+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Kasra

Full Member
Sep 17, 2011
39
3
close to Munich
Category........
Visa Office......
Vienna
NOC Code......
3113
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Jan 2011
AOR Received.
Apr 2011
IELTS Request
Sent with application
Med's Request
May 2012
Med's Done....
Jun 2012
Interview........
??
Passport Req..
??
VISA ISSUED...
??
LANDED..........
??

درود بر همگی‌
یکی‌ از آشنایان ما پاس‌ها شون فرستاده وین برای ویزا (با پست سفارشی ولی‌ بدون امضا!!) پست میگه ما تحویل سفارت دادیم، سفارت میگه پاس‌ها بدست ما نرسیده. مدیکال هم تا ۱۰ آگوست وقت داره!!!!

کاری میتونه بکنه، یا باید تقاضا پاس جدید کنه و مدیکال دوباره؟؟؟

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
بچه ها مشکل ویزا و پاسپورت هنوز حل نشده همونطور که گفتم اون ایمیل در خصوص تحویل پاسپورت در تهران اشتباه بوده

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?20504-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-FSW-%28%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-29-%D8%B4%D8%BA%D9%84%D9%87-1000-CAP%29/page990

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto

ramin_320

Star Member
Jun 26, 2012
139
30
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
April 22, 2009
AOR Received.
September 14, 2009
File Transfer...
December 1, 2011
Med's Request
June 25, 2012
Med's Done....
July 8, 2012
LANDED..........
AB
با سلام خدمت همه دوستان
لطفاً همانطور که در ابتدا اطلاع رسانی شده بود، لطف کنید و پست های قبلی خود را که امکان حذف دارد، به منظور کاهش حجم صفحات جهت سهولت دسترسی دیگران، پاک کنید. موفق باشید

mahdi717

Star Member
Jul 19, 2012
155
24
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-05-2009
Doc's Request.
23-6-2009
AOR Received.
01-12-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
06-08-2012
Med's Done....
13-08-2012
Passport Req..
Comming soon...
VISA ISSUED...
یه روزی از همین روزها
Peymanrs said:

هست، باید آفیس 2003 به بعد داشته باشی و با پاور پوینت بازش کنی PPSX فایلش
;Dراستی دستم درد نکنه، خیلی زحمت کشیدم
در ضمن آفیس 2013 هم اموده، خیلی باحاله
ویندوز 8 هم تا آبان می یاد
می گم عجب فرومی شده، دقیقا شده چت !!! خدا از سر تقصیرات جان کوچولو بگذره، نصف شبی جمع شدیم درباره لهجه مشهدی و شیرازی و آفیس و ویندوز حرف می زنیم
[rtl]
پیمان جان ویندوز ۸ که خیلی وقته اومده.
من تقریبا ۲ ماهه دارم ازش استفاده میکنم.
[/rtl]​

mahdi717

Star Member
Jul 19, 2012
155
24
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-05-2009
Doc's Request.
23-6-2009
AOR Received.
01-12-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
06-08-2012
Med's Done....
13-08-2012
Passport Req..
Comming soon...
VISA ISSUED...
یه روزی از همین روزها
mercedeh said:
یچه ها من دیگه کم کم نگران مدیکال شدم هیچکی نظری نداره ؟ نوشتن اینجا هم سخته برام هروقت خواستم بنویسم پیام اخطار داده ظاهرا باید فقط نوشته های دوستانو بخونم
[rtl]اون اخطار میگه قبل از post‌ مطلبتو یه review‌ بکن.
چیز مهمی نیست.
[/rtl]​

titi_lotfi

Hero Member
Jul 16, 2012
771
36
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4121
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
02-04-2009
Doc's Request.
11-08-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Request
11-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
ramin_320 said:
با سلام خدمت همه دوستان
لطفاً همانطور که در ابتدا اطلاع رسانی شده بود، لطف کنید و پست های قبلی خود را که امکان حذف دارد، به منظور کاهش حجم صفحات جهت سهولت دسترسی دیگران، پاک کنید. موفق باشید
[size=10pt]کاملا موافقم. بعد از این گپ زدیم خودمون حذف کنیم.
[/size]

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Kasra said:

درود بر همگی‌
یکی‌ از آشنایان ما پاس‌ها شون فرستاده وین برای ویزا (با پست سفارشی ولی‌ بدون امضا!!) پست میگه ما تحویل سفارت دادیم، سفارت میگه پاس‌ها بدست ما نرسیده. مدیکال هم تا ۱۰ آگوست وقت داره!!!!

