+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

متقاضیان 38 شغل : آنکارا و ورشو

moby

Star Member
Jan 25, 2012
138
20
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
1111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
18/Dec/2009
AOR Received.
12/Feb/2010
File Transfer...
14/Dec/2011
Med's Request
waiting
Peymanrs said:

چشم! شراره جان اضافه کردم ولی یک ترجمه هم از ژاپنی خودم اضافه کردم جلوش
رو بنویسه 醫療 فقط من موندم اگه یک چینی مریض بشه و بخواد بگه «مدیکال» باید یک همچین چیزی
??? ??? ???من می گم اولیش «مدی» دومیش «کال» جمعا میشه مدیکال

ما مدیکال می خوایم یالا
Pinglish: Ma Medikal Mikhaim Yala
English: we want medical immediately
Spanish: queremos inmediatamente al médico
Arabic: نستعین الطبية على الفور
Polish: chcemy medyczne natychmiast
French: nous voulons immédiatement un médecin
Chines: 我們要立即醫療
Turkish: derhal tıbbi istiyorum

Japanese: watashtasi medicalo hoshi des. (医療直ちに我々が欲い)

اگر هم هیچ زبانی بلد نیستند:
چقدر خلاقیت .....عالی بود...

venus60

Star Member
Jan 11, 2012
121
17
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
1111
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
10-12-2009
Doc's Request.
2-3-2010
AOR Received.
26-4-2010
File Transfer...
12-12-2011
Interview........
Waived
Peymanrs said:

مرسی موبی جان، اگر یکی دو سال دیگه طول بدند و ویزا ندند من و حسین و مهیار و وحید و... یک حرکتهای عجیب و غریبی می تونیم دربیاریم که این چینی ها هم توش بمونند

:p :p :p حسین جان هماهنگ باش بچه ها رو تا چند سال باید سرزنده نگهداریم تا بتونن همچنان با کمال پر رویی به اقوام و دوستانشون بگن امسال حتما می ریم
:'( :'( :'(تمام دوستام بهم می خندند بهشون می گم امسال دیگه حتما می رم

یادمه دو سال پیش یکی از موسسات آموزشی که براشون درس می دادم موقع بازریابی برای تشکیل کلاسها می گفتند بیاید ثبت نام کنید استاد پیمان ... داره می ره کانادا و این آخرین دوره ای هست که افتخار حضورشون رو داریم
:-\از اون تاریخ تا الان فکر کنم 13-14 دوره دیگه برگزار شد و همچنان داستان ادامه دارد
خيلييييى باحال بود پيمان جان بخصوص اون خط سومش :D

naderm

Star Member
Jul 17, 2012
54
10
Category........
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
حالا که داری توی ایران زندگی می کنی عذرت موجهه اشکالی نداره پرچم منو ور می داری بدون اجازه ، ولی فراموش نکن که وقتی رفتی کانادا قانون کپی رایت رو بطور دقیق رعایت کنی و به اون پایبند باشی 8)
saeedCan said:
You are right.I have heard lots of stories about crimes happening in Tehran. Well, I have not lived in Tehran for the past 10 years, but I know what you are exactly saying. I have had the same bad experiences there which have changed my life. That's why I prefer to live in the safest possible place. When you want to choose your place of living, there is always cons and pros. I got used to live in the cold winter of Ottawa, but my wife still hates that! The rule of thumb is: you will live wherever you find a job. That's the most important factor. My destiny was that I landed in Ottawa and I was patient enough to spend 5 years to get a job in my main field here.

Ghazalllll

Hero Member
Jul 19, 2012
555
72
Tehran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7242
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
23-03-2010
Doc's Request.
20-05-2010
AOR Received.
NA
File Transfer...
20-12-2011
LANDED..........
will be Toronto
I have 2, one processing in Warsaw & another one in Ankara. I can check both of them!

author=famousnovel link=topic=109420.msg1636797#msg1636797 date=1343327002]
I see your application is in process in warsaw , Are you able to check your application status online?

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
naderm said:
حالا که داری توی ایران زندگی می کنی عذرت موجهه اشکالی ندارهد پرچم منو ور می داری بدون اجازه ، ولی فراموش نکن که وقتی رفتی کانادا قانون کپی رایت رو بطور دقیق رعایت کنی و به اون پایبند باشی 8)
I am so sorry. I did not notice that you have picked that flag up. I'm going to change/remove that. By the way, I'm not in Iran. I'm living in Canada. Sorry again.

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
saeedCan said:
I am so sorry. I did not notice that you have picked that flag up. I'm going to change/remove that. By the way, I'm not in Iran. I'm living in Canada. Sorry again.
He was just joking dear Saeed! Lots of us are sharing the same flag, and you don't need to change yours
:D

naderm

Star Member
Jul 17, 2012
54
10
Category........
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
خوش به حالت که کانادایی ، رفیق شوخی کردم بابا، چرا برداشتیش آخه ، ، آقا این پرچمه برای شما ولی بزار ما هم بیایم اونجا پیش شما :D
saeedCan said:

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
کار می کنم http://www.workingincanada.gc.ca بچه ها الان چند ساعتی که دارم با این سایت
خیلی خیلی سایت جالبیه و به همه توصیه اکید می کنم هر چقدر می تونند توی این سایت وقت بزارن

چند تا نکته ای که فهمیدم اینهاست

یک - مدرک های تحصیلیومن رو که قاب کردیم زدیم به دیوار رو بریزیم دور ، چون اصلا به این چیزها ارزشی قائل نیستند خیلی راحت برای مشاغل حرفه ای شون هم گفتند دیپلم کافیه
دو- زبان بدجوری مهمه، نه اون زبان دست و پا و سر و... شیکسته ای که ما داریم، زبان درست درمون
سه- تایپ کردن در مشاغل اداری و حرفه ای اهمیت مضاعف پیدا می کنه (بعضی مشاغل تایپ 40-50 کلمه در دقیقه!!! که عمرا بتونیم)ر
چهار- بلد بودن مجموعه نرم افزارهای آفیس تقریبا در تمام مشاغل هست، حتی فکر کنم آبدارچی هم بخوایم بشیم باید ورو و اکسل و... حرفه ای باشه
داشتم یک معنی دیگه می ده برای مشاغلشون Trade پنج- کارها و مهارتهایی رو که داریم باید عنوان و چارچوبهاش رو به اون طریقی که اونها می شناسند یاد بگیریم، مثلا اون تصوری که من از کلمه
هست، حالا نمی دونم چه بلایی سر مون می خوان بیارن Work under pressure شش- توی اکثر مشاغلشون این کلمه
حسین جان کمکککککککککککک!!!؟
هفت-دستمزدهای حدود ساعتی 10-15 دلار یک چیز عادیه مثل اینکه
هشت- می گم از این به بعد بجای مرثیه سرایی و آی مدیکالم کو، چرا نمی دن، مدیکالمو بدین، به فکر مهیا کردن خودمون باشیم که اونجا دیپرس نشیم
حسین جان نوحه فعلا تعطیله، بچسب به زبان، حواست به بقیه هم باشه
نه- حدالمقدور از این به بعد کمتر قربون صدقه خودمون و مهارتهامون بریم تا اونجا توی ذوقمون نخوره

naderm

Star Member
Jul 17, 2012
54
10
Category........
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
مواردی که فرمایش فرمودید عین واقعیته ، که البته واقعیت هم همیشه تلخه
Peymanrs said:
کار می کنم http://www.workingincanada.gc.ca بچه ها الان چند ساعتی که دارم با این سایت
خیلی خیلی سایت جالبیه و به همه توصیه اکید می کنم هر چقدر می تونند توی این سایت وقت بزارن

یک - مدرک های تحصیلیومن رو که قاب کردیم زدیم به دیوار رو بریزیم دور ، چون اصلا به این چیزها ارزشی قائل نیستند خیلی راحت برای مشاغل حرفه ای شون هم گفتند دیپلم کافیه
دو- زبان بدجوری مهمه، نه اون زبان دست و پا و سر و... شیکسته ای که ما داریم، زبان درست درمون
سه- تایپ کردن در مشاغل اداری و حرفه ای اهمیت مضاعف پیدا می کنه (بعضی مشاغل تایپ 40-50 کلمه در دقیقه!!! که عمرا بتونیم)ر
چهار- بلد بودن مجموعه نرم افزارهای آفیس تقریبا در تمام مشاغل هست، حتی فکر کنم آبدارچی هم بخوایم بشیم باید ورو و اکسل و... حرفه ای باشه
داشتم یک معنی دیگه می ده برای مشاغلشون Trade پنج- کارها و مهارتهایی رو که داریم باید عنوان و چارچوبهاش رو به اون طریقی که اونها مش شناسند یاد بگیریم، مثلا اون تصوری که من از کلمه
هست، حالا نمی دونم چه بلایی سر مون می خوان بیارن Work under pressure شش- توی اکثر مشاغلشون این کلمه
هشت- می گم از این به بعد بجای مرثیه سرایی و آی مدیکالم کو، چرا نمی دن، مدیکالمو بدین، به فکر مهیا کردن خودمون باشیم که اونجا دیپرس نشیم
نه- حدالمقدور از این به بعد کمتر قربون صدقه خودمون و مهارتهامون بریم تا اونجا توی ذوقمون نخوره

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
naderm said:
مواردی که فرمایش فرمودید عین واقعیته ، که البته واقعیت هم همیشه تلخه

می گم چرا همه چیزهای جذاب و دوست داشتنی تلخه !!!؟
مثلا یک همبرگر گنده و با پنیر فراون ضرر داره
ولی هویج و سیر و پیاز که بد مزه هست خاصیت داره

چی می شد خواص کدو و کرفس توی چلو کباب بود؟

naderm

Star Member
Jul 17, 2012
54
10
Category........
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
چیزی نمی شد ، اگه خواص کدو و کرفس توی چلو کباب بود اونوقت میشد چلو کدو کرفس به همین سادگی :-\
Peymanrs said:

می گم چرا همه چیزهای جذاب و دوست داشتنی تلخه !!!؟
مثلا یک همبرگر گنده و با پنیر فراون ضرر داره
ولی هویج و سیر و پیاز که بد مزه هست خاصیت داره

چی می شد خواص کدو و کرفس توی چلو کباب بود؟

saeedCan

Star Member
Jul 19, 2012
154
70
Ottawa - Canada
Category........
Visa Office......
Warsaw (This is my sister's file)
NOC Code......
0213
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
24-12-2009
AOR Received.
11-05-2010
File Transfer...
12-12-2011
Med's Request
01-05-2012
Med's Done....
16-05-2012
Peymanrs said:

داشتم یک معنی دیگه می ده برای مشاغلشون Trade پنج- کارها و مهارتهایی رو که داریم باید عنوان و چارچوبهاش رو به اون طریقی که اونها می شناسند یاد بگیریم، مثلا اون تصوری که من از کلمه

Two comments:
Item #3: Typing skills are only important when you are going to apply/work in administrative jobs.
Item #7: It is good to know that the minimum wage for general worker/employee is $10.25 in Ontario. Most of us (including me) have to start a surviving job (like working in Wal-Mart or other retail stores), if we don't have another plan for studying or investment. You will find your ideal job later and don't expect to be hired the first couple of months after your arrival. These kind of jobs always offer the minimum wage for the start. When you started with a specified salary/wage, you will see increase in your income only if you are promoted to a higher level or on the anniversary.

All the rest are true and better to be considered now rather than later.

naderm

Star Member
Jul 17, 2012
54
10
Category........
NOC Code......
0711
Job Offer........
Pre-Assessed..
خوب منم دقیقا دارم میگم که چلو کدو بی نهایت بد مزه است ، البته همش به خاطر اینه که الان وقت خوابه
Peymanrs said:

پس دوباره همون مسئله می شد که آیا
یعنی چلوکباب بدمزه!!! که مشکل من هم همین دیگه

راستی ما خواب نداریم ساعت از 2 گذشته!!!؟

shamloo

Hero Member
Feb 12, 2012
909
108
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
7241
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
Received by CIO on 30 Jan 2012
Nomination.....
PER issued on 02 Mar 2012
Peymanrs said:

داشتم یک معنی دیگه می ده برای مشاغلشون Trade پنج- کارها و مهارتهایی رو که داریم باید عنوان و چارچوبهاش رو به اون طریقی که اونها مش شناسند یاد بگیریم، مثلا اون تصوری که من از کلمه

پیمان جان من هم این سایت رو قبلاً دیدم. جالبه اینه که میتونید حتی دست مزد مشاغل مختلف تو شهرهای متفاوت کانادا رو با هم مقایسه کنید. همچنین میتونید بفهمید بازار کار هر رشته ایی تو شهرهای متفات چقدره
:مثلاً من برای کد خودم هر دوتای اینکار رو انجام دادم
http://www.workingincanada.gc.ca/LMI_report_bynoc.do?titleKeyword=&NOC=7241&reportOption=wage&refresh=Refresh
http://www.workingincanada.gc.ca/LMI_report_bynoc.do?titleKeyword=&NOC=7241&reportOption=outlook&refresh=Refresh
این سایتم اطلاعات جالب داره در مورد چیزهای متفاوت
http://www.livingin-canada.com/
:مثلاً متوسط قیمت خونه تو شهرهای کانادا
http://www.livingin-canada.com/house-prices-canada.html
تو سایت زیر هم میتونید هزینه زندگی تو شهرهای مختلف دنیا (از جمله شهرهای کانادا) رو بسته به سبک زندگیتون تا یک حدی تخمین بزنید
http://www.numbeo.com/
:مثلاً برای تورنتو
http://www.numbeo.com/cost-of-living/city_result.jsp?country=Canada&city=Toronto

:شما درست میفرمایید
زبان حرف اول رو میزنه
مدارکمون رو هم باید قاب کنیم دیوار
به نظر من گذروندن یک دوره کوتاه مدت تو یکی از کالجهای اونجا هم فکر خیلی خوبی هستش
حالا اگر این کارمندای جیسون کنی به ما مدیکال دادن درباره انواع دوره های کوتاه مدت بیشتر صحبت میکنیم، که خودش بحث مفصل و جالبی هستش
:p

Peymanrs

Hero Member
Jul 8, 2012
829
141
124
Tehran, Iran
Category........
Visa Office......
Warsaw
NOC Code......
4131
Job Offer........
Pre-Assessed..
App. Filed.......
01-10-2009
Doc's Request.
01-12-2009
AOR Received.
01-04-2010
File Transfer...
12-12-2011
LANDED..........
Vancouver
مرسی حسین جان خیلی لینکهای جالبی بودن

رفتم هزینه زندگی توی ونکور و تورنتو رو مقایسه کردم، خیلی جالبه
http://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Canada&country2=Canada&city1=Vancouver&city2=Toronto

اونهایی که درباره شهر مقصدشون هنوز شک دارن این سایت فوق العاده است