+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Ghazalllll said:
[rtl]
خوشحالم می بینم همه اصلی ها (خونه، دانشگاه و ...) رو که تهش رو در آوردی و حل کردی رسیدی به اوقات فراغت! اینطوری قبول نیستا! هر کدوم رو خودت رفتی باید برامون عکس بذاری با توضیحات!!!
[/rtl]

خونه که تموم شد رفت، بقیشم که از قبل حل شدس
گشت و گذار هم که عاشقشم جاهای خوبشو درآوردم، پامون برسه برنامه هامونو اجرا میکنیم

uniques3

Star Member
May 1, 2012
137
20
123
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
2 Nov 2009
Doc's Request.
8 Jan 2010
AOR Received.
10 May 2010
File Transfer...
12 Dec 2011
Med's Request
05 Sep 2012
Passport Req..
Very Soon
VISA ISSUED...
Very Soon
LANDED..........
Toronto
helensalon said:

تا جایی که من میدونم باید مشخص باشه این پول از کجا داره میاد یعنی محل و منبعی که پول و به دست میارین مشخص بشه و طبق مدارک و اسناد به کانادا نشون بدین که منبع پول از کجاست به خاطر مسائل پول شویی
دوم اینکه راه هایی برای انتقال پول داشته باشین چون به خاطر تحریم ها کمی سخته ولی هست راه هایی که بشه این کارو کرد
ممنون دوست عزیز

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
try hard said:

غزال جان به نظرت این دو تا دوره که اسمش رو گفتی بهتره تو ایران بگذرونیم مثلا یه موسسه تو ایران مثل پژوهشگاه علوم و فناوری یا بریم کانادا و اونجا بگذرونیم.
اگه خدا بخواد و مدیکالم بیاد میخوام این دوره ها رو بگذرونم
چی پیشنهاد می کنی؟

گذروندن دوره های کاربردی برای ما که به یک کشور تخصص گرا می خوایم بریم ضروریه که بهتره از همین الان براش برنامه ریزی کنیم

بنظر من بهتره اولویت رو به گذروندن دوره در اونجا بدیم چون
یک - دوره های کانادا با نیازهای کاری اونجا تطابق بیشتری داره
دو - در دوره گذر (6 ماه یا یکسال اول) باید بتونیم حتما در اجتماع کانادا حضور داشته باشیم که گذروندن دوره بهترین فرصت برای زندگی در محیط اجتماعی کاناداست
سه- گذروندن دوره های مربوطه در کانادا فرصتی رو ایجاد می کنه که بتونیم زبانمون رو تقویت کنیم
چهار- در دوره های اونجا می تونیم ارتباطات لازم رو با سایر افراد کلاس و همکارهای احتمالیمون برقرار کنیم
پنج - مدارک انتهای دوره کانادا صد در صد اعتبار بیشتری خواهد داشت
شش- برخی از این کلاسها امکانات ارتباط با کارفرماها رو برقرار می کنند

اما، اگر الان وقتش و پولش رو دارید بطور قطع اینجا هم دوره بری خیلی کمکت می کنه، البته شما که توی عسلویه هستی فکر نکنم به دوره های کاربردی و تخصصی دسترسی داشته باشی

یک نکته خیلی خیلی مهم در این زمانی که ما هستیم اینه که باید در خصوص موضوع کاریمون بریم ببینیم کانادا چه خبره
مثلا

یک - سازمانهای ذیربطش کی ها هستند و کجاها هستند
دو- قوانین و مقررات مربوطه در کشور کانادا در حوزه کاریمون چجوریه
سه - چه عنواین کاری برای کارفرماهای کانادایی جذاب تره
چهار- رزومه کاریمون در تخصص کاریمون باید چجوری باشه (رزومه انگلیسی دارم ولی رزومه نویسی به سبک کاندایی ها کلی داستان داره)ا

بطور مثال من توی چند هفته گذشته در زمینه کاری خودم (بازرگانی بین الملل) کلی فایل بدرد بخور در خصوص قوانین مربوط به گمرک کانادا، تعرفه کالا، کارت بازرگانی، پیش نیازهای لازم برای واردات و صادرات و سایتهای مربوطه رو پیدا کردم و دارم می خونم

و آخرین نکته مهم بنظر من
اینکه همه چیز رو بذاریم وقتی رسیدیم اونجا بگیم می ریم می بینیم چجوریه بدترین اشتباهه و باعث می شه منابع مالی محدودمون راحت از دستمون بره

بدون شوخی بگم، به نظر من مهیار رو باید یکجوری الگو قرار بدیم، وقتی می بینم اینجوری زیر و بم کانادا رو در میاره خودم رو مجبور می کنم بیشتر اطلاعات کسب کنم تا بتونم زودتر جذب بازار کاری و همچنین زندگی کانادایی بشم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
uniques3 said:
بچه ها این امیل دیشب از طرف وکیل ما اومده یعنی چه ؟

Yesterday the agreement between CIC and us respectively counsel pertaining processing of files submitted between February 2008 and June 2010 was signed.
• A request for updated form(s) and documentation and the medical forms will be sent by CIC within 21 days

• Within 180 days of receipt of whatever has been requested or, if only a medical, the medical results, the visas are to be issued. At a minimum, there will be a request to provide a current police clearance for each adult for each country where s/he has resided for at least six, continuous months since age 18. If such police clearances were submitted previously and you have not spent six months there subsequently, new clearances are not required.

اعلام آمادگی مدارکه
ولی یک نکته جالب داره مثل اینکه بخشنامه ای دریافت کردن که اگه اجرا بشه بارون که سهله سیل همتونو میبره

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

مرسی از اطلاع رسانی و خبر خوبت

راستی وکیلت کیه مگه؟
این متن خیللللللللی خیلی مهمه
به قول مهیار اگه همچین چیزی باشه طوفان در راهه
یه زنگ به وکیلت بزن زیر و بم این ایمیل رو دربیار لطفا
دقیقا چیه ؟ قبلا چیزی گفته بودAgrreement این
این ایمیل شامل همه موکلهاش می شده یا شما که 21 روز رو تعیین کرده
من یکماه از شما جلوترم، یعنی ممکنه خبر خوبی در راه باشه
کیه که اشاره شده؟ US در ضمن این
uniques3 said:

Yesterday the agreement between CIC and us respectively counsel pertaining processing of files submitted between February 2008 and June 2010 was signed.
• A request for updated form(s) and documentation and the medical forms will be sent by CIC within 21 days

• Within 180 days of receipt of whatever has been requested or, if only a medical, the medical results, the visas are to be issued. At a minimum, there will be a request to provide a current police clearance for each adult for each country where s/he has resided for at least six, continuous months since age 18. If such police clearances were submitted previously and you have not spent six months there subsequently, new clearances are not required.

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
uniques3 said:

خب اینکه خیلی خوبه
تا 21 روز دیگه مدیکالت میاد
:-* :-* :-* :-*

Samaa

Star Member
Aug 5, 2012
54
9
Iran-tehran
Category........
Visa Office......
Warssow
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
14-sep-2009
Doc's Request.
4-nov-2009
AOR Received.
12-jan-2010
File Transfer...
11-Dec-2011
Med's Request
بزوديييي ايشالله
توي فروم اپلاي الان خوندم يكي بعد ٨ ما د م شده ، و ازش آپديتم نخواسته بودن تا حالا ...... اين يعنيييييييييي چچچيييييييييييي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
uniques3 said:

یک مقدار قضیه بودار هست !!!!

try hard

Hero Member
Jul 19, 2012
206
26
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7216
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
11-10- 2011
File Transfer...
23-01-2012
Med's Request
whenever
LANDED..........
Toronto
Peymanrs said:

گذروندن دوره های کاربردی برای ما که به یک کشور تخصص گرا می خوایم بریم ضروریه که بهتره از همین الان براش برنامه ریزی کنیم

بنظر من بهتره اولویت رو به گذروندن دوره در اونجا بدیم چون
یک - دوره های کانادا با نیازهای کاری اونجا تطابق بیشتری داره
دو - در دوره گذر (6 ماه یا یکسال اول) باید بتونیم حتما در اجتماع کانادا حضور داشته باشیم که گذروندن دوره بهترین فرصت برای زندگی در محیط اجتماعی کاناداست
سه- گذروندن دوره های مربوطه در کانادا فرصتی رو ایجاد می کنه که بتونیم زبانمون رو تقویت کنیم
چهار- در دوره های اونجا می تونیم ارتباطات لازم رو با سایر افراد کلاس و همکارهای احتمالیمون برقرار کنیم
پنج - مدارک انتهای دوره کانادا صد در صد اعتبار بیشتری خواهد داشت
شش- برخی از این کلاسها امکانات ارتباط با کارفرماها رو برقرار می کنند

اما، اگر الان وقتش و پولش رو دارید بطور قطع اینجا هم دوره بری خیلی کمکت می کنه، البته شما که توی عسلویه هستی فکر نکنم به دوره های کاربردی و تخصصی دسترسی داشته باشی

یک نکته خیلی خیلی مهم در این زمانی که ما هستیم اینه که باید در خصوص موضوع کاریمون بریم ببینیم کانادا چه خبره
مثلا

یک - سازمانهای ذیربطش کی ها هستند و کجاها هستند
دو- قوانین و مقررات مربوطه در کشور کانادا در حوزه کاریمون چجوریه
سه - چه عنواین کاری برای کارفرماهای کانادایی جذاب تره
چهار- رزومه کاریمون در تخصص کاریمون باید چجوری باشه (رزومه انگلیسی دارم ولی رزومه نویسی به سبک کاندایی ها کلی داستان داره)ا