کاری میتونه بکنه، یا باید تقاضا پاس جدید کنه و مدیکال دوباره؟؟؟

فرستاده باشه چون سابقش توی گم کردن مدارک وجود داره DHL ببین کسری جان اگر رسید پستیش امضا نداره که مشکل داره، مخصوصا اگر با
بگید از طریق مدیر داخلی شرکت پستی دنبال کنه، در صورتیکه پاسپورت گم شده باشه دردسر گرفتن مجددش خیلی زیاده

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
دوستان سلام
دیشب را از شما غافل شدم و صبح آمدم ببینم خبری هست یا نیست، دیدم ده پانزده صفحه ( ماشاالله ) اضافه شده اونهم از دلار شروع شده و ادامه آن به آموزش لحجه شیرین شیرازی. جهت پاسخگویی به چند پست، جوابها را یکجا می آورم
اول در مورد مدت جواب کیپس اگر از این سایت
http://www.visafile.info/
استفاده کرده باشید، بین یکماه تا 45 روز که برای من یکماهه آمد
دوم این سایت اگر اشتباه نکرده باشم متعلق به جناب وکیل آقای دیوید کوهن می باشد و نه هندی ها، طراحی سایت بیشتر بر اساس زبان انگلیسی و فرانسه می باشد و حالا ما از آن برای پارسی زبانان استفاده می کنیم
سوم اینکه در مورد نامه اعتراضی، نظر من این است که حالا که ما سالی رو ساختیم، ماهی را نیز می سازیم و باید یک مقدار دیگه صبر کرد تا ببینیم دستورالعمل آنها چیست، خصوصا آنکارایی ها که دست به ردیشون عالیه
فعلا تا بعد

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
ramin_320 said:
با سلام خدمت همه دوستان
درسته رامین جان . اما ما کلی پست چرت و پرت نوشتیم تا این فروم ما رو آدم حساب کنه و بزاره امتیاز بدیم و مسج بفرسیم [size=10pt][/size]

saeedm

Star Member
Jul 17, 2012
78
15
Job Offer........
Pre-Assessed..
utab said:
دوستان سلام
دیشب را از شما غافل شدم و صبح آمدم ببینم خبری هست یا نیست، دیدم ده پانزده صفحه ( ماشاالله ) اضافه شده اونهم از دلار شروع شده و ادامه آن به آموزش لحجه شیرین شیرازی. جهت پاسخگویی به چند پست، جوابها را یکجا می آورم
اول در مورد مدت جواب کیپس اگر از این سایت
http://www.visafile.info/
استفاده کرده باشید، بین یکماه تا 45 روز که برای من یکماهه آمد
دوم این سایت اگر اشتباه نکرده باشم متعلق به جناب وکیل آقای دیوید کوهن می باشد و نه هندی ها، طراحی سایت بیشتر بر اساس زبان انگلیسی و فرانسه می باشد و حالا ما از آن برای پارسی زبانان استفاده می کنیم
سوم اینکه در مورد نامه اعتراضی، نظر من این است که حالا که ما سالی رو ساختیم، ماهی را نیز می سازیم و باید یک مقدار دیگه صبر کرد تا ببینیم دستورالعمل آنها چیست، خصوصا آنکارایی ها که دست به ردیشون عالیه
فعلا تا بعد
دیوید کوهن وزیر خزانه داری آمریکا ؟! چرا ا.مده فروم واسه کانادا زده .......آره قبول دارم این واسه فارسی نیست

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
Lidaaa said:
سلام اقای یوتب
الان شما منظورتون با کی بود؟گفتم نکنه منظورتون باز منم؟؟
;D
شوخی میکنم باهاتون
من از دو روز پیش که یکی از دوستان اینجا با تعابیری گفتن کسی جواب فلان پستم رو نده و اینجور چیزا سعی میکنم پست کم بذارم پس احتمالا منظورتون این دفعه من نباشم
;D
سلام خدمت دوست عزیز لیدا خانم
یادم هست زمانی که تلویزیون 4 تا کانال بیشتر نداشت، یکی از دوستانم موقعی که حوصله تماشای تلویزیون را نداشت با صدای بلند میگفت بزنیم کانال 5 ببینیم چی داره و تلویزیون را به آسانی خاموش میکرد و سکوت محیط را فرا می گرفت و به مطالعه اش ادامه می داد
منظور من از بیان آن پست تذکری بود تا اگر کسی از این محیط شلوغ اما صمیمی خوشش نمیاد، را حل ساده است و سویچ کنند به یک کانال دیگه
زمانی که دیپلم را گرفتم تنها جایی که من یک جزوه در مورد کانادا دیده بودم، یک کیوسک روزنامه فروشی میدان انقلاب بود که هر موقع میرفتم و در مورد این جزوه سوال میکردم میگفت تمام شده!؟ و بعد آن این نگهبان و دربان سفارت کانادا از دست ما عاجز بود، خوشبختانه حالا تو محیط مجازی پر شده از اطلاعات مهاجرت به کانادا از وبلاگ بیادماندنی شانتمیتس تا الی ماشاالله
لیدا خانم عزیز
من نسبت به شما ارادت دارم و احترام خاصی برای شما قائلم و این پست را خطاب به شما ننوشتم و در پیام خصوصی به پیمان عزیز توضیح دادم. تمامی دوستان در یک استرس کامل بسر میبرند و اگر نتوانند در یک محیط شاد فعالیت کنند، واقعا یک فاجعه است و تحمل این همه انتظار بسیار سخت و مشکل است
باز هم از شما و از دوستان عزیز پانی و امیر مهربان در بوجود آوردن این مکان بسیار سپاسگزارم

