آت " بروید و آیتم پنجم را کلیک کنید​

farhadjoon

Star Member
Jul 17, 2012
56
12
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-04-2010
AOR Received.
28-06-2010
File Transfer...
03-02-2012
شیخی را از احوالات مهاجرت پرسیدند، بگفت هم چون شب اول قبر ماند و هرکسی را بسته به سنگینی نامه ی اعمالش حکمی دگر است.
لیک اهل سلوک فرموده اند که هفت مرحله دارد و مرتبت هرکدام را ندانی مگر از آن مرحله به سلامت بیرون آیی و اگر مرد راه نباشی به خوان هفتم نرسی.
اول) نیت: آن لحظه است که مهاجر به ستوه می آید و عزم هجرت می کند. از این نقطه فرد از خاک خود کنده شده است و ولوله ی عزیمت در جانش افتاده و به جرگه ی مهاجرین پیوسته است. از مناسک این مرحله سعی بین صفا و مروه و دویدن به دنبال وکیل و انتظار در صف طویل درب سفارت و دارالترجمه و آزمون آیلتس و تافل و نوافل و ال و بل است و این خود اول قدم است.
دوم) استجابت: زمانی است که صبر مسافر به بار می نشیند و مهر ویزای بلاد خارجه بر پاسپورت وی کوبانده می شود. مهاجر در این مرحله خود را پیروزترین مردمان جهان می داند و هموطنانش را به چشم کور و کچل هایی می بیند که در باتلاق بی فرهنگی و ترافیک و فقر فرو می روند و به خود افتخار می کند که به زیرکی و رندی از این جهنم جهیده است.
سوم) عزیمت: مرحله ی گذاشتن تمام وابستگی ها از خانه و زندگی و متعلقین و متعلقات و دوستان و اقوام است. برخی این مرحله را به مرگ تعبیر کنند. با هجوم خاطرات و دلبستگی ها اندک اندک ترس و تردید در مهاجر فزونی می گیرد. سرانجام وی زندگی اش را در چمدانی جمع می کند و پس از گذشتن از زیر آیینه و قران به سمت ناشناخته ها رهسپار می شود.
چهارم) شعف: مهاجر چون در بلاد کفر فرو می آید خود را در بهشتی می یابد سبز و تمیز و منظم، مردمانش خندان و جوی های شراب روان و لعبتکان نیمه عریان و مو طلایی شادان از کنار وی عبور می کنند. مردان مسلمان را در این مرحله شعف دو برابر نسوان است و غالباً هنوز عرق راه از چهره بر نگرفته بر در عرق فروشی و نایت کلاب و بار و دیسکو و استریپ کلاب صف می بندند تا سیر و سلوک عرفانی خویش آغاز نمایند.
پنجم) بحران هویت: مهاجر تلاش می کند هویت گذشته اش را فراموش کرده و در جامعه ی جدید ذوب شود. وی ناگهان از "کلثوم جوراب آبادی سنگ سری اصل" تبدیل به "کاترینا ماریا سانتا کروز" می شود. اگر از جماعت نسوان باشد در این مرحله بطور حتم موههای خود را بلوند می کند و با پوست سیاه سوخته و ابرو پاچه بزی و کله ی طلایی زهره ی هر بیننده ای را می برد. در این مرتبه از سلوک دامن های کوتاه و پوشیدن لباس های آلاپلنگی و استفاده مکرر از کلمات اوه مای گاد و اوه شیت از اوجب واجبات می باشد.
ششم) غربت: در این مرحله مهاجراندک اندک متوجه می شود که در دیار جدید غربیه است و به احتمال قوی غریبه هم باقی خواهد ماند و خودش هم چیزی شبیه همان مردم کور کچلی است که از آنها فرار کرده است و هیچ سنخیتی با این مردم خونسرد و مامانی و قد بلند ندارد. جلوی آینه می ایستد و ناگهان می بیند که یک شرقی کوتوله و احساساتی و قانون گریز و سیاه سوخته است و با موههای طلایی اش نه تنها شبیه نیکول کیدمن نشده بلکه شبیه هویج شده است. در اینجا مهاجر ناگهان دچار نوستالژی شدید برای کشک بادمجان و دلمه و دیزی با نان سنگک می شود و به یاد بوی ترمه ی خانوم بزرگ و قلیون و مزه انار دون کرده و صدای نون خشکی می افتد و دیدگانش از اشک تر می شود.
مریدان پرسیدند هفتمین مرتبت چیست؟ نگاه عاقل اندر سفیهی کرد و گفت:
هفتم را هر کس خودش مینویسد!​

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
Pani85 said:
من دقیقا متوجه سوالت نشدم مرسده جان. میخوای تو صفحه اصلی فروم نره کجا بره؟
تو فرومای دیگه بعد از فرستادن پست صفحه عوض نمی شه اینجا بعد از پست باید همه مراحلو از اول صفحه طی کنیم یعنی از قسمت واردن شدن به سایت امیدوارم درست عنوان کرده باشم​

Pani85

Hero Member
Jun 25, 2012
554
65
Tehran
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
utab said:
دوست عزیز
بعد از اینکه توانستید وارد پروفایلتان شوید به قسمت " لوک اند لی آت " بروید و آیتم پنجم را کلیک کنید​
+1 for you...

راستی ششمیش هم همون مشکل قبلی مرسده هستش