بطور مثال من توی چند هفته گذشته در زمینه کاری خودم (بازرگانی بین الملل) کلی فایل بدرد بخور در خصوص قوانین مربوط به گمرک کانادا، تعرفه کالا، کارت بازرگانی، پیش نیازهای لازم برای واردات و صادرات و سایتهای مربوطه رو پیدا کردم و دارم می خونم

و آخرین نکته مهم بنظر من
اینکه همه چیز رو بذاریم وقتی رسیدیم اونجا بگیم می ریم می بینیم چجوریه بدترین اشتباهه و باعث می شه منابع مالی محدودمون راحت از دستمون بره

بدون شوخی بگم، به نظر من مهیار رو باید یکجوری الگو قرار بدیم، وقتی می بینم اینجوری زیر و بم کانادا رو در میاره خودم رو مجبور می کنم بیشتر اطلاعات کسب کنم تا بتونم زودتر جذب بازار کاری و همچنین زندگی کانادایی بشم

خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون . حیف که رفتم تو 168 ساعت
من تصمیم گرفتم اگه مدیکالم بیاد دیگه عسلویه نمونم برای همین میخوام ببینم تصمیم خوبیه که اینجا نمونم و برنامه ریزی کنم برای گذروندن دوره. مطمئنا اگه تهران بودم در حین کار می تونستم از دوره های آموزشی استفاده کنم.
سایت مجتمع فنی تهران رو که چک می کردم فکر کردم شاید گزروندن این دوره ها بد نباشه برای اینکه بدو ورود به کانادا بتونم انتخابهای بیشتری برای پیدا کردن کار داشته باشم. فقط شکم برای این است که آیا این مدارک تا حدی برای کانادا معتبر محسوب میشه که بشه ارزیابی بشه اونجا

چون من سال 83 مدرک لیسانسم رو گرفتم و از 84 تا الان تو گاز و پتروشیمی کار می کنم. سابقه کارم برای کار پیدا کردن تو ایران مناسبه اما اصلا بهش اعتماد ندارم برای کانادا همچنین این دور بودن از مراکز هم باعث شده که نتونم از این امکانات استفاده کنم متاسفانه
تنها مزیتی که کمی برای خودم حس می کنم زبانم هست که فکر می کنم بتونم گلیمم رو از آب بکشم بیرون و کار با آفیس اکسل و اکسس

helensalon

Hero Member
Jun 28, 2012
429
38
Category........
Visa Office......
ورشو
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18-9-2009
Doc's Request.
16-11-2009
AOR Received.
16-3-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
25-04-2012
Med's Done....
08-05-2012
paniz said:
یک مقدار قضیه بودار هست !!!!

با سلام و ارادت
یعنی چی ؟
لطفا بیشتر توضیح بدین امیر جان

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
Samaa said:
توي فروم اپلاي الان خوندم يكي بعد ٨ ما د م شده ، و ازش آپديتم نخواسته بودن تا حالا ...... اين يعنيييييييييي چچچيييييييييييي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمال رد شدن پرونده ، هر زمانی امکان داره و اصلا چیز عجیبی نیست. البته شاید به ندرت این اتفاق بیفته ، اما محال نیست

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver

شاید تا الان بالای 20 بار این متن رو خوندم، بنظر می یاد این متن رو یک اینگلیسی زبان نوشته!!؟ وکیلتون کاناداییه؟
یا اینکه کپی پیستی از توافقنامه شون هست
:Dدوباره من جو گیر شدم
uniques3 said:

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
Samaa said:

جزئیات بیشتری ندارین؟
مدیکالی بوده؟ مشکلی داشته؟ نامه ای داشته؟
:'( رو چک کنم CIC برم

paniz

Hero Member
Oct 4, 2009
472
63
Canada
Category........
Visa Office......
London
NOC Code......
3152
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
12-03-2009
Doc's Request.
26-03-2009
AOR Received.
05-05-2009
Med's Request
29-06-2009 & 23-08-2010
Med's Done....
23-07-2009 & 09-09-2010
Interview........
waived
Passport Req..
16-12-2010
VISA ISSUED...
30-12-2010
LANDED..........
01-01-2011
helensalon said:

با سلام و ارادت
یعنی چی ؟
لطفا بیشتر توضیح بدین امیر جان
مونا جان ، اصولا ، وزارت مهاجرت کانادا ، هیچ قراردادی با هیچ مشاوری نمی بنده که تازه خودش را متعهد کنه به انجام کاری. تا به الان همه نوع صحبتی که شاید گزافه گویی باشه من شنیده بودم غیر از اینکه سی ای سی قرارداد ببنده با یک مشاور و خودش رو متعهد کنه !!! شرمنده ، اما من نمیتونم قبول و باور کنم