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
saeedm said:
دیوید کوهن وزیر خزانه داری آمریکا ؟! چرا ا.مده فروم واسه کانادا زده .......آره قبول دارم این واسه فارسی نیست
سعید خان
نه بابا وزیر کجا بود​
http://www.canadavisa.com/

Zandi

Newbie
Jul 22, 2012
8
1
saeedm said:
بچه ها من به شخصه مخلص همتون هم هستم ، اما کار با این فروم عصبیم میکنه ....جدی عصبی میشم ....شاید من فقط باهاش مشکل دارم .. به هر حال من میرم همون آکادمیاکافه ...لطفا اگه خبری شد ما رو هم در جریان بزارین ....اگه درآمدی هم روی این فرومها هست ترجیح میدم به یه هموطن متخصص برسه . مسلما با بالا رفتن آمار اونجا اگه درآمدی باشه بیشتر میشه ...امیدوارم اونجا هم ببینمتون [size=10pt][size=10pt][size=10pt][/size][/size][/size]
برای منم سخته و اصلا
user friendly

، انیست و سخته، علی رغم تلاش هام نتونستم اطلاعاتم را وارد کنم و با ارور مواجه شدم

همین پست را خواستم بفرستم، دو تا اخطار به من داده

من برمیگردم به همون آآ، من خودم اونجا کارت قرمز گرفتم، ولی دلیل نمیشه واسه یک کارت کلا ول کنم

به نظر من شماها خیلی قضیه را گنده کردید، الان این تاپیک کنید، 50 صفحش کاملا نامرتبطه و خوشحالید که محیط صمیمی ایجاد شده، خوب این خوش و بش ها را میشه تو صفحه شخصی کاربرا در آآ هم انجام داد

علی رغم میل باطنی، مجبورم بگم تا درودی دیگر بدرود

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
Zandi said:
برای منم سخته و اصلا
user friendly

، انیست و سخته، علی رغم تلاش هام نتونستم اطلاعاتم را وارد کنم و با ارور مواجه شدم
همین پست را خواستم بفرستم، دو تا اخطار به من داده
من برمیگردم به همون آآ، من خودم اونجا کارت قرمز گرفتم، ولی دلیل نمیشه واسه یک کارت کلا ول کنم
به نظر من شماها خیلی قضیه را گنده کردید، الان این تاپیک کنید، 50 صفحش کاملا نامرتبطه و خوشحالید که محیط صمیمی ایجاد شده، خوب این خوش و بش ها را میشه تو صفحه شخصی کاربرا در آآ هم انجام داد
علی رغم میل باطنی، مجبورم بگم تا درودی دیگر بدرود

همونجوری که احتمالا در صفحات قبل خوندید برای اینکه بتونید اطلاعاتتون رو در پروفایلتون اضافه کنید باید حداقل 10 پست داشته باشید که فعلا 7 تا دارید
اون پیامی که شما بعنوان ارور تعبیرش کردید و به رنگ قرمز می یاد یکی از نقاط قوت این سایته که به شما اجازه می ده از این مسئله مطلع بشید که در حین تایپ کردن اطلاعات جدیدی توسط سایر کاربران اضافه شده و به شما این اختیار ور می ده که پس از خوندن یا نخوندن اونها پست جدیدتون رو ارسال کنید
صد در صد قبول دارم که اپلای ابرود به اصطلاح یوزر فرندلی تر بود و محیط جالبی داشت ولی شاید جمع کردن تمامی این افراد بخاطر اتفاقات خاصی که افتاد امکان پذیر نباشد
در ضمن کار کردن با این فروم برای من خیلی چیزها رو یاد داد و حتی من رو با چارچوبهای نگارش در این محیطها آشنا کرد. لازمه تاکید کنم فرومهای شبیه این فروم زیاد هستند و احتمال در آینده هم مجبور بشیم از این قبیل فرومها استفاده کنیم
;)توی علم مدیریت می گویند باید از تهدیدها فرصت ساخت
به هر حال خوشحال می شیم کنار ما به مونید و یا گه گداری سری به ما بزنید