+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
110110 said:
دوست عزیز، جناب دکتر قریشی، من هم مثل شما خیلی دودل رفتن بودم. وضع زندگی و درآمدمان هم در اینجا خوب است، اما همه چیز پول نیست. من در اینجا نفهمیده ام، آرامش یعنی چی؟ این فاکتوری است که شرایط روزمره به همه ما تحمیل می کند.
من 7 ماه از مدیکالم می گذرد و حتی بعد از انجام مدیکال هم هنوز باور رفتن نداشتم، اما 4 ماه است که دیگر قطعاً به رفتن مصمم هستم. ویزا و اقامت کانادا، آرزوی میلیون ها نفر در این دنیاست. حالا که به دستش آوردید، راحت از دست ندهید. حداقل بروید ببینید آنجا چه خبر است، اگر خوشتان نیامد برگردید. برای همین همهء پل های پشت سرتان را خراب نکنید. دیگه حداقلش این است که رفته اید و یک گوشه دیگر این دنیا را هم دیده اید.​
در رفتن که شک ندارم. اما انتخاب نوع زندگی تا زمانی که گرفتن ویزا قطعی نشده کار رو برام سخت کرده. ممنون از نکاتی که اشاره کردید

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
utab said:
دکتر قریشی عزیز
دوستان آنقدر دقیق و حساب شده همفکری لازم را با شما نمودند و بررسی هر کدام از این نظرات، شما را به نوعی راهنمایی می کند و از این تلاطم فکری نجات خواهد داد
دوست عزیز
تا جایی که من به جملات شما دقیق شدم و در افکار شما غوطه ور گردیدم، مرا به این نتیجه رساند که دیگر شما بریدید و از زندگی در محل فعلی لذت نبرده و این به یک مشکل تبدیل شده و آرامش را از شما دور نموده است و به دنبال یک تریگر و یا دلیل محکمی می گردید که خود و خانواده محترمتان را نجات دهید و به تهران برگردید
مهاجرت همگی ماها به نوعی نجات از وضع کنونی و رسیدن به یک آرامش نسبی است که اینقدر خود را به آب و آتش می زنیم که به مطلوب مورد نظر برسیم و از آن آن لحظات زندگیمان لذت ببریم
به نظر من این لحظات زندگی ، زندگی ما می باشد و از حال باید استفاده بهینه را ببریم و همیشه منتظر آینده نمانیم و در آینده حسرت گذشته را نخوریم
به تهران برگردید و مهاجرت کانادا را از تهران آغاز کنید و مشکلات تهران را مشکلات تورنتو، اتاوا ... ونکوور بدانید و با آنها بجنگید... اما از زندگیتان لذت ببرید
از امکانات تهران جهت آسودگی در کانادا بهره ببرید و مشکل زبان را مرتفع تر سازید، اما شعار دوری و دوستی را از نظر پنهان نسازید و عطای زندگی با آشنا را به لقایش ببخشید و فکر آنرا از ذهن دور سازید
در مورد مشکلات مالی همیشه یک اصل است که ما را در بدترین و حادترین مواقع نجات داده و خواهد داد و آن بهینه سازی روش زندگی و بودجه بندی در زمان و سرمایه است که راهگشای معضلات خواهد بود
در مورد تحقیقات و بررسی های آکادمیک که نیازی به بحث نمی بینم و تهران را بستر مناسبی می دانم
دکتر قریشی عزیز
خودتان تصمیم بگیرید و فردا این تصمیم را به چالش نکشید و حسرت آنچه را احیانا از دست می دهید، نخورید و از بد و خوب زندگی لذت ببرید که این فرصت عمر بیش از یکبار به آدمی نخواهند داد
با احترام

خیلی ممنون یوتاب جان از راهنمایی ارزشمندت

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
titi_lotfi said:
سلام دوستان
من شمال هستم. تا آخر هفته ديگه هم ميمونم. لطفا خيلي نگران من نشين.
آقا اقشين جواب ايميل منو ندادن
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااا من ويزا ميخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
;Dتو مگه تولد نمی خواستی بری

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
RaymondX said:
دکتر قریشی عزیز دوستان تقریب تمام جنبه های موضوع را بیان کردند مطمین نیستم چیز جدید تری رو دارم عرضه می کنم شاید این درد دل خودم باشه که تو این موقعیت دارم
ببینید یکی از مشکلاتی که معمولا مهاجران پس از مدت کوتاهی به ان دچار می شوند مقایسه وضعیت قبلی با وضعیت فعلیشونه کسایی که تو ایران از شرایطشون راضی بودند در این مرحله خیلی عذاب می کشند
من فکر می کنم با این وضعیتی که الان شما توصیف می کنید این مرحله را راحتتر طی می کنید
همینطور دوری از خانواده رو که برای ما قطعا سخت تر از شما و خانوادتون خواهد بود
اما مساله مالی هم خیلی خیلی مهمه که هردو نظر به اعتقاد من درسته یعنی از یک طرف نقش بسیاز مهمی تو ارامش ما اونور داره و از طرف دیگر واقعا ا جیب خوردن وقتی بدونیم با اون پول تو ایران چه کارها که نمی تونستیم انجام بدیم هم خیلی سخته ولی به هرحال پشتوانه مالی بیشتر فرصت بیشتری در مسابقه بقا برای هرکس ایجاد می کنه. به طور کلی به نیزان پولی که در می ارید در ان مدت بستگی داره به نظر من مهاجرت شما همینوالان شروع شده تازه برخلاف نظر شما فکر می کنم شرایط شما الان از مهاجرت بدتر نباشه
چون. راحت تر پول در می ارید و هر وقت بخواهید راحت تر خونواده رو میدبینید مشکل زبان ندارید و. . .
از طرف دیگر برای زبان خوندن فکر نمی کنم فرق زیادی بین تهران و جاهای دیگه باشه در. حد تصمیمی به این بزرگی با این همه مشکلات
دیدن خانواده هم همیشه در طولانی مشکلی رو حل نمی کنه چون باعث میشه عادت کنی به اون شرایط و کانادا به شما و اونا سخت تر بگذره
دو. سه ماه اخر فکر می کنم برای این منظور کافیه
در مچموع من به جای شما بودم موندن رو انتخاب می کردم با برنامه ریزی برای اینده در کانادا تا سه ماه اخر
ببخشید پر حرفی کردم و پراکنده و پر از غلط املایی چون با موبایلم
شاید بزودی مشکلات خودن رو هم بنویسم و راهنمایی بخوام از دوستان
ممنونم از راهنماییت

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
roksareh said:
سلام من نمی دونم چرا از مادر خانوم اینا هی این آقایون مایه می ذارن. شوخی در و کردم. به نطر من شما که سال را ساختی ماهم بساز یباره برین کانادا پول جمع کردنم خیلیییییییی مهمه . بعد برین پیش فامیل دل کندن سخت می شه همین جوری که دور باشین راحتتر نیست آیاااااا؟در ضمن خوندن زبان کلاس نمی خواد با این همه سی دی های آموزشی و کتابای جور واجور .خودشون شروع کنن می رسن به نطر من البت
;Dممنون رخساره جان. از مادر خانم مایه نذاریم از کی بذاریم پس

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
titi_lotfi said:
دكتر به نظر منم بمونيد اونجا. زبان ر. هم خانمتون خودش كار كنه. فكر نمي كنم به خاطر اين چند ماه بيارزه كه بياين. شايد هم زودتر رفتين. به نظر من تا ويزاتون اومد بريد
ممنون تی تی جان از راهنماییت

Hassan57

Star Member
Aug 13, 2012
80
5
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Dec. 2009
File Transfer...
Dec. 2011
Med's Request
05 June 2012
Passport Req..
12 Sep. 2012
VISA ISSUED...
Waiting
LANDED..........
Ottawa
qorashi said:
در رفتن که شک ندارم. اما انتخاب نوع زندگی تا زمانی که گرفتن ویزا قطعی نشده کار رو برام سخت کرده. ممنون از نکاتی که اشاره کردید

جناب دکتر
تاریخ مدیکال ما و شما تقریبا یکی هستش و من هم به نوعی شرایط شما رو درک میکنم
کلا این مدت انتظار و بلاتکلیفی دوره سختی هستش و به نظر من باید حساسیتها رو تا حد امکان کاهش داد و مثبت فکر کرد
به نظر من تقویت هر چه بیشتر زبان، پس انداز کردن تا حد امکان و مطالعه و بررسی شهری که به آن مهاجرت میکنید از نظر فرهنگی، هزینه ای، شغلی و غیره و همچنین بحث و تبادل نظر با دوستانی که در این فروم هستن میتونه بهترین کار ممکن در این دوران سخت انتظار باشه​

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
Peymanrs said:

100% با شما موافقم
من دیر به این بحث رسیدم ولی با توجه به کلیه نظرهای بچه ها بنظر من حالا که مدیکالتون اومده وتا آبان هم باید اونجا بمونید اصلا ارزش جابجایی رو نداره که آرمان جان خیلی از مشکلاتش رو بخوبی اشاره کرد

الان شاید اکثر ما در بدترین زمان پروسه مهاجرت باشیم و بلاتکلیفی به حداکثر خودش رسیده ولی باید صبر کنیم

راستی دکتر جان وضعیت زندگی من خیلی خیلی بدتر از شرایط توهست و اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم

مرسی حاجی جون از راهنماییت. کاملا می فهممت، واقعا تصمیم گیری سخته تو این شرایط

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
mercedeh said:
دکتر کواراشی من شرایط شمارو کاملا درک می کنم چون همسر من هم جنوب کار می کنه و شرایط دوری و خطررفت و آمد و محیط بد جنوب رو کاملا از نزدیک لمس میکنه با این وجود تا ویزا به دستمون نرسه هیچ تغییری تو زندگی نمی تونیم بدیم چون درآمد مالی کاملا تو این شرایط سخت تاثیرگذاره اگه برگردین تهیه منزل و لوازم خیلی از پس اندازتونو ازبین می بره و درکنارش بسیار استرس زاست و معلوم نیست تا کی از جیب خرج کنین و این به نفعتون نیست در ضمن موندن کنار فامیل هرچند نزدیک رو به کل فراموش کنین غیر از دردسر چیزی نداره وقتی ویزاتونو گرفتین 1 ماه رو می تونین به دیدن خانواده ها اختصاص بدین خانم شما هم همونجا می تونن زبان بخونن مطمئنم این دوران سخت رو با نگرش به آینده خوب و نزدیکی که پیش رو دارین می تونین تحمل کنین ببخشید طولانی شد امیدوارم همیشه پیروز باشید و خیلی زود ویزاتون بیاد
ممنونم مرسده جان

qorashi

Hero Member
Jul 18, 2012
503
51
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
3112
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
17-10-2011
Med's Request
06-06-2012
Med's Done....
14-06-2012
Passport Req..
waiting
Hassan57 said:

جناب دکتر
تاریخ مدیکال ما و شما تقریبا یکی هستش و من هم به نوعی شرایط شما رو درک میکنم
کلا این مدت انتظار و بلاتکلیفی دوره سختی هستش و به نظر من باید حساسیتها رو تا حد امکان کاهش داد و مثبت فکر کرد
به نظر من تقویت هر چه بیشتر زبان، پس انداز کردن تا حد امکان و مطالعه و بررسی شهری که به آن مهاجرت میکنید از نظر فرهنگی، هزینه ای، شغلی و غیره و همچنین بحث و تبادل نظر با دوستانی که در این فروم هستن میتونه بهترین کار ممکن در این دوران سخت انتظار باشه​
ممنونم حسن جان

sky1

Hero Member
Jul 19, 2012
207
21
Category........
Visa Office......
warsaw
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
15-06-2010
AOR Received.
18-10-2010
hrabee said:
بجه ها شما هم ای میل یاهوتون امروز مشکل داره؟​
گاهی اوقات یاهو بازی درمیاره ولی امروز مشکل نداشتم

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Ghazalllll said:
[rtl]
وسط دعوای شما دو تا من الان دقیقا چه کاره ام؟؟؟ ایشون کانادایی شده زورت بهش نمیرسه دیوار از من کوتاهتر نیست؟ :p
[/rtl]

غزال و پیمان خیال می کنن اپلای کردن
:p

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
123
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

غزال و پیمان خیال می کنن اپلای کردن

??? ??? ???من چرا پس آیا؟
:pغزال رو قبول دارم توهم زده! الان هم توهم زده اروپاست
ولی من واقعیم!
راستی مهیار این حسین رو اینقدر اذیت نکن، پسر خوبیه، تازه مطمئنم این پراسس هم شده و زودتر از ما هم می ره
کلا مهیار این حسین خیلی گله
اگه یکبار دیگه این حسین رو دست بندازی می گم وحید بخورتت

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Peymanrs said:

راستی از چندین نفر شنیدم که عدم بلد بودن زبان در حد معقول می تونه توی یکی دو سال اول منجر به افسردی شدید و حتی پشیمونی از مهاجرت بشه
من شدیدا توصیه می کنم همه یادگیری زبان رو به رفتن اونجا محول نکنیم
و بالاتر لندینگ کنیم Intermediate و بهتره حداقل با سطح

از کی شنیدی، رفرنسش کو؟
من اصلا حروف الفبای انگلیسی هم بلد نیستم می خوام زود برم اونجا افسرده بشم، برنامه ریزیمم این که از مهدکودک شروع کنم مثل مگی که پایم قوی بشه

Ivan.

Full Member
Jul 18, 2012
46
8
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
2143
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-04-2009
Doc's Request.
11-05-2009
AOR Received.
06-09-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
16-04-2012
Med's Done....
21-04-2012
Passport Req..
Not yet
VISA ISSUED...
Not yet
LANDED..........
Toronto
qorashi said:
ممنونم حسن جان
یاسر جان اگه اشتباه نکنم دیروز روز پزشک بوده٬ روزت مبارک همچنین سعید عزیز از شیراز
همیشه شاد و خرم باشید :) ایشالا سال دیگه کانادا باشید و تبریک بگیم​