+1(514) 937-9445 or Toll-free (Canada & US) +1 (888) 947-9445

job application

Sep 28, 2023
1
0
سلام، من ضیاءالدین حنیف زی از افغانستان هستم، در حال حاضر در ایران هستم. من لیسانس حقوق دارم. من می خواهم شغلی را که دوست دارم در کانادا پیدا کنم. در زمینه بازاریابی هم تجربه کافی دارم. میشه به من کمک کنید؟ متشکرم.

Canada2020eh

Champion Member
Aug 2, 2019
2,197
885
سلام، من ضیاءالدین حنیف زی از افغانستان هستم، در حال حاضر در ایران هستم. من لیسانس حقوق دارم. من می خواهم شغلی را که دوست دارم در کانادا پیدا کنم. در زمینه بازاریابی هم تجربه کافی دارم. میشه به من کمک کنید؟ متشکرم.
English will get you more responses.

AghA13

Star Member
Sep 20, 2023
63
5
اینجا کسی شغلی نداره که استخدامت کنه. بهتره توی گوگل سرچ کنی یا بانک شغل های کانادا رو نگاه کنی. اگر شغل مورد نظرت رو پیدا کردی میتونی از کارفرما مدارک مورد نیاز رو بگیری و برای ویزا اقدام کنی.

Mrkazemi

Newbie
Mar 17, 2024
4
0

با سلام و احترام به جناب آقای ضیاءالدین حنیف زی
متن شما را در فروم مطالعه کردم و خوشحال شدم که در مسیر مهاجرت به کانادا و پیدا کردن شغل دلخواهتان مصمم هستید.

دارالترجمه شکیبا با سالها تجربه در زمینه ترجمه تخصصی مدارک و اسناد، مفتخر است که در این مسیر یاری رسان شما باشد. ما با ارائه خدمات ترجمه رسمی با مهر مترجم و همچنین ترجمه با مهر ناتی (مورد تأیید سفارت استرالیا و کشورهای اسکاندیناوی) به شما اطمینان خاطر می دهیم که ترجمه مدارک شما بدون هیچ مشکلی مورد پذیرش مراجع ذیصلاح در کانادا قرار خواهد گرفت.

خدمات ما در دارالترجمه شکیبا:

• ترجمه رسمی انواع مدارک تحصیلی، شناسنامه، گواهی نامه ازدواج، مدارک شغلی و ...
  • ترجمه تخصصی مقالات و متون علمی
  • ترجمه با مهر ناتی برای مهاجرت به استرالیا و کشورهای اسکاندیناوی
  • انجام سریع و دقیق ترجمه ها
  • قیمت گذاری منصفانه و رقابتی
چرا دارالترجمه شکیبا را انتخاب کنید:

• سابقه درخشان و تجربه بالا در زمینه ترجمه
  • مترجمین متخصص و مجرب
  • استفاده از نرم افزارهای تخصصی ترجمه
  • تعهد به کیفیت و دقت در ترجمه
  • ارائه خدمات به صورت آنلاین و حضوری
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

شماره تماس: