+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
kmahyar said:

جامعترین راهنمایی هست که توی کل این فروم در جهان وجود داره، دیگه زحمتشو وقتی پیمان جان بکشه ببین چی درست کرده سنگ تموم گذاشته
مهیار جان بدجوری شرمنده کردی! حالا که اینطوری گفتی وقت می ذارم کلا عوضش می کنم باحالترش می کنم

sarvenaz

Star Member
Jul 24, 2012
117
7
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-3- 2009
AOR Received.
9-8-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Done....
11-6-2012
Passport Req..
10-9-2012
بچه ها یه سوال داشتم که خیلی روی گرفتن تاریخ بلیط کمکم میکنه
من قصد دارم اگه خدا بخواد برای دانشگاه اپلای کنم
با توجه به اینکه معمولا دانشگاهها تا تاریخ فوریه برای اپلای کردن باز میشن و اگه فرض کنیم ویزا من تا اون موقع بیاد حتما باید کارت اقامت را گرفته باشم تا دانشجوی بین المللی حساب نشم؟ و یا اینکه میشه پذیرش گرفت بعدا لند کرد و کارت اقامت را بگیرم و به دانشگاه ارائه بدم؟
آیا؟

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
[color=red]WARSZAWA[/color]
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
[color=green]Aug-2009[/color]
VISA ISSUED...
[color=teal]Aug-2012[/color]
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
Tara55 said:
تورنتو

از پیرسون بپرسید بهتون میگه ولی هم به مقصد تورنتو پرواز داشت و هم ونکوور با ترانزیت از لندن

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
[color=blue]Sep-2012[/color][URL=http://img4up.com/][IMG]http://img4up.com/up2/15970917681786270556.gif[/IMG][/URL]
sarvenaz said:
بچه ها یه سوال داشتم که خیلی روی گرفتن تاریخ بلیط کمکم میکنه
من قصد دارم اگه خدا بخواد برای دانشگاه اپلای کنم
با توجه به اینکه معمولا دانشگاهها تا تاریخ فوریه برای اپلای کردن باز میشن و اگه فرض کنیم ویزا من تا اون موقع بیاد حتما باید کارت اقامت را گرفته باشم تا دانشجوی بین المللی حساب نشم؟ و یا اینکه میشه پذیرش گرفت بعدا لند کرد و کارت اقامت را بگیرم و به دانشگاه ارائه بدم؟
آیا؟

از زمانی که ویزای شما توی فرودگاه باطل میشه و بهتون برگه های ورودی لندینگ تایید شده میدن شما اقامت دائم دارین، کارت رو هم خیلی زود براتون می فرستن
شما زمانیکه ویزای اقامت دائم دارین هیچ مشکلی ندارید و دانشجوی بین المللی حساب نمی شید، زمانی دانشجوی بین المللی حساب میشین که ویزای دانشجویی داشته باشید نه اقامت دائم

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
Peymanrs said:

وحید جون به من هم چسبید
راستی کم کار شدی؟

وحید جان یک سوال مهم: پارسال توی ماه های بین آپریل تا دسامبر ویزا آفیس دمشق توقف بررسی شبیه این توقف یک ماه ای که ما داشتیم برای ۲۹ تایی ها داشته؟
می خوام بدون این موضوع توقف برای ۲۹ تایی ها هم پارسال اتفاق افتاده بود؟
یک سوال دیگه: معمولا ۲۹ تایی ها بین مدیکال و پاس ریکویستشون چند ماه فاصله بوده؟

فقط امیدوارم با هر سرعتی که مدیکالها می خوواد بیاد بیاد فقط دوباره نره توی خواب

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
یا جواب سوالاته منو تا ۱۰ دقیقه دیگه می دید یا کل فروم رو به آتیش می کشم
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
دو تا سوال مهم پرسیدم انگار نه انگار
مهیار خودت رو هماهنگ کن سریع جوابم رو بدی
بقیه هم همینطور سریع هماهنگ بشید جواب حاجی رو بدید می خواد برای زندگیش برنامه ریزی کنه

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
reza777 said:
سلام به همگی، یه سوال داشتم از خدمت علمای مهاجرت: از ما خواستن که
Updated original police clearance certificates from the authorities of Canada
رو هم با مدیکال ارایه بدیم. روند این کار چه جوریه و با توجه به اینکه سفارت در ورشو خواسته که 45 روزه مدارک رو واسش پست کنیم، آیا مشکلی تو زمان بندی پیش نمیاد؟
Are you in Canada right now?
If yes, just go to the closest police station and apply, or go to your city's police website. For example in Ottawa, we have http://www.ottawapolice.ca/en/servingottawa/recordschecks/index.aspx . Or you can visit RCMP police clearance page on: http://www.rcmp-grc.gc.ca/cont/faq-clear-cert-eng.htm .
If you are not in Canada, I have seen some websites who are offering this service, but I'm not familiar with them. Or you can probably communicate with RCMP and ask them how you can apply for your police check from overseas.

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
اولا کسب مدال طلای المپیک توسط حمید سوریان این جوان دلاور ایران زمین را به شما دوستان تبریک می گویم
دوما آهی از صمیم قلب و جان میکشم و دستهایم را به علامت تسلیم در برابر این همه مشقت در راه مهاجرت کانادا، کاملا بالا می گیرم و از ناچاری می گویم هر چه پیش آید، خوش آید و فعلا کاری از دستمان بر نمی آید و تنها آرزوی سلامتی را برای همه دوستان دارم، حالا دلار بشه 2500، اینهم از دیگر ناملایماتی است که ایرانیان از دولت کریمه باید به یدک بکشند

sarvenaz

Star Member
Jul 24, 2012
117
7
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
0111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-3- 2009
AOR Received.
9-8-2009
File Transfer...
1-12-2011
Med's Done....
11-6-2012
Passport Req..
10-9-2012
kmahyar said:

از زمانی که ویزای شما توی فرودگاه باطل میشه و بهتون برگه های ورودی لندینگ تایید شده میدن شما اقامت دائم دارین، کارت رو هم خیلی زود براتون می فرستن
شما زمانیکه ویزای اقامت دائم دارین هیچ مشکلی ندارید و دانشجوی بین المللی حساب نمی شید، زمانی دانشجوی بین المللی حساب میشین که ویزای دانشجویی داشته باشید نه اقامت دائم
مهیار جان یعنی من میتونم قبل از اینکه لند کنم پذیرش بگیرم و فرضا دو سه ماه بعد لند کنم و هزینه های دانشگاه معادل هزینه های فرد مقیم حساب بشه؟​

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
utab said:
اولا کسب مدال طلای المپیک توسط حمید سوریان این جوان دلاور ایران زمین را به شما دوستان تبریک می گویم
دوما آهی از صمیم قلب و جان میکشم و دستهایم را به علامت تسلیم در برابر این همه مشقت در راه مهاجرت کانادا، کاملا بالا می گیرم و از ناچاری می گویم هر چه پیش آید، خوش آید و فعلا کاری از دستمان بر نمی آید و تنها آرزوی سلامتی را برای همه دوستان دارم، حالا دار بشه 2500، اینهم از دیگر ناملایماتی است که ایرانیان از دولت کریمه باید به یدک بکشند

این هم یک آهه مودبانه
این مدلش هم خوب بود
حسین جان یادبگیر مودب هم می شه آه کشید

با عرض معذرت از یوتاب عزیز

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
Peymanrs said:

وحید جون به من هم چسبید
راستی کم کار شدی؟

وحید جان یک سوال مهم: پارسال توی ماه های بین آپریل تا دسامبر ویزا آفیس دمشق توقف بررسی شبیه این توقف یک ماه ای که ما داشتیم برای ۲۹ تایی ها داشته؟

مادر اعصاب از وحید پرسیدی خوب نه از من، از زمانی که پای افیسر آرام اومده وسط وحید کلا هوش از سرش پریده
بله کلا توی این ماه سرعتشون کم شده بوده
توی 29 تایی های 2010 بین مدیکالشون و پاسپورت ریکوئستشون از 2 ماه تا 13 ماه فاصله بوده
توی 29 تایی های 2011 هم تا جایی که من می دونم 3 نفر پاسپورت ریکوئست شدن اونم از 3 تا 7 ماه بقیه منتظرالویزا هستند و یا منتظرالمدیکال

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
sarvenaz said:
مهیار جان یعنی من میتونم قبل از اینکه لند کنم پذیرش بگیرم و فرضا دو سه ماه بعد لند کنم و هزینه های دانشگاه معادل هزینه های فرد مقیم حساب بشه؟​

ندارین توی یک کاورلتر بنویسید خود مسئول پذیرش متوجه میشه ID بله میتونید اونجا قید کنید اقامت دائم دارید و شماره
اگر هم ویزاتونو گرفتید یک اسکنشو ضمیمه کنید که دیگه صدای طرف در نیاد
هزینه های دانشگاهتون در بدترین حالت نصف بقیه هست

utab

Star Member
Jul 16, 2012
133
36
Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-06-2009
Doc's Request.
13-07-2009
File Transfer...
01-12-2011
Med's Request
Waiting
Peymanrs said:
[/font][/right]
یا جواب سوالاته منو تا ۱۰ دقیقه دیگه می دید یا کل فروم رو به آتیش می کشم
دو تا سوال مهم پرسیدم انگار نه انگار
مهیار خودت رو هماهنگ کن سریع جوابم رو بدی
بقیه هم همینطور سریع هماهنگ بشید جواب حاجی رو بدید می خواد برای زندگیش برنامه ریزی کنه
حاج پیمان عزیز
ما که بجز اینجا، پناه دیگری نداریم و از خر شیطان پیاده شوید و آتش به دل و پناهگاه ما نزنید
تا جایی که من به یاد دارم یک سکونی برای 29 تایی ها بود اما نه به شدت 38 تایی ها و اینکه بین مدیکال تا پاس ریکوئست تا 6 ماه هم انتظار کشیدند و حالا با سرعتی که به 38 تایی ها در ارسال مدیکال داده اند به آنها ، هم در مدیکال و هم پاس ریکوئست ، سرعت لازم را تزریق فرموده اند

kmahyar

Champion Member
Jul 5, 2012
1,809
126
CANADA
Category........
Visa Office......
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
VISA ISSUED...
LANDED..........
utab said:
دوما آهی از صمیم قلب و جان میکشم و دستهایم را به علامت تسلیم در برابر این همه مشقت در راه مهاجرت کانادا، کاملا بالا می گیرم و از ناچاری می گویم هر چه پیش آید، خوش آید و فعلا کاری از دستمان بر نمی آید و تنها آرزوی سلامتی را برای همه دوستان دارم، حالا دار بشه 2500، اینهم از دیگر ناملایماتی است که ایرانیان از دولت کریمه باید به یدک بکشند

یوتب جان به شما هم تبریک
ولی خودمونیما شما بدرد متن نویسی اسطوره ای می خوری، کلا برو دنبال فلسفه شناسی باستان خیلی موفق میشی با این استعدادی که من می بینم

Ahora

Hero Member
Aug 29, 2011
634
77
124
IRAN
Category........
Visa Office......
Vancouver
NOC Code......
1123
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
21-02-2017
Peymanrs said:

وحید جون به من هم چسبید
راستی کم کار شدی؟

دقیقا این توقف هم واسه ورشو بود هم دمشق دلیل اون هم همین ویزاهای دانشجوی بود
از یک ماه نیم واسه فراز فهیمی داشتیم تا ۸ ماه که هنوز خبری نیست
امیدوارم که با همین سرعت ادامه بدن و باز تو کما نروند

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
kmahyar said:

مادر اعصاب از وحید پرسیدی خوب نه از من، از زمانی که پای افیسر آرام اومده وسط وحید کلا هوش از سرش پریده
بله کلا توی این ماه سرعتشون کم شده بوده
توی 29 تایی های 2010 بین مدیکالشون و پاسپورت ریکوئستشون از 2 ماه تا 13 ماه فاصله بوده
توی 29 تایی های 2011 هم تا جایی که من می دونم 3 نفر پاسپورت ریکوئست شدن اونم از 3 تا 7 ماه بقیه منتظرالویزا هستند

مهیار جون بچه ها رو هماهنگ کن نفری یه سطل آب رو آتیش حاجی بپاشن، ایشالا افاقه کنه
!حاج پیمان اگه لینک زیر رو نگاه کنی می بین کلاً از ماه می تا آگوست، نه فقط دمشق بلکه ورشو هم کم کار بوده
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjHlD4bcvXA_dEdNaFpqMDIzU0VlaXBleG1EMUxhN0E#gid